Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teryman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bikecheck: Kross Level Ondry Cinka

A sem zvědavej na trailhuntra kterej s jednom svým videu říká že testy si u něj nikdo platit nebude. Von je prej placenej jen RockMachinem:-) Všude to je stejný

13.05.2021 08:11:58
Bikecheck: Kross Level Ondry Cinka

odpověď na panzdenda — #5 Jaký redaktoři? Sem píše už hodně let o kolech pouze jeden redaktor. Názorová pestrost na testovaná kola tu je tedy velmi pestrá -) A sice si to tu neplatíme my, ale firmy samozřejmě články ano -) Někdo to samozřejmě platit musí ale je otázkou jestli to tak je správně jak to tu je

13.05.2021 08:09:51
TEST: Crussis Largo 9.6-L

odpověď na rotik — #7 Taky mám dojem že ten tester toho na tom kole moc nepojezdil. Vypadá to že šel za barák na louku, vyfotil a moc to kolo nestudoval. Ona by to byla asi námaha zkusit si kolik se toho skutečně na tu baterku dá najezdit. Už mě nebaví číst si tu testy kol od jednoho člověka kterej je navíc zřejmě za zenitem.

28.04.2021 09:24:56
Crussis 2021 - velký přehled

"Dneska se podíváme na to, co všechno nabízí česká firma Crussis" .. tvl. to je věta:-))) A zítra se podíváme na co?:-)

" ... nabízí černou barevnou variantu ... :-) .... taky dobrý:-)

Tenhle článek je samá perla:-)

18.01.2021 20:00:30
Crussis 2021 - velký přehled

Crussis píše na svém portálu o tom, jak spustil vlastní výrobní linku na výrobu kol. Nemohli byste prosím z té výroby udělat reportáž. Myslím z té vlastní výrobní linky :-)))))))))

18.01.2021 12:54:00

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744