Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

OndraVojta

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Projekt Bez kola ukazuje taktiku zlodějů

odpověď na Stanislav.Jirak — #6 To bude chtít slušnou SD kartu na tolik fotek uvázaného kola :-). Musím říct, že společnost, ve které se a priori neustálým natáčením a focením svého činění proaktivně připravuji na nějaký právní či jiný spor mi přijde řádně úchylná. Felix Holcman, dejmupámbuvěčnouslávu určitě netušil, že něco takového jednou bude realita, když natáčel svoje Alibi.

Pro ty mladší jsem ho našel na YT

http://youtu.be/4SW0dN1z2H8

02.08.2013 17:21:54
Projekt Bez kola ukazuje taktiku zlodějů

Trochu mi tam chybí pointa - totiž jestli bylo na dotyčné zloděje podáno trestní oznámení pro krádež a nebo jestli jim ČP ponechala kola jako zaslouženou výhru v nové reality show a ještě je poprosila o souhlas se zveřejněním citlivých osobních údajů, aby se náhodou nezapletla.

  1. na tento komentář reaguje Stanislav.Jirak — #7
02.08.2013 16:27:27
Výsledky analýzy sportovní výživy

odpověď na Tina — #7 To je jednoduché - celý ten test je zaměřený na subjektivní hodnocení, a to většinou vlastností, které s objektivním vlivem preparátu na výkonnost a regeneraci nijak nesouvisí. Pokud by autoři tohoto spíš marketingového průzkumu než vědecké studie zkoumat její reálnou účinnost, museli by provést takzvaný dvojitě slepý test, kdy jedna skupina bere neúčinné placebo, kdežto druhá účinný preparát. Přitom nikdo, ani testovanci, ani testující nevědí, kdo co bere. A mimochodem, i u dvojitě slepých randomizovaných pokusů má placebo měřitelný efekt na 60% testovaných osob :-)

24.01.2013 19:23:18
Cyklistický svět truchlí za Burry Standera

odpověď na kam-tam — #9 přesně tak - když nevidím řidiči v autě obličej, musím počítat s tím, že mě nevidí a neví o mě. Tohle platí zejména když jedu po hlavní a auto najíždí z vedlejší. Pokud je situace taková, jako byla asi tady, tj. řidič to stříhnul na poslední chvíli, aby stihnul odbočit před protijedoucím vozidlem (přes které nejspíš právě cyklistu neviděl) a cyklista do něj narazil z boku, pak asi neměl šanci udělat nic moc.

Ale přiznám se, že když čtu pozorně popis té nehody, vyvstává mi na mysl otázka, jestli měl Burry přilbu. Bylo by krutou ironií osudu, kdyby se cyklista, který se angažoval v bezpečnostních kampaních, zemřel proto, že sám základní bezpečnostní pravidlo nedodržel.

09.01.2013 19:09:26
Cyklistický svět truchlí za Burry Standera

Nicméně je třeba dodat, že Burrymu by žádný podobný předpis stejně nepomohl, tahle havárka se stala jinak a proti takovému fatálnímu přehlédnutí prostě není obrany.

07.01.2013 23:10:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744