SP NMNM 2019: výsledky ženy Elite


1. Kate Courtney (USA, Scott Sram) 1:27:31 hod.
2. Rebecca McConell (AUS, Primaflor Mondraker Rotor) +0:36 min.
3. Haley Smith (CAN, Norco Factory) +0:41
4. Sina Frei (SUI, Ghost Factory) +0:45
5. Malene Degn (KMC Ekoi Orbea) +1:33
6. Linda Indergand (SUI, Superior XC) +1:34
7. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +2:01
8. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +2:13
9. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Canyon Factory) +2:26
10. Anne Tauber (NED, CST Sandd Bafang) +2:38
...
22. Jitka Čábelická (GAPP System - Cabtech)+4:58
23. Karla Štěpánová (Superior XC) +5:04
63. Hana Ježková (GT Opportunity Brno)
70. Lucie Veselá (GT Opportunity Brno)

Celkové pořadí SP po 2. závodě:
1. Courtney 700 bodů, 2. Neff 490, 3. Woodruff  385, 4. McConell 378, 5. Tauber 350... 19. Čábelická 182, 32. 106

 


Kompletní výsledky ZDE

SP Albstadt 2019: výsledky ženy Elite


1. Kate Courtney (USA, Scott Sram)
2. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory)
3. Yana Belomoina (UKR, CST Sandd Bafang)
4. Anne Tauber (NED, CST Sandd Bafang)
5. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory)
...
19. Jitka Čábelická (GAPP System - Cabtech) +6:00
51. Karla Štěpánová (Superior XC) -1 kolo
64. Hana Ježková (GT Opportunity Brno) -2 kola
68. Lucie Veselá (GT Opportunity Brno) -2 kola


Kompletní výsledky ZDE

SP Albstadt 2019: výsledky Short Track


Ženy:

1. Kate Courtney (USA, Scott Sram) 21:05 min.
2. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +0:01
3. Kathrin Stirnemann (SUI, Thömus RN Racing) +0:02
4. Linda Indergand (SUI, Superior XC) +0:03
5. Annika Langvad (DEN, Specialized Racing) +0:04
...
17. Jitka Čábelická (GAPP Systém Cabtech) +0:37
31. Karla Štěpánová (Superior XC) +1:06

Kompletní výsledky ženy

MS Lenzerheide 2018: výsledky ženy Elite


1. Kate Courtney (USA) 1:34:55 hod.
2. Annika Langvad (DEN) +0:57
3. Emily Batty (CAN) +1:58
4. Jolanda Neff (SUI) +2:13
5. Maja Wloszczowska (POL) +3:15
6. Haley Smith (USA) +3:39
7. Anne Tauber (NED) +4:08
8. Elisabeth Brandau (GER) +4:20
9. Gunn Rita Dahle Flesja (NOR) +4:29
10. Irina Kalentieva (RUS) +4:47
...
18. Jitka Škarnitzlová +7:07
27. Karla Štěpánová +12:14
45. Hana Ježková -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

Cape Epic 2018: výsledky 7. etapa - Grand Finale


Ženy Elite:

1. PMR - CST Racing - Margot Moschetti (FRA)/ Raiza Goulao (BRA) 3:22:00 hod.
2.Dormabaka 1 - Candice Lill (RSA)/ Amy Beck McDougall (RSA) +3:01
3. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +5:33 
4. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) +5:53
5. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +7:05

Celkové pořadí Cape Epic 2018::
1. Investec Songo Specialized 29:57:06 hod., 2. Ascendis Health +46:29 min., 3. Silverback - KMC +53:15, 4. Dormabaka 1 +1:51:10 hod., 5. PMR / CST  +1:52:06

 

 

Cape Epic 2018: výsledky 6. etapa


Ženy Elite:

1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 3:46:34 hod.
2. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +5:00 min.
3. PMR - CST Racing - Margot Moschetti (FRA)/ Raiza Goulao (BRA) +6:57
4. Dormabaka 1 - Candice Lill (RSA)/ Amy Beck McDougall (RSA) +9:30
5. Dormakaba 2 - Carmen Buchacher (AUT)/ Samantha Sanders (RSA) +15:10

