Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teryman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Operace ramene Karly Štěpánové start sezony neoddálí

Mohu se zeptat, kdo je ten starší, dostatečně zajištěný obstarožní princ, který ještě ke všemu umí jezdit na kole?

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #8
12.01.2018 14:45:31
Mondraker s novým českým zastoupením

odpověď na LaSouche — #2 Nevím jaký na to máš ty názor, ale bývá dobrým zvykem psát v médiích správně pravopisně, bez hrubek. To patří k základním dovednostem každého redaktora, novináře apod. Alespoň ve slušné společnosti tomu tak bývá:-) Kdyby tomu tak nebylo, tak je zcela zbytečně, aby se pravopis vyučoval ve škole:-) Představ si třeba noviny, časopis, knihu, kde najdeš na jedné straně toplik chyb jako tady v tom článku. Tobě to nebude vadit? nepraští tě to přes oči? Budeš se soustředit jen na obsah? Myslím, že by se měl spíš představit ten hlupák, který ten článek napsal. On se jen podepsal Komerční sdělení. nebo se tak jmenuje? nebo snad ten článek dodala sama firma co dováží Mondraker?

04.01.2018 20:04:54
Mondraker s novým českým zastoupením

Kole to jsou opravdu pěkná. Ale mám nějaké dotazy.

Jak víte, že nejprodávanější bude model model za 80 tisíc? * Článek je označený jako reklama. To množství pravopisných chyb, absence nebo přebytek čárek, vynechaná slova, si ta firma také zaplatila? :-) To bylo za příplatek? :-) Opravdu se nestydíte něco takového zveřejnit?

  1. na tento komentář reaguje LaSouche — #2
04.01.2018 09:43:07
Martin Havlena: "Dřív jsme začít nemohli"

odpověď na LaSouche — #17 Proč pořád obtěžuješ mým mejlem? Tady to píšeš nevím pro kolik lidí a tak to napiš všem kdo jsi. Nebo si za tím, co píšeš, nestojíš? Mě osobně nějaké fotky nezajímají. Na BF je to to samé, také nikdo neví, kdo to píše. Tím končím tuto diskuzi.

  1. na tento komentář reaguje LaSouche — #19
02.01.2018 21:52:55
Martin Havlena: "Dřív jsme začít nemohli"

odpověď na LaSouche — #15 Netuším, proč já bych měl něco hledat. Já vycházím z toho, co tu ty píšeš a nikdo neví, kdo to píše. Jedna tvá zlomená stavba, pokud to je pravda, nic neřeší. Viděl jsem v životě hodně prasklých rámů. Je velice snadné na něco poukazovat, nepodpsat se pod svá tvrzení. Já to prostě tak mám, že když někdo něco podobného tvrdí a nepodepíše se, tak lže. Další diskuze nemá smysl.

02.01.2018 20:27:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744