Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Fogl

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Eurobike 2017 - jasné trendy, nejasná budoucnost

Elox byste u takového giganta jako je Sram před léty nečekali???

A co 9sp. šaltry a šaltrpáčky X.0??? V 6 barvách eloxu se prodávaly. Dva roky, moc se to tenkrát nechytlo... ;-)

11.09.2017 14:23:14
MTB Trilogy odstartovalo prologem

odpověď na Michal Tihlařík — #1 Fotky jsou z letošního prologu. Bych Ti přál ty sjezdy na konci každého z těch chodníčků... :-D

06.07.2014 17:14:01
Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2014

ad 1: To byla konečná reakce na stýskání Honzy Kolajy, že v terénu nikdo nechce moc jezdit, "vlady83", že se musí tlačit a scházet a takové ježdění brzy ztrácí smysl a "fbenese", že se stačí kousnout a dojet se to dá...

Prostě když někdo nesjede na Šele to co bylo na videu (jel jsem několikrát a nic na tom není), tak na 3logy nepřijede, ikdyby se měl kousnout. Protože polovinu toho vytlačí a zase sejde dolů. A to ještě kluci pořadatelští všude píšou, že tam kde obtížnost všech závodů končí, tam trasy navržené Vénou teprve začínají... No tak to naprostou většinu hobby jezdců odradí. Třeba jakž takž ujedou jednorázový 90km závod, ale něco mnohem těžšího 3 dny za sebou???

Ano, většinu jsem oprvadu sjel a moc mě to bavilo (2x úšast na ocelovém 26" HT Gary Fisher se 115mm vidlicí. Letos jedu enduro na 26" 150/140mm Ghostu).

Ať si každý kupuje jaké kolo chce. Nemehlo ne nemehlo.To je jejich věc. Já je nesoudím, ani jim to nezávidím.

ad2: Je to extrém, ale copak asfaltovo, šotolinových závodů není po ČR dost? Loudání nebo Craft 1000mil je taky dost extrém,...ne? Navíc, první ročník většina jela na XCčkách. Loni a letos to EN kategorie dost změnila a změní. Tolik toho asi nevyjedeme, ale sjet se dá skoro všechno.

A hlavně, jezděme, protože nás to baví. Tak ahoj někde na kole.

Kamil

28.06.2014 14:56:50
Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2014

odpověď na jan.janocko.7 — #12 A je to zvláštní, Sudety fungujou výborně...

No a zvyšování startovného s datem blížícího se závodu mají snad úplně všichni pořadatelé. V tom bych neviděl zásadní vadu na kráse 3logy.

Je mi to líto hlavně z toho důvodu, že loni vymysleli super Enduro (ikdyž v měření RZ vzniklo dost chyb). To snad nikdo jiný nemá, že enduristi jedou seriózně celou dlouhou a do toho mají měřené RZty.

To je prostě opravdový návrat ke smyslu MTB. Prostě když si chci užít nějaký luxusní sjezd, tak si tam sakra musím dojet na kole...

23.06.2014 17:41:24
Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2014

odpověď na fbenes — #9 Jasně, ale když někdo na Šele ani nesjede Jelení chodník, tak na 3logy fakt nemá co dělat... Ikdyby chtěl nevím jak moc jezdit v terénu.

http://www.youtube.com/watch?v=2qw9ZKNqS7g

Takoví nemají na Špičáku, Václavovi, Hvězdě, Vodních zámcích, Sokolówsku a dalších vymazlených Vénovinách, které si už ani nepamatuju jménem, vůbec co dělat.

  1. na tento komentář reaguje fbenes — #14
  2. na tento komentář reaguje Giro — #17
23.06.2014 13:58:05

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744