Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tomáš Šťastný I.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mondraker představil nový karbonový sjezďák Summum

Tak do toho bych šel rád. Jenže na tom odkazovaném webu píšou, u všech modelů, že v současné době nejsou k dispozici, a ty ceny tam uvedené nejsou. A něco mi říká, že aby mi mohl říkat pane, tak bych musel jednak vsadit Sportku, a druhak v ní taky vyhrát "trochu" víc, než páté nebo čtvrté pořadí. A letos už jsem jednou vsadil, tak snad příští rok ..

10.06.2021 13:28:53
Nový Scott Spark 2022 konečně na světě

odpověď na tntbiker — #2 kdyby jen y/i a čárky. Co třeba "ukrytý tlumič uvnitř rámu"?

10.06.2021 13:17:36
Sedm věcí, které v MTB předběhly dobu

odpověď na tntbiker — #3 Všimnul jsem si už dávno, že ty chyby jsou i v mnoha knihách (jednou jsem ji dokonce vrátil po přečtení pár stránek, to se prostě díky totálně zprasenému pravopisu a gramatice nedalo číst. Knihkupec mi řekl, že nejsem první...). Asi záleží na tom, jestli má nakladatelství na korektora, nebo to nepovažuje za až tak důležité.

A ano, zejména ten, kdo se psaním živí, by měl umět pravopis a gramatiku. Měl by, ale hodně často neumí, hodně často. Kolikrát si říkám, jak je vůbec možné, že něco takového absolvovalo ZŠ... A právě proto mají redakce jazykové korektory. Pokud si je tedy mohou dovolit, nebo pokud nechtějí ušetřit na nesprávném místě.

07.06.2021 13:26:13
Sunn Kern AM29 S1 - návrat ve velkém stylu

odpověď na lalin — #1 ne 10ti násobného, ale 10násobného ;)

08.05.2021 15:41:42
TEST: Tři trailoví pevňáci - díl 1. představení

Kromě těch v textu prohozených plášťů u Canyonu bych upravil i text odkazu na druhý díl na konci. Dílo a díl jsou dost odlišné pojmy ;)

06.05.2021 02:04:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744