Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Susny

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas 4Islands: dějství čtvrté - rozkvetlý Lošinj

Děkujeme :)

16.04.2018 17:15:26
Kanáry z vlastního pokojíčku — přehled cyklotrenažérů

odpověď na mamut69 — #1 vyhodou trenazeru, na nichz pouzivate vlastni kolo je to, ze sedite na sedle, na ktere jste zvyklý.

  1. na tento komentář reaguje mamut69 — #8
20.12.2017 00:13:22
Kanáry z vlastního pokojíčku — přehled cyklotrenažérů

odpověď na LH62 — #2 Dobra, pri hledani vsemoznych druhu jsem si nebyl jisty na prvni pohled z internetoveho katalogu, co vsechno ty valce umi. Nemam s nimi zkusenost, proto, kdyz jsem si nebyl jist jejich vyuzitim, jsem je nezaradil. Pro dalsi ctenare samozrejme doplnim.

20.12.2017 00:10:18

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744