Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Barbossa

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

odpověď na tntbiker — #2 To není jednostranně, protože pokud si jako obchodník objednám kola např. na 15.3. a dovozce mi je v termínu nedodá, musí dovozce očekávat, že je obchodník neodebere. K čemu by malobchodníkovi byla kola dodaná v srpnu ... maloobchodník je potřebuje na sezónu, ne po sezóně. Tohle ale většina dovozců ví a třese se teď strachy, co bude, protože maloobchodníci byli tři roky za pitomce, kteří prosili o zboží a karta se obrátila. Sklady dovozců jsou plné, snaží se to rozhýbat snížením cen, ale moc to nepomáhá.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
22.05.2023 21:04:53
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #216 Ditrichu, zcela jasně jsem ti printem zdrojového kódu prokázal, že jsi lhal, to pochopil každý, kdo umí číst a má elementární schopnost pochopit kontext.

.

Hňup, to byl ještě velice, velice slušný termín. Ty jsi prostě urputný lhář, podvodník a blb. Myslí si to o tobě úplně každý, kdo tě zná a mají z tebe prdel. Jak jsem psal dříve, rodiče na tebe musí být pyšní, takového zoufalce, aby jeden pohledal. Ale on ti ten šos někdo přistřihne :D

.

Tuto diskuzi čte úplně každý, kdo v cyklistice alespoň trochu podniká a jestli jsi chtěl zanechat nějaký dojem, určitě se ti to podařilo. Jen ten výsledek je poněkud zakyslý ...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #225
10.01.2023 18:32:07
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Musel jsem se na pana Ditricha poptat těch, které v cyklistice znám. A že jich je dost. Ti, kteří jej znají se vyjadřují stejně, je to urputný bojovník bez schopnosti sebereflexe a nadhledu. Tak nějak mi to připomíná křiklouna, který za vším vidí kampaň. Přestože je usvědčen ze lhaní, ohýbání pravidel a jejich porušování, stejně si mele to svoje. A bude to dělat tak dlouho, až mu ten šos přistřihnou.

Elektrokola rozhodně nejsou a nebudou budoucností sportovní cyklistiky, byť se o to důležití výrobci snaží. A je to tak zřejmé, že jen naprostý zoufalec si myslí, že to tak bude. Není to přirozený vývoj, je to snaha si ulevit tam, kde úleva není žádoucí. A proto, to naráží na takový odpor.

.

Za pár let si povíme.

.

A pane Ditrichu, už nelžete, nám i sám sobě, je to trapné. Už jste se odkopal přespříliš.

07.01.2023 12:18:40
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Aleš Procházka — #178 Aleši není to faul, je to konstatování faktu. Pan Martin není žádný mrzák, který za to, jaký je nemůže. Naopak. Sám přiznává, že jeho váha je výsledkem jeho lenosti: "ale léta pohodlí si vybrala svou daň". Pokud má někdo nějaký zdravotní deficit, je to něco jiného, tam si takový člověk opravdu zaslouží obdiv a i maraton z 4,5 hodiny je super. Pokud někdo prostě jen ztloustne vlastním pohodlím, tak si za to může sám. Větší příjem, než výdej = nadváha, tak to prostě je.

Svět je na cestě ke skáze právě proto, že se dnes nezdravě toleruje a podporuje všechno a všichni. Místo aby si dotyčný na rovinu vyslechl, že je prostě a jednoduše tlustej a musí zhubnout, tak mu naopak okolí naservíruje respekt, obdiv a toleranci. Podívej se na mladý holky, ty když mají nadváhu, klidně se nesou i s těmi špeky a ještě se tváří jak královny vesmíru. Není tedy normální mít nadváhu, není a nebude. Tak jako není normální kouřit. A dožadovat se stejných práv a možností je falešný pokus o spravedlnost. A spravedlnost je sociální konstrukt, který je iluzí těch, kteří jsou neúspěšní.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #180
  2. na tento komentář reaguje G23 — #181
04.01.2023 19:23:25
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na ladam — #171 já pana Martina neznám, čili můj názor na něj je pouze na základě jeho příspěvku. Sám se prostě a jednoduše popsal jako skrmený líný tlusťoch, který si na ebiku dopřává zážitky, na které by jinak neměl nejmenší šanci dosáhnout. A k tomu všemu na nelegálně načipovaném kole, se který jezdí normálně v provozu. Prostě další hňup, který žádá o pochopení, toleranci a přitom sám naprosto flagrantně porušuje zákon a k tomu všemu není líný se nažrat :D

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #175
  2. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #178
04.01.2023 13:07:38

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744