SP CX #13 Benidorm - Výsledky

Juniorky
1. Célia Gery (FRA) 39:56
2. Viktória Chladoňová (SVK) +0:20
3. Cat Ferguson (GBR) +0:56
4. Imogen Wolff (GBR) +1:15
5. Puck Langenbarg (NED) +1:20
...
8. Amálie Gottwaldová +1:45
14. Daniela Hezinová +2:42
15. Kateřina Douděrová +2:51

Kompletní výsledky ZDE

Celkové pořadí
1. Célia Gery (FRA) 145 bodů
2. Cat Ferguson (GBR) 135 b.
3. Imogen Wolff (GBR) 98 b.

Kompletní pořadí ZDE

Junioři
1. Aubin Sparfel (FRA) 42:43
2. Keije Solen (NED) +0:01
3. Jules Simon (FRA) +0:07
4. Athur van der Boer (BEL) +0:09
5. Senna Remijn (NED) +0:15

Kompletní výsledky ZDE

Celkové pořadí
1. Aubin Sparfel (FRA) 145 b.
2. Stefano Viezzi (ITA) 132 b.
3. Keije Solen (NED) 102 b.

Kompletní pořadí ZDE

Muži u23
1. Emiel Verstrynge (BEL) 48:25
2. Jente Michels (BEL) +0:01
3. Aaron Dockx (BEL) +0:05
4. Tibor del Grosso (NED) +0:21
5. Léo Bisiaux (FRA) +0:26
...
20. Václav Ježek +1:59
33. Maximilan Kerl +3:45

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Tibor del Grosso (NED) 142 b.
2. Emiel Verstrynge (BEL) 135 b.
3. Jente Michels (BEL) 110 b.

Kompletní pořadí ZDE

Ženy Elite
1. Fem van Empel (NED, Visma LaB) 52:53
2. Puck Pieterse (NED, Fenix Deceuninck) +0:01
3. Ceylin del Carmen Alvarado (NED, Alpecin Deceuninck) +0:16
4. Lucinda Brand (NED, Balois Trek Lions) +0:27
5. Kata Blanka Vas (HUN, SD Worx) +0:33

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED, Alpecin Deceuninck) 337 b.
2. Puck Pieterse (NED, Fenix Deceuninck) 290 b.
3. Lucinda Brand (NED, Balois Trek Lions) 256 b.

Kompletní pořadí ZDE

Muži Elite
1. Wout van Aert (BEL, Visma LaB) 1:01:06
2. Michael Vanthourenhout (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:03
3. Thiabau Nys (BEL, Balois Trek Lions) +0:07
4. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:07
5. Mathieu van der Poel (NED, Alpecin Deceuninck) +0:12
...
15. Michael Boroš (Elkov Kasper) +1:31
34. Šimon Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) +5:17

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí
1. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) 317 b.
2. Joris Nieuwenhuis (NED, Balois Trek Lions) 283 b.
3. Lars van der Haar (NED, Balois Trek Lions) 274 b.

Kompletní pořadí ZDE

21.01.2024 - Závody - autor: Tomáš Ježek - 3169x světový pohár cyklokros benidorm
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárAlan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl
    Alan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl
  2. Světový pohárRychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
    Rychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
  3. Světový pohárPřichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
    Přichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
  4. Světový pohárVrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
    Vrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
  5. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana
  6. Světový pohárCrans Montana 2024 - střípky
    Crans Montana 2024 - střípky

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #1 Frybis - vloženo: 21.01.2024 v 21:44:22

    Pane Ježku, článek o závodě už dělat nemusíte, nebo můžete opsat z X českých konkurenčních serverů, případně z XX zahraničních. Nevěřím že napíšete něco ze zákulisí nebo třeba info o pádu Mateje v předposledním kole :-)

    odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744