Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jm48

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Giant představil nový Anthem 29ER 2018

odpověď na jenda85 — #2 Důkaz? Zatím jsem to slyšel pouze jako povídačky... Od myslím modelového roku 2015 je navíc oblast k tomu náchylná u sedlovky více vyztužena.

27.06.2017 23:08:47
Víkendová biková paráda v Praze odstartuje na KPŽ v Brdech

...a vrch se jmenuje Hvíždinec.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #3
19.04.2017 10:00:57
Víkendová biková paráda v Praze odstartuje na KPŽ v Brdech

To už si snad děláte legraci ne..?!?!! Jako, že se vloudí nějaký ten překlep/nedoklep jako na začátku místo Trans slov Tras, ale jak může někdo napsat, že se závod jede v Dobřejovicích!!! Zjistěte si o akci alespoň to, kde se koná. DOBŘICHOVICE!!! Dobřejovice jsou úplně někde jinde...

19.04.2017 09:47:57

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744