Konečně jsme se dočkali. Po loňském uvedení karbonové verze štěrkoletu Revolt přispěchal Giant letos s jeho cenově dostupnější hliníkovou verzí...
Jeden ze zakladatelů a majitelů MTBS.cz, guru technické části redakce, senior testrider, ale také velký fanda retro MTB a vůbec celé historie horské cyklistiky. Mezi jeho hlavní zaměření patří zejména testy, představování novinek, ale také ekonomické zprávy související s cyklo byznysem a obchodními cyklistickými akvizicemi. Kdysi závodil ve sjezdu i v maratonech, ale baví ho objevovat zajímavá místa i na gravelu nebo e-bicích.
Copyright 1998–2026 Cycling Media s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků a fotografií je bez souhlasu redakce zakázáno.
Provozovatelem serveru MTBS.cz je Cycling Media s.r.o, IČ: 28549996, ISSN 1803-5744.
Vytvořilo studio MyWebdesign.cz




























Diskuze k článku
To ma bejt jako co? Ten predstsvec vy0ada jak kdyby to lojza sbastlil v dilne ze zbylejch dilu
Kdyz jsem si letos vybiral gravela kolem 25000, sel jsem se mrknout i na tohoto Gianta ve verzi 2. A vubec se mi nelibil ten ram. Vsechny trubky jsou, jak je dnes moderni rikat, velmi subtilni. Vypada to cele strasne titerne a krehce. A ten hydraulicky bazmek na riditkach je hnus. Shrnuto za 28000 to melo jedinou vyhodu, a to vidli s karbonovým sloupkem a pro nekoho mozna zavitovy stred. No, jsem rad, ze jsem koupil Cube Nuroad za lepsi peniz s lepsi vybavou a lip vypadajicim ramem.
Vložit komentář