Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teryman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized představuje tretry S-Works EXOS Evo do veder

Vyřiďte tomu manekýnovi, co ty boty za 11 litrů drží v ruce, ať si příště vyčistí nehty. Takhle s tou špínou může dělat reklamu maximálně na brikety.

09.06.2021 10:12:42
Sedm věcí, které v MTB předběhly dobu

odpověď na Burgr — #7 Zážitek to tu začíná opravdu být "velký". Když k těm zážitkům s četnými pravopisnými chybami přičtu pokleslou úroveň článků, tak se to tu zážitky opravdu hemží:-)

08.06.2021 08:37:55
Čisté kolo s chytrou tlakovou myčkou

Nepíše se tréning, ale trénink. I kdyby si komerční text dodal Karcher, tak si ho redakce asi přečte, než ho zveřejní ... ?

25.05.2021 17:22:59
Bikecheck: Kross Level Ondry Cinka

A sem zvědavej na trailhuntra kterej s jednom svým videu říká že testy si u něj nikdo platit nebude. Von je prej placenej jen RockMachinem:-) Všude to je stejný

13.05.2021 08:11:58
Bikecheck: Kross Level Ondry Cinka

odpověď na panzdenda — #5 Jaký redaktoři? Sem píše už hodně let o kolech pouze jeden redaktor. Názorová pestrost na testovaná kola tu je tedy velmi pestrá -) A sice si to tu neplatíme my, ale firmy samozřejmě články ano -) Někdo to samozřejmě platit musí ale je otázkou jestli to tak je správně jak to tu je

13.05.2021 08:09:51

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744