Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

James Matthew

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
AC Heating Cup 2024 jako závody UCI C2 a C3

Paráda a upřímně tleskám .... doufám, že to svazu nastaví zdrcadlo ;-)

12.12.2023 09:05:47
Pidcock a Lecomte vítězí v Mont Sainte-Anne, Pieterse a Schurter celkově

A zase Vám vypadla z výsledků Jana Czeczinkarová na 34. místě v ženách elite .... ani v článku zmínka, že startovala ... začínám si myslet, že je v tom úmysl ..

09.10.2023 12:21:00
SP XCO Mont Sainte-Anne - Výsledky

Doplňte si:

34. místo ženy Elite - Jana Czeczinkarová -14:34

08.10.2023 21:53:47
Španělská Berria představila bike s interním tlumičem

Ve Španělsku je vůbec spousta zajímavých a pro nás neznámých značek ;-)

05.10.2023 20:22:00
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Nechtěl jsem sem již nic psát, jelikož vše zde již zaznělo nebo jsem sem napsal již na přelomu roku. Až na jednu věc, která souvisí s názvem článku.

Tou je relevantní odpověď pana Ditricha, proč jakožto naprostý odpůrce prodeje "čipů", tyto čipy prodává. To je jak kdyby v dnešní době prezident Putin řekl, že je naprostý odpůrce války nebo ozbrojeného konfliktu.

Ano snažil se na tuto otázku odpovědět, že mu nic jiného nezbývá, že by zákazníci nemohli svá kola používat jak chtějí...ale to je jen pokrytectví a lhaní sám sobě nebo vypočítavost.

Prodeje elektrokol klesají více neznprodeje klasických kol a bude to horší. Ekolisti své stroje kolikrát ani "neojedou" a nejsou ochotni kupovat každých pár let nový stroj. Není to pro ne hobby jako pro většinu cyklistů. Proto se pan Ditrich snaží najít skuliny v zákonech a prodávat dokud to jde, ale ono to nejde, tak kolem sebe kope. Tímto se opět odmlčuji a loučím :-)

  1. na tento komentář reaguje JakubDitrich — #332
29.07.2023 11:52:57

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744