Derniéra filmu Ten, co slaví každý den

Už jste viděli film Ten, co slaví každý den? Ještě ne? Potom přijměte pozvání do kina Světozor, kde v pondělí 14. října proběhne úplně poslední oficiální promítání dokumentárního snímku o Michalu Marošim a české MTB scéně.

Gaspi pořádá dobročinou aukci svého kola

Profesionální biker Richard "Gaspi" Gasperotti draží své kolo, z výtěžku pomůže obnovit dětský tábor smetený povodní.

Velká cena Ostravy v cyklokrosu - výsledky

Na stejné trati, na které se v sobotu 5. října konal úvodní díl Českého poháru v cyklokrosu, se v neděli jede závod kategorie C1. Ten nese název HSF System Velká cena Ostravy.

Prodejna Bike Gallery hledá posily

Cyklistická prodejna Bike Gallery v Praze 6 hledá posily do svého prodejního a servisního týmu. Zájemce by měl zvládnout obsluhovat zákazníky na prodejně, poradit si s příjmem a výdejem kol ze servisu, uměl se postarat se o nabídku produktů na e-shopu. Důležitý je kladný vztah ke kolům, cit pro zákazníka a spolehlivost.

Pokud hledáte práci u kol, neváhejte se ozvat do Bike Gallery.

SP MTB Lake Placid - Výsledky neděle

XCO Ženy Elite
1. Laura Stigger (AUT, Specialized Factory) 1:18:36 hod.
2. Sina Frei (SUI, Specialized Factory) +0:00 min
3. Loana Lecomte (FRA, Canyon CLLCTV) +0:04
4. Candice Lill (RSA, Cannondale) +0:04
5. Rebecca Henderson (AUS, Primaflor Mondraker) +0:26

Průběžné pořadí SP po 7. závodě
1. Keller 1383 bodů, Blunk 1061, Lill 1054, 4. Stigger 1025, 5. Pieterse 1023... 34. Čábelická 352, 109. Czeczinkarová 8

Kompletní přehled ZDE

TBC Série Kukle 2024 - výsledky

Druhá letošní návštěva TBC série v Kuklích Galaxy Cyklošvec Cyklokros, který pořádal opět Stevens CykloŠvec Písek nabídla opět skvělou cyklokrosovou zábavu, tentokrát s bahenní vložkou a pohárovou konkurencí.

Rekordní počet účastníků na TBC Sérii trochu vyvedlo z míry počasí, kdy se během celého dne vystřídaly snad všechny možné podmínky (až na sníh). Nicméně trať byla celý den podmáčená a odpoledne byla řada úseků už těžko sjízdná - "prostě ten pravej kros".

Závěrečný díl KPŽ ovládli jezdci České spořitelny

Karla Löffelmann a Jaromír Skála z celku Česká spořitelna Accolade vyhráli závěrečný díl seriálu Kolo pro život, jenž se konal v Ralsku. Zatímco Karla zvítězila před svými soupeřkami s obrovským náskokem, mezi muži se rozhodovalo až v samotném závěru, a to z velké skupiny. Nejvíce sil měl Tomáš Kalojíros (Pierre Baguette), jenž ovšem jel na gravelu, tedy v jiné kategorii než o 4 desetiny pomalejší Skála. Trasu B na 58 km s převýšením necelých 600 m zajeli všichni medailisté v rozmezí necelé sekundy za 1:50:30 hod., tedy v průměrné rychlosti 31,5 km/h.

Celkovým vítězem seriálu 2024, jenž měl celkem osm zastávek, se stali Lenka Štolbová - Fridrichová (Endorphin Republic) a Karel Hník (D2 Mont Merida).

TBC Série pokračuje 3. závodem v Kuklích

Stevens Cyklošvec Písek vás zve v sobotu 28.9. na GALAXY CYKLOŠVEC CYKLOKROS KUKLE - 3. závod TBC Série 2024.

První závod TBC série Stevens CykloŠvec cyklokros Kukle 21.9. 2024 vyhrál Jakub Ťoupalík /Elkov Kasper/ - výsledky závodu na maraton.cz.

Po zrušení 1. závodu Českého poháru v cyklokrosu 2024 pro povodně ve Veselí nad Lužnicí 28.9. se v tento den pořadatelé z Písku rozhodli uspořádat závod opět na trati v Kuklích. Trať dozná oproti úvodnímu závodu TBC série několik změn a tak vyzkoušíme zase něco nového.

Kateřina Beyerová dojela druhá ve finále Swissbike Cupu

Juniorka Kateřina Beyerová (Rouvy Specialized) skončila druhá v závěrečném závodě švýcarského poháru Swissbike Cup 2024. Mistryně ČR v short tracku mezi juniorkami a třetí v celkovém hodnocení Českého poháru XCO 2024 nestačila pouze na domácí bikerku Sirin Städler. Sedmá dojela další členka vimperského celku Lucie Boránková.

Pražská 50 - výsledky

Šestadvacátý ročník zářijové klasiky v hlavním městě Pražská 50 vyhráli Tereza Vlk Huříková a Tomáš Kalojíros, oba dva jej ovládli s výrazným náskokem na své soupeře. Tereza zajela 50km trať se 735 m převýšení za 1:46:31 hod., Tomáš ještě o 18 minut rychleji, tedy v průměrné rychlosti 34,1 km/hod.