Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Žvejk

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ondřej Cink se vrací do Mondrakeru. Polský tým Kross Orlen předčasně skončil

odpověď na morpher — #7 to nevím, třeba aby uchránil pracovní místa? Možná nepřevzal, natom nezáleží...

Kross začal vyrábět vlastní karbonové rámy v Polsku, je to ještě spíš na začátku a dělají si jen levnější modely, ale kdo to může říct? Ty přelepovači... Jako Polska značka jsou blbě vnímání, kdyby to bílý Švýcaři, nebo Němci měli by to hned jednodušší.

  1. na tento komentář reaguje morpher — #9
04.01.2023 21:23:19
Ondřej Cink se vrací do Mondrakeru. Polský tým Kross Orlen předčasně skončil

odpověď na Filip.L — #4 Značka Kross je prý v insolvenci a záruky za ně převzal stát. Nemůžou tudíž sypat prachy do reklamy horem dolem a tým tak musel ukončit..

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #6
  2. na tento komentář reaguje morpher — #7
03.01.2023 21:13:51
Ekolo otevřelo nový designový obchod

odpověď na petan — #76 Pane Peťaně já si dobře pamatuji, jak jste tady před cca 3-4mi lety psal nejspíš v diskuzi k článku o MS, nebo MČR na ebajcích, jak závodní MTb končí a i světová elita se přeorientuje na Emtb závody. Nestalo se! Jakto? Tak proč tady zas blábolíte takové kraviny o konci běžných mtb kol jako sportovního vyžití ? Tohle vám žádné éčko nenahradí, ani to načipované!

18.12.2022 21:23:43
Ekolo otevřelo nový designový obchod

odpověď na JakubDitrich — #8 A zákazník má řidičák na načipované Ekolo? Tak jako na to auto se kterým jede 160km/h A má povinné ručení na Ekolo? S takovou všeho dočasu...

  1. na tento komentář reaguje JakubDitrich — #11
29.11.2022 14:16:51
BMC Fourstroke v novém redesignu 2023

odpověď na kocur — #2 protože páčka remote od DT Swiss, je ta nej na světě.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #5
07.10.2022 21:11:49

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744