Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pozdní kolínské ohlédnutí

odpověď na tgi — #9 Mohlo to znamenat ledasco. Stejně tak na něj mohl cokoliv zakřičet. Pokud ovšem ale nechtěl aby to slyšelo i okolí.

Pro konspirační teorie je tu prostoru spousty :)

17.01.2022 15:05:59
Pozdní kolínské ohlédnutí

To gesto o zpomalení je podle mě celkem nespochybnitelné. To jestli to Ťoupalík záměrně ovlivnil ví 100% pