Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Hackeři napadli mezi svátky servery Canyonu

odpověď na Jan Novák — #1 Já mám tak trochu pocit, že největší kámen úrazu je české zastoupení. Komunikace tragická a informovanost lidí českého zastoupení taky zrovna moc valná není. Řešil jsem s nimi přes 2 měsíce reklamaci rámu Lux než jsme se k dostali k nějakému výsledku. Chtěl jsem komunikovat s někým přímo v Německu, ale to byl samozřejmě problém. Nedokážu si představit, že bych to takto dlouho řešil v hlavní sezóně.

16.01.2020 13:20:47
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

odpověď na Babaja — #19 Hele, mám za sebou i několik jízd kdy jsem v Chariotu vezl mladší dceru a zároveň tu starší v sedačce. Po rovině to docela šlo, ale jakékoliv menší stoupání bylo fakt za trest :D

11.12.2019 12:28:42
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

Doba je už prostě taková, vše spěje k většímu pohodlí. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak vše co s tím můžeme dělat.

07.12.2019 00:46:24
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

odpověď na Babaja — #11 Já ale netvrdím, že je to ta pravá cyklistika. Já jenom říkám, že si dovedu představit skupinu lidí, rodičů pro které to bude z jejich pohledu lidí jezdících na e-bicích logický krok. Moje vyjížďka s rodinou vypadá tak, že za své težké 14,5kg endurové kolo dám chariota, manželka jede na svém klasickém biku, starší dcera 6,5 letá jede na klasickém 20" kole, mladší 3 letá dcera jede na odrážedle a tu pak po pár kilometrech přesouvám do chariota abychom se někam dostali. A rozhodně tak neujedeme více než 15-20 km a všichni jsme spokojení, protože to v tu chvíli děláme pro děti a né pro sebe. No a když si chci pořádně zajezdit, tak prostě jedu sám a nebo s kamarády, tak to prostě je.

Takže z mého pohledu to není cesta, kterou bych chtěl aby moje děti šli, ale přitom si dokážu představit, že to někomu smysl dává. Jejich volba ;)

  1. na tento komentář reaguje Babaja — #19
07.12.2019 00:44:54
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

Z mého pohledu musím říci: že bohužel i dětský e-bike má v dnešní době svoje místo na trhu.

Pokud oba rodiče sami jezdí na e-biku, tak je tak trochu logické, že budou chtít dopřát to samé své ratolesti. Moc si nedovedu představit jak by fungovaly společné vyjížďky rodičů na e-bicích s dítětem na standardním kole. Budou tak v kopcích všichni více "vyrovnaní" a dítě nebude tolik psychicky strádat, že rodičům nestačí. I když to má samozřejmě své ale. Dítě ve věku cca 8 let bude za rodičem (alespoň tatínkem) vždy zaostávat ať má kolo jakékoliv, pokud to tedy není extra sportovní talent. Takže tady v tomto případě to celkem chápu.

Dávat dítěti e-bike jenom z důvodu toho aby mi při vyjížďce stačil, tomu už tolik nerozumím.

Není přeci problém, jet kratší vzdálenost, méně kopcovitou trať a nebo prostě přizpůsobit tempo nejslabšímu článku výpravy ať už je to dítě nebo méně zdatný kamarád. Řekl bych, že když dítě od malička zvyknete na e-bike, tak trochu pochybuji, že samo v pozdějším věku začne jezdit dobrovolně na kole klasickém. Já osobně dcerám e-bike dobrovolně pořizovat nebudu.

Jinak pro upřesnění nejsem žádným zastáncem e-biků. Sám jej nevlastním a upřímně doufám, že ani v dohledné době potřebovat nebudu. Ale mám pocit, že někteří odpůrci se na tom nikdy ani nesvezli a plácají tu pouze nesmysly. E-bike není moped ani motorka. Pořád se na něm musí šlapat, aby to jelo. Člověku to přidá akorát výkon navíc, který při standardním omezovači rychlosti 25 km/h využije nejčastěji pouze do kopců či " težším" terénu, jelikož jinak není problém tuto rychlost překročit a rázem se člověk pere za sví s těžkým 20 kg kolem. Já beru e-bike jako dobrý dopravní prostředek pro starší osoby, či ty méně zdatné. Na zábavné ježdění po trailech to moc není. Sice sám nejsem nadšený, když mě nějaký pupkatý páprda předjede na ebiku do kopce, ale tak co. Tak jim to dopřejme, po rovině a nebo z kopce jim zase ujedeme my ;)

  1. na tento komentář reaguje Babaja — #11
06.12.2019 15:00:49

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744