Langenlois: Kulhavý, Cink a Machulková zlatí!

Výsledky Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langenlois/AUT - 25.3. 2012

 

Muži Elite:

1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:40:00
2. Tony Longo (ITA) 1:40:14
3. Jan Škarnitzl (Rubena Auto-Menčík Specialized) 1:40:53
4. Karl Markt (AUT, Felt Oetztal Xbionic) 1:41:08
5. Michele Casagrande (ITA) 1:41:30
6. Piotr Brzozka (POL, JGB-2 Professional) 1:42:04
7. Ondřej Cink (Merida Biking) 1:43:06 (1. místo U23)
12. Kristián Hynek (Česká spořitelna Specialized) 1:44:12
17. Milan Spěšný (S&H Superior) 1:45:17
18. Pavel Boudný (Česká spořitelna Specialized) 1:45:18
23. Marek Rauchfuss (S&H Superior) 1:47:24 (3. místo U23)
24. Tomáš Paprstka (Remerx Merida Kolín) 1:47:42 (4. místo U23)
30. Jan Jobánek (Merida Biking) 1:49:37
32. Jiří Novák (Remerx Merida Kolín) 1:49:41
34. Tomáš Vokrouhík (BMC Savo) 1:49:59
35. Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch) 1:50:17

 

Ženy Elite:

1. Maja Wloszczowska (POL, CCC Polkowice) 1:22:34
2. Adelheid Morath (GER, Felt Oetztal Xbionic) 1:23:05
3. Elisabeth Ösl (AUT, Ghost Factory) 1:23:44
4. Blaza Klemencic (SLO,  Felt Oetztal Xbionic) 1:25:01
5. Anja Gradl (GER, Bulls) 1:25:24
9. Tereza Huříková (Sabine Spitz Haibike) 1:27:01
16. Pavlína Šulcová (Merida Biking) 1:31:17
20. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 1:36:49
22. Vendula Kuntová (GT Opportunity) 1:38:45
24. Zuzana Pirtzkallová (Remerx Merida Kolín) 1:39:45
27. Jitka Škarnitzlová (Rubena Auto-Menčík Specialized) -1kolo
30. Lucie Veselá (GT Opportunity) -1 kolo

 

Junioři:

1. Michael Mayer (AUT, Inn Bike ARBÖ) 1:17:33
2. Philipp Bertsch (GER, Corratec Landshut) 1:17:50
3. Kyle Dorkin (RSA, BMC South Africa) 1:18:07
6. Daniel Lukeš (Remerx Merida Kolín) 1:20:13
9. Martin Fusek (4Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem) 1:21:33
21. Adam Sekanina (Moravec Merida) 1:24:55
29. Jakub Šafář (Moravec Merida) 1:27:57

 

Juniorky:
1. Barbora Machulková (4Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem) 1:15:22 hod.
2. Tina Perse (SLO, Calcit Bike GT) 1:17:41
3. Franziska Niederacher (MTB Racing Tirol) 1:19:02
4. Nikola Hlubinková (Moravec Merida) 1:19:23

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárTour se mnou nic nedělá, jsem rád, že jsem zpátky, říká Cink před MČR
    Tour se mnou nic nedělá, jsem rád, že jsem zpátky, říká Cink před MČR
  2. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Vallnord
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Vallnord
  3. Světový pohárAndorra přinesla překvapivé triumfy Dahle-Flesjaa a Kerschbaumera
    Andorra přinesla překvapivé triumfy Dahle-Flesjaa a Kerschbaumera
  4. Světový pohárPremiérová vítězství v Short Tracku pro Avanciniho a Keller
    Premiérová vítězství v Short Tracku pro Avanciniho a Keller
  5. Světový pohárSP Val di Sole: po 6 letech Wloszczowska zlatá! Průdek se blýsknul 9. místem
    SP Val di Sole: po 6 letech Wloszczowska zlatá! Průdek se blýsknul 9. místem
  6. Světový pohárV Short tracku opět kralovali Langvad a van der Poel
    V Short tracku opět kralovali Langvad a van der Poel

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #1 algheroteam - vloženo: 25.03.2012 v 21:19:05

    Všem blahopřeji a věřím, že vysoký standard se podaří udržet celou sezonu.

    odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744