Ondřej Cink kvůli nemoci nenastoupí na start short tracku

Ondřej Cink vynechá short track v rámci úvodního dílu SP v Novém Městě na Moravě...

Autor: Tomáš Ježek

Ondřej Cink (Primaflor Mondraker Genuins) dnes ve večerních hodinách nenastoupí do závodu short tracku v rámci prvního dílu Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. V pátek v ranních hodinách vydal zprávu, že se probudil s nemocí a s ohledem na nedělní závod short track vynechá.

"Bohužel vám musím sdělit pro mě velmi smutnou zprávu. Dnes jsem se vzbudil s nemocí a bohužel mi můj stav neumožňuje postavit se na start dnešního short tracku. Velmi mě to mrzí, kdyby to jen trošku šlo, rozhodli bychom se s týmem jinak, aktuálně ale vidíme jako nejlepší řešení pošetřit zbytky sil na nedělní hlavní závod. Moc mě to mrzí. Vážím si vaší podpory. Doufám, že se uvidíme v neděli," napsal Ondřej Cink na sociálních sítích.

ČP Město Touškov 2023 - Ondřej Cink

Držme Ondřejovi palce, aby se na start nedělního závodu postavil. Jak již několikrát v letošním roce zmínil, do rankingu UCI potřebuje sbírat body. Ty se mu v letošní sezoně několikrát podařilo připsat ve větší míře. V dubnu získal dvě vítězství, v rakouském Haimingu zvítězil v závodě kategorie HC a před 14 dny vyhrál v závodě kategorie C1 v rámci Českého poháru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ondřej Cink (@ondrejcink)

Závody short tracku elitních kategorií dnes startují ve večerních hodinách. V 18:00 se na start postaví ženy, v 18:45 muži.

14:30 – SP XCO muži Elite

Kompletní program včetně tréninků a doprovodných akcí najdete zde.

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

1. Světový pohárPo XCO svěťáku je o víkendu na programu sjezd, hostí ho Fort William
    Batten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech
  5. Světový pohárSpecialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
  6. Světový pohárOkruh v Araxá plný skoků, rozhodčí musí krotit
    Okruh v Araxá plný skoků, rozhodčí musí krotit

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #7 tntbiker - vloženo: 13.05.2023 v 22:14:38

odpověď na leszczynski — #6 Píšeš blbosti. Sám jsi nula. Projdi si Cinkovu historii. Kolikrát se sesypal. Kolikrát se mu něco stalo s kolem. Už je za zenitem. Nemá na to rychlostně. To je třeba si přiznat a nestrkat hlavu do písku. Možná se ani nedostane na olympiádu. Nebude mít nikdo body.

odpověz na tento komentář
  2. avatar
    #6 leszczynski - vloženo: 13.05.2023 v 22:02:15

odpověď na tntbiker — #4 Řekl bych spíš, že kdo nejvíc druhé kritizuje a vysmívá se jim, má sám se sebou nějaký velký problém. Zesměšňující komentář umí doma u klávesnice vyplodit každá nula.

Ondra Cink patří ke světové špičce v XCO a jsme rádi, že ho máme!

1. na tento komentář reaguje tntbiker — #7
  3. avatar
    #5 skaut.h - vloženo: 13.05.2023 v 19:46:15

odpověď na tntbiker — #1 Je vidět, že ty jsi profík sám o sobě a najezdil jsi toho hodně v nejvyšší soutěži ;)

Odborníci pouze za klávesnicí jsou mi vždy jen k smíchu :*

4. avatar
    #4 tntbiker - vloženo: 13.05.2023 v 11:40:23

odpověď na leszczynski — #3 On je profík? Mají doma nemocného a on se pořádně neochránil? Je vystresovaný z toho, že bude muset doma závodit před lidmi? Není už na čase, aby skončil, když mu to závodění nesvědčí?