Průběžné pořadí po 5. etapě:
1. Investec Songo Specialized 26:29:12 hod., 2. Ascendis Health +46:49 min., 3. Silverback - KMC +52:02, 4. Dormabaka 1 +1:54:02 hod., 5. Dormabaka 2 +1:55:48

 

 

Cape Epic 2018: výsledky 5. etapa - časovka

Ženy Elite:
1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 2:08:26 hod.
2. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +0:12,5 min.
3. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +2:52
4. PMR - CST Racing - Margot Moschetti (FRA)/ Raiza Goulao (BRA) +6:23
5. Dormabaka 1 - Candice Lill (RSA)/ Amy Beck McDougall (RSA) +6:43

Průběžné pořadí po 5. etapě:
1. Investec Songo Specialized 22:42:38 hod., 2. Silverback - KMC +35:28, 3. Ascendis Health +41:49, 4. Dormabaka 2 +1:40:37, 5. Dormabaka 1 +1:44:31 hod.

 

Cape Epic 2018: výsledky 4. etapa


Ženy Elite:

1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 5:13:14 hod.
2. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +8:24
3. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +9:50
4. Dormabaka 2 - Carmen Buchacher (AUT)/ Samantha Sanders (RSA) +16:41
5. Dormabaka 1 - Candice Lill (RSA)/ Amy Beck McDougall (RSA) +19:04

Průběžné pořadí po 4. etapě:
1. Investec Songo Specialized 20:34:11 hod., 2. Silverback - KMC +32:35, 3. Ascendis Health +41:36, 4. Dormabaka 2 +1:27:41, 5. Dormabaka 1 +1:37:48 hod.

 

Cape Epic 2018: výsledky 3. etapa


Ženy Elite:

1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 5:04:32 hod.
2. Spur (Ariane Lüthi (SUI)/ Ghita Michiels (BEL) +5:39 min.
3. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +5:42
4. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +11:44
5. PMR - CST Racing - Margot Moschetti (FRA)/ Raiza Goulao (BRA) +15:43

Průběžné pořadí po 3. etapě:
1. Investec Songo Specialized 10:16:25 hod., 2. Spur +12:10 min., 3. Silverback - KMC +24:11, 4. Ascendis Health +31:46, 5. PMR - CST Racing +1:09:31 hod.

Cape Epic 2018: výsledky 2. etapa


Ženy Elite:

1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 4:37:43 hod.
2. Spur (Ariane Lüthi (SUI)/ Ghita Michiels (BEL) +4:26 min.
3. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +4:27
4. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +12:35
5. PMR - CST Racing - Margot Moschetti (FRA)/ Raiza Goulao (BRA) +19:01

Průběžné pořadí po 1. etapě:
1. Investec Songo Specialized 10:16:25 hod., 2. Spur +6:31 min., 3. Silverback - KMC +12:26, 4. Ascendis Health +26:04, 5. Dormakaba +40:27

Cape Epic 2018: výsledky prolog

Ženy Elite:
1. Investec Songo Specialized - Annika Langvad (DEN)/ Kate Courtney (USA) 53:18,5
2. Spur (Ariane Lüthi (SUI)/ Ghita Michiels (BEL) +1:12,6
3. Ascendis Health - Sabine Spitz (GER)/ Robyn de Groot (RSA) +2:14
4. Silverback KMC - Mariske Strauss (RSA)/ Annie Last (GBR) +2:15
5. Dormakabba - Candice Lill (RSA)/ Amy Beth McDougall (RSA) +3:20

SP Val di Sole 2017: výsledky XCO ženy U23


1. Kate Courtney (USA, Specialized Racing) 1:14:30 hod.
2. Sina Frei (SUI, jb Brunex Felt) +0:32 min.
3. Evie Richards (GBR) +1:02
4. Isla Short (GBR, Omx Pro) +4:18
5. Martina Berta (BH Sr Suntour KMC) +5:00
...
11. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) +6:44
12. Barbora Průdková (Superior MTB) +7:12
30. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +12:49


Kompletní výsledky ZDE

redakční systém | ISSN 1803-5744