Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

voska

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #36 to bloodsnake: za čas se nebudeš setkávat v lese s lidmi, co tam nepatří, protože se to úředně omezí.

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #39
23.11.2016 21:57:57
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Jednou, dvakrát, trefí někdo na přečipovaném ebiku v lese chodce a zakážou do lesa buď ebiky nebo všechna kola.

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #40
23.11.2016 21:55:35
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

odpověď na petan — #6 Aha, takže jste si určil hranici 30000 pro to, kdo je a kdo není velký výrobce:-) Takže asi i Author je možná malý výrobce, Rock Machine, Kellys. Řekl jste tím, že jsou druhořadí výrobci s katalogovými rámy. Přeposlal jsem jim naši diskuzi a zeptal se, jestli se cítí jako druhořadí:-)

  1. na tento komentář reaguje petan — #8
30.10.2016 12:58:34
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

odpověď na erik_cely — #2 Chyby tu už nemá cenu řešit. Autor se sice zaobírá tématem a chce oslnit, ale bohužel oslňuje svou pologramotností. To jsem opravdu nikde jinde neviděl, aby se někdo živil psaním a měl takové gramatické nedostatky.

A tímto chtěl říci, že menší, druhořadí výrobci mají jen OEM rámy. Hodil je do jednoho pytle:" Mnohdy to sice znamená, že daní za konsolidaci je skutečnost, že jednotlivý výrobci používají také stejně technologie a mnohdy i stejné rámy, nicméně stále platí, že velké značky si vývoj jedou ve vlastních režiích a díky mnoha oborovým patentům se stále odlišují od "druhořadých" výrobců kupujících katalogové OEM rámy a komponenty."

  1. na tento komentář reaguje petan — #6
27.10.2016 22:21:07
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

Chodím si sem číst o sportu a najednou taková slátanina, ve které jsou informace posbírané všude možně a která nemá hlavu ani patu. Podle toho, co jste napsali to vypadá, že třeba Merida vyvíjí pro Spešla nebo obráceně. To samé o jiných značkách, kde to vypadá, že jsou na zákazníky domluveni. Posledním odstavcem jste absolutně degradovali některé naše domácí značky, protože tím, že to nejsou velké firmy patřící do velkých finančních korporací, jsou podle vás druhořadé, které dodávají na trh jen jakési katalogové OEM rámy. Nevím, co tomu řekne třeba Kellys nebo Author, až si to přečtou. Držte se psaní o sportu, tomu asi rozumíte.

27.10.2016 16:12:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744