Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tomáš Šťastný I.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Magene L508 - je libo levnější radar?

Díky, obsahově dobrý článek, který mi asi dost pomůže v rozhodování, který radar si nakonec koupit. Třeba tuhle značku jsem dosud vůbec neznal. A pod tohle se podepisuju vlastní krví: *Na bezpečnostních prvcích, ať už jsou to helmy, oblečení, nebo boty či batohy s různými reflexními povrchy, se šetřit opravdu nevyplácí. Není vůbec od věci celoročně používat blikačky nejen za šera nebo mlhy, ale i během celého dne. V okamžiku, kdy zajedete do lesa, vás totiž řidiči aut budou evidovat daleko dříve a ti ohleduplnější tomu přizpůsobí svou jízdu v okamžiku, kdy vás budou předjíždět.* Bohužel, ze svých zkušeností vím, že důležité je to "ti ohleduplnější".

Nicméně:

*a také celková hmotnost i rozměry jsou o něco málo kompaktnější* - jak mohou být rozměry či hmotnost kompaktní či kompaktnější? 🤔 Petane, já si myslím, že ty taky patříš k těm mnoha lidem, kteří používají cizí či přejatá slova, aniž by znali jejich význam.

29.10.2023 16:03:39
TEST: Air Seat odpružení

odpověď na zbenda — #1 A napadlo tebe, že full není odpružení sedla? A že full není jen o skotačení v terénu na vysokých zdvizích? Znám dost lidí, kteří si pořídili trekingového fulla právě jen kvůli pohodlí.

22.10.2023 12:03:00
Sram Eagle Powertrain - nová dimenze pohonu

odpověď na Pajan — #4 nemyslím si, že by se to tu nedalo číst. Holt, chybička se vloudí. Znám weby, které se opravdu číst nedají.

Mě spíš zaráží ta sarkastická reakce na prosté upozornění, a hloupost jejího autora, kterému zřejmě vůbec nedochází, že řešení chyby jinde než se stala, je nesmysl.

Já to beru tak, že tenhle web mi něco dal, tak mu to aspoň takhle oplácím.

02.10.2023 21:27:24
Sram Eagle Powertrain - nová dimenze pohonu

odpověď na Hazoš — #2 ty jsi prostě jen ubohé hovado.

02.10.2023 21:17:58
TEST: MTF Xtreme 9.4 Limited

odpověď na Pajan — #6 proč?. On na něm zcela jistě jezdí v souladu se zákonem výhradně jen po neveřejných komunikacích 😃. Kromě toho, asi nemá řidičák, takže nemá o co přijít, a vzhledem k jeho věku tipuji, že už je natolik "za vodou", že až mu to kolo Policie zabaví, tak už jen zaplatí 25 k pokutu, a druhý den bude zase v Mountfieldu😃.

  1. na tento komentář reaguje Slávek59 — #8
02.10.2023 21:14:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744