Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Olympijským vítězem je Pidcock, Cinka o medaili připravil prasklý ráfek

odpověď na tntbiker — #19 Sice nebylo přesně vidět co se stalo, ale už to hned bereš jako chybu Cinka, to je zajímavé. Ono v prvních dvou řadách nenajedeš moc "nekvalitních" závodníků, kteří by nevěděli jak odstartovat. V reálu pak rozhodují o dobrém startu opravdu drobnosti, takže bych z toho nedělal hned zásadní chybu. Pamatuješ si v Riu jakým stylem odstartoval Sagan ? Odkud startoval a kde byl na konci zaváděcího kola ? Znamená to, že ti všichni ostatní které Peter předjel podcenili start ?

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #24
27.07.2021 15:20:07
Olympijským vítězem je Pidcock, Cinka o medaili připravil prasklý ráfek

odpověď na tntbiker — #15 To, že tě někdo při hromadném startu někde zavře, zbrzdí či jenom zpomalí je celkem běžný jev. Závod to rozhodně nerozhodlo.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #19
27.07.2021 09:33:32
Olympijským vítězem je Pidcock, Cinka o medaili připravil prasklý ráfek

odpověď na zirecek — #8 S výškou použití teleskopické sedlovky nemá opravdu nic společného. V těžkých technických prudkých pasážích ti bude sedlo mezi nohami překážet vždy i když budeš mít 2m. Sice můžeš jít samozřejmě hodně za sedlo ale pořád ho máš před sebou někde na úrovni břicha až hrudního koše a to ti manévrovatelnost značně omezuje.

27.07.2021 09:31:06
Santa Cruz uvádí zcela nový Blur

Taky v tom Scalpela nějak nevidím.

08.06.2021 14:10:15
Dvacet a dost! Pořadatelé Extrém Bike Most po letošním ročníku končí

Upřímně mám z těch komentářů z posledních let spíše pocit, že s tím mají hlavně problém někteří místní jedinci (či celé skupiny obyvatel) a to bude vždy problém.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #4
27.05.2021 13:38:52

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744