Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teryman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Michal Maroši - Všechno začalo cross country a vše cross country končí!

Respektovat přírodu znamená respektovat i lesní zákon, který rozhodně nepovoluje volnou jízdu na kole mimo značené a lesní cesty. Stačí si ten zákon přečíst. A ten platí i mimo přírodní rezervace a chráněná území. To video je tohoto porušení plné. Také si myslím, že pokud někdo upravuje černý trail byť sebeméně, aby se po něm lépe jelo, tak se podílí na jeho stavbě. Proto možná úřad nezohlednil odvolání. Ta pokuta je samozřejmě astronomická, ale jak se v článcích kolem toho případu píše, byla exemplární.

06.02.2022 09:37:43
Michal Maroši - Všechno začalo cross country a vše cross country končí!

odpověď na ladam — #10 Pokud napíše článek i někdo pologramotný, povinností redakce je článek opravit, pokud ho zveřejní. Protože to je vizitka provozovatele webu a protože za obsah odpovídá. To snad ví každý.

  1. na tento komentář reaguje ladam — #13
04.02.2022 11:05:32
Vyzkoušeli jsme kanadský 7mesh na vlastní kůži

Zdá se mi to, nebo ta slečna má opravdu kníra? :-)))

04.02.2022 11:01:20
Stošek se Seewaldem v nejdelší etapě Cape Epic 2021 znovu třetí

odpověď na Tommy_25 — #8 Asi by ses měl podívat, kdo koho vždy začíná urážet. Jak se do lesa volá ... A redaktoři by se nad tou gramatikou měli zamyslet, když se psaním živí.

22.10.2021 09:29:07
Specialized představuje tretry S-Works EXOS Evo do veder

Vyřiďte tomu manekýnovi, co ty boty za 11 litrů drží v ruce, ať si příště vyčistí nehty. Takhle s tou špínou může dělat reklamu maximálně na brikety.

09.06.2021 10:12:42

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744