Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bikecheck: BMC Fourstroke Pauliny Ferrand Prevot

odpověď na Honza S. — #1 Uznávám, že těch barevných pruhů je tam zbytečně moc. Ale pokud si člověk odmyslí ty "chaoticky" umístěné barevné linky tak to nevypadá podle mě vůbec špatně. Stačilo nechat duhový proužek pouze na té hlavovce a bylo by to hodně dobrý :)

27.04.2021 09:53:40
Co všechno se dá zvládnout na kole s berany? Je tu video 'MY GRAVEL RIDE' Vaška Koláře

odpověď na tntbiker — #26 Chlapče jediný kdo je tu se svým názorem zcela mimo, jsi ty. Tak se tu přestaň rozčilovat a šetři svou energii na své další plodné komentáře. Pokud ale něčemu nerozumíš tak se k tomu raději vůbec nevyjadřuj ;)

24.04.2021 13:28:04
Co všechno se dá zvládnout na kole s berany? Je tu video 'MY GRAVEL RIDE' Vaška Koláře

odpověď na tntbiker — #24 Máš pravdu. Argumenty ti očividně došly :)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #26
23.04.2021 23:27:22
Co všechno se dá zvládnout na kole s berany? Je tu video 'MY GRAVEL RIDE' Vaška Koláře

odpověď na tntbiker — #19 Došli ti argumenty, takže se pokoušíš polemizovat o mojí sexuální orientaci a smyslu mého života ? Hošánku ty jsi vážně k smíchu :D

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #24
23.04.2021 19:06:59
Co všechno se dá zvládnout na kole s berany? Je tu video 'MY GRAVEL RIDE' Vaška Koláře

odpověď na tntbiker — #14 Pokud tě nějaká cyklo disciplína irituje, tak se k ní přeci nemusíš vyjadřovat, když je to pod tvojí úroveň. Já sám jsem si vloni pořídil biketrialové kolo jako doplněk ke stávajícímu XC a enduro kolu. Beru to jako zpestření k tréninku techniky jízdy a věřím, že to může člověka posunout o určitý stupeň dále i v běžném ježdění. Pokud mám třeba jenom 30 min. čas tak dává větší smysl si zablbnout na trialovém kole než jet na půl hodinový švih na klasickém biku. Kdo to ale nikdy nezkusil tak to těžko pochopí.

Každopádně nevidím důvod v tom snižovat úroveň někoho kdo opravdu něco na kole umí.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #19
23.04.2021 12:46:54

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744