Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Barbossa

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kolofix hledá mechaniky do servisu tlumičů

Nevěřím tomu, že se najde někdo normální, kdo by chtěl pracovat ve firmě s takovou pověstí :D :D :D

13.09.2023 18:18:31
TEST kompatibility kazet Sram Eagle T-Type

odpověď na petan — #4 Pravdu díš předsedo ! Mechanické XTR je etalon spolehlivosti, nízké váhy i rozumné ceny. Ona ta elektrika vypadá lákavě, ale pravda je taková, že pro výrobce je mnohem, mnohem levnější vyrobit čipem řízenou přehazovačku, než mechanický díl, kde jsou mnohem vyšší nároky na přesnost. Ale marketing bezdrátu je silný a účinný. Takže ještě jednou, XTR je nejvíc ! :)

04.08.2023 19:43:07
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Pane Ditrichu, konec je blízko a z vás je ta frustrace cítit na hony daleko :D

A jakpak se vám teď prodává ? Špatně co ? Kšeft mizerný a ještě po vás jdou úřady. A bude hůř :D :D :D

27.07.2023 20:58:06
Cyklobyznys čekají důležité týdny a měsíce

odpověď na tntbiker — #2 To není jednostranně, protože pokud si jako obchodník objednám kola např. na 15.3. a dovozce mi je v termínu nedodá, musí dovozce očekávat, že je obchodník neodebere. K čemu by malobchodníkovi byla kola dodaná v srpnu ... maloobchodník je potřebuje na sezónu, ne po sezóně. Tohle ale většina dovozců ví a třese se teď strachy, co bude, protože maloobchodníci byli tři roky za pitomce, kteří prosili o zboží a karta se obrátila. Sklady dovozců jsou plné, snaží se to rozhýbat snížením cen, ale moc to nepomáhá.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
22.05.2023 21:04:53
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #216 Ditrichu, zcela jasně jsem ti printem zdrojového kódu prokázal, že jsi lhal, to pochopil každý, kdo umí číst a má elementární schopnost pochopit kontext.

.

Hňup, to byl ještě velice, velice slušný termín. Ty jsi prostě urputný lhář, podvodník a blb. Myslí si to o tobě úplně každý, kdo tě zná a mají z tebe prdel. Jak jsem psal dříve, rodiče na tebe musí být pyšní, takového zoufalce, aby jeden pohledal. Ale on ti ten šos někdo přistřihne :D

.

Tuto diskuzi čte úplně každý, kdo v cyklistice alespoň trochu podniká a jestli jsi chtěl zanechat nějaký dojem, určitě se ti to podařilo. Jen ten výsledek je poněkud zakyslý ...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #225
10.01.2023 18:32:07
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Musel jsem se na pana Ditricha poptat těch, které v cyklistice znám. A že jich je dost. Ti, kteří jej znají se vyjadřují stejně, je to urputný bojovník bez schopnosti sebereflexe a nadhledu. Tak nějak mi to připomíná křiklouna, který za vším vidí kampaň. Přestože je usvědčen ze lhaní, ohýbání pravidel a jejich porušování, stejně si mele to svoje. A bude to dělat tak dlouho, až mu ten šos přistřihnou.

Elektrokola rozhodně nejsou a nebudou budoucností sportovní cyklistiky, byť se o to důležití výrobci snaží. A je to tak zřejmé, že jen naprostý zoufalec si myslí, že to tak bude. Není to přirozený vývoj, je to snaha si ulevit tam, kde úleva není žádoucí. A proto, to naráží na takový odpor.

.

Za pár let si povíme.

.

A pane Ditrichu, už nelžete, nám i sám sobě, je to trapné. Už jste se odkopal přespříliš.

07.01.2023 12:18:40
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Aleš Procházka — #178 Aleši není to faul, je to konstatování faktu. Pan Martin není žádný mrzák, který za to, jaký je nemůže. Naopak. Sám přiznává, že jeho váha je výsledkem jeho lenosti: "ale léta pohodlí si vybrala svou daň". Pokud má někdo nějaký zdravotní deficit, je to něco jiného, tam si takový člověk opravdu zaslouží obdiv a i maraton z 4,5 hodiny je super. Pokud někdo prostě jen ztloustne vlastním pohodlím, tak si za to může sám. Větší příjem, než výdej = nadváha, tak to prostě je.

Svět je na cestě ke skáze právě proto, že se dnes nezdravě toleruje a podporuje všechno a všichni. Místo aby si dotyčný na rovinu vyslechl, že je prostě a jednoduše tlustej a musí zhubnout, tak mu naopak okolí naservíruje respekt, obdiv a toleranci. Podívej se na mladý holky, ty když mají nadváhu, klidně se nesou i s těmi špeky a ještě se tváří jak královny vesmíru. Není tedy normální mít nadváhu, není a nebude. Tak jako není normální kouřit. A dožadovat se stejných práv a možností je falešný pokus o spravedlnost. A spravedlnost je sociální konstrukt, který je iluzí těch, kteří jsou neúspěšní.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #180
  2. na tento komentář reaguje G23 — #181
04.01.2023 19:23:25
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na ladam — #171 já pana Martina neznám, čili můj názor na něj je pouze na základě jeho příspěvku. Sám se prostě a jednoduše popsal jako skrmený líný tlusťoch, který si na ebiku dopřává zážitky, na které by jinak neměl nejmenší šanci dosáhnout. A k tomu všemu na nelegálně načipovaném kole, se který jezdí normálně v provozu. Prostě další hňup, který žádá o pochopení, toleranci a přitom sám naprosto flagrantně porušuje zákon a k tomu všemu není líný se nažrat :D

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #175
  2. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #178
04.01.2023 13:07:38
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Martin_St — #162 :D pane Martine, s takovými parametry by vám zdravotní pojišťovna měla napařit tak desetinásobek zdravotního pojištění. Vy jste normálně vykrmenej tlusťoch ... :D

  1. na tento komentář reaguje ladam — #171
04.01.2023 07:12:33
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Aleš Procházka — #129 omlouvám se Aleši, to nestojí ani za tu nadávku. Pan Ditrich se odkopal do podoby podvodníka, lháře a lumpa. Rodiče na něj musí být pyšní.

30.12.2022 17:24:13

Počet komentářů celkem: 22

redakční systém | ISSN 1803-5744