Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
3D tisk revoluci v sedlech přináší Specialized a Fi'zi:k

No tak si pánové navzájem zašlete své soukromé emailové adresy a řešte si své spory mimo tuto diskuzi. Díky ;)

12.01.2021 09:37:03
Další snížení počtu bikerů na OH, v Paříži 2024 jich bude už jen 36

Osobně mi snížení počtu závodníku tak dramatické nepřipadá. V XCO sice hrozí, že se tam nedostane díky rozdělení národů spousta top jezdců, ale i tak stejně všechny zajímá v umístění v top 10. Kdo dojede na Olympiádě na 36. místě stejně nikoho moc zajímat nebude.

Nejvíc utrpí silné země jako jsou Švýcarsko, Francie a tak dále.

Srovnání počtu žen s počty mužů ještě nic není. Počkejte až začne UCI vyžadovat aby startoval stejný počet bělochů, černochů, asiatů atd. To pak bude teprve konec :(

13.12.2020 10:33:01
Specialized Hotwalk Carbon: "S-Works" mezi odrážedly

odpověď na Frybis — #1 Ale na něm není logo Specialized ;)

04.12.2020 06:34:52
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

odpověď na Honza S. — #11 Je vidět, že sám Jarda nejlíp ví jak na tom aktuálně je co se týká crosscountry. Pokud se přeorientuje na dlouhé maratony a etapové závody, může určitě ještě dosáhnout velkých výsledků. Chce to jenom konečně přestat mlžit a dát tomu konečně to finální rozhodnutí.

Myslím si, že i jemu samotnému by se dost ulevilo psychicky a to mu může jenom pomoci v dalším závodění.

09.07.2020 15:03:17
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

Upřímně řečeno mi to taky trochu celé zavání snahou dát ještě Jardovi nějakou teoretickou šanci na to aby se zúčastnil OH. Pokud si nějakým zázrakem nevyjedeme druhé místo pro muže, což se velice pravděpodobně nestane, tak prostě máme jenom jedno místo. A troufám si tvrdit, že na to je zde aktuálně minimálně trojice jezdců, která je na to dlouhodobě lépe než Jarda. Konkrétně Ondra Cink, Martin Stošek, a Honza Škarnitzl. Pokud by tito tři bikeři byli mimo hru, tak má možná Jarda ještě nějakou šanci, ale jinak ani náhodou. Osobně si myslím, že by se Jarda měl na XC už na světové úrovni vykašlat a měl by zůstat u XCM a případně velkých etapových závodů, tam jistě ještě může dosáhnout na zajímavé výsledky. Ale u XC u mě osobně už poněkud skončil. Jenom pro pořádek jsem Jardy fanoušek, aby to tu nevypadalo, že jsme proti němu zaujatý. Dokázal tohoto už tolik co nikdo jiný, ale vše má svůj konec.

29.06.2020 14:54:47

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744