Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Barbossa

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kolofix hledá mechaniky do servisu tlumičů

Nevěřím tomu, že se najde někdo normální, kdo by chtěl pracovat ve firmě s takovou pověstí :D :D :D

13.09.2023 18:18:31
TEST kompatibility kazet Sram Eagle T-Type

odpověď na petan — #4 Pravdu díš předsedo ! Mechanické XTR je etalon spolehlivosti, nízké váhy i rozumné ceny. Ona ta elektrika vypadá lákavě, ale pravda je taková, že pro výrobce je mnohem, mnohem levnější vyrobit čipem řízenou přehazovačku, než mechanický díl, kde jsou mnohem vyšší nároky na přesnost. Ale marketing bezdrátu je silný a účinný. Takže ještě jednou, XTR je nejvíc ! :)

04.08.2023 19:43:07
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Pane Ditrichu, konec je blízko a z vás je ta frustrace cítit na hony daleko :D

A jakpak se vám teď prodává ? Špatně co ? Kšeft mizerný a ještě po vás jdou úřady. A bude hůř :D :D :D

27.07.2023 20:58:06
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

odpověď na tntbiker — #2 To není jednostranně, protože pokud si jako obchodník objednám kola např. na 15.3. a dovozce mi je v termínu nedodá, musí dovozce očekávat, že je obchodník neodebere. K čemu by malobchodníkovi byla kola dodaná v srpnu ... maloobchodník je potřebuje na sezónu, ne po sezóně. Tohle ale většina dovozců ví a třese se teď strachy, co bude, protože maloobchodníci byli tři roky za pitomce, kteří prosili o zboží a karta se obrátila. Sklady dovozců jsou plné, snaží se to rozhýbat snížením cen, ale moc to nepomáhá.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
22.05.2023 21:04:53
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #216 Ditrichu, zcela jasně jsem ti printem zdrojového kódu prokázal, že jsi lhal, to pochopil každý, kdo umí číst a má elementární schopnost pochopit kontext.

.

Hňup, to byl ještě velice, velice slušný termín. Ty jsi prostě urputný lhář, podvodník a blb. Myslí si to o tobě úplně každý, kdo tě zná a mají z tebe prdel. Jak jsem psal dříve, rodiče na tebe musí být pyšní, takového zoufalce, aby jeden pohledal. Ale on ti ten šos někdo přistřihne :D

.

Tuto diskuzi čte úplně každý, kdo v cyklistice alespoň trochu podniká a jestli jsi chtěl zanechat nějaký dojem, určitě se ti to podařilo. Jen ten výsledek je poněkud zakyslý ...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #225
10.01.2023 18:32:07

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744