Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

James Matthew

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kellys odtajnil svůj lehký karbonový hightech full

Prominuli nefunkční odkaz na stránky Kellysu ... chybí v článku a na stránkách výrobce tedy to nejdůležitější .... a to je celková hmotnost F100 ... když už se několikrát prohlašoval, že půjde o nejlehčí ebike ve své třídě ;-)

19.04.2023 17:02:38
Kutná Hora pohledem sedmi zasvěcených

odpověď na redpointteam — #13 nechtěl jsem to psát, ale jak píšeš...určitě byl tlak na rozhodčího aby to pustil ... přeci jen by to byla mezinárodní ostuda ČSC, že se zrušil závod C1 z důvodu nepřipravenosti tratě na deštivé počasí....takhle je z toho ostuda jen na domácím rybníčku ... o tom co má pořadatel ze svazových partnerů, ani nemluvím....defakto nic. Navíc nemůžeš mít svého partnera, který je konkurentem svazového atd. ...

11.04.2023 19:49:46
Kutná Hora rezonuje. "Uděláme maximum pro to, aby se to neopakovalo," zní z ČSC

odpověď na tntbiker — #60 musím tě opravit, již dvakrát jsi napsal, že Ondra Cink se nedostavil na start / neodstartoval .... jestliže neznáš fakta, nebyl jsi tam, tak o tom nepiš a radši mlč ... Ondra odstartoval a po prvním výjezdu, tedy výběhu, zjistil, že to v co doufali pořadatelé a rozhodčí, že bude pršet a bláto se naředí a nebude tak lepit, nenastalo a jednalo se o běžecké závody, což není to za co je placený ;-)

Určitě to konzultoval s vedením svého zaměstnavatele a ten ho chce mít v top zdravotním stavu na důležitější závody ... vzhledem k jeho problémům s kolenem.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #66
11.04.2023 19:42:30
Kutná Hora pohledem sedmi zasvěcených

Zajímavé a veskrze správné názory, včetně Pavla Čábelického. Myslím, že kvalitních pořadatelů u nás je dostatek, ale z pochopitelných důvodů nechtějí svůj závod pořádat pod ČSC. Viz. příklad Ondry Paura.

Je na Komisi MTB aby byl svaz přijatelným partnerem pro organizátory, jejich opravdovým partnerem a podporovatelem, pokud chce předejít nepříjemnostem.

Dva hlavní rozhodčí asi vnímají svou chybu a proto radši mlčí...

Co se týče dětských kategorií, tam je opravdu potřebná změna...mělo by to být hlavně o zábavě a ne rozdávání mistrovských dresů. Výkonnostní cyklistika je dle mě na pořadu dne od kadetů.

Jak píše Pavel ... pan Dlohoš to má ve svých rukou a snad budou tyto události tím správným impulsem ke změně:-)

08.04.2023 15:51:06
Kutná Hora rezonuje. "Uděláme maximum pro to, aby se to neopakovalo," zní z ČSC

odpověď na Aleš Procházka — #45 Tak nějak...hlavně doufám, že se v článku dočteme jak Komise MTB a hlavní promotér Českého Poháru chce do budoucna předejít takovýmto událostem ...

08.04.2023 11:18:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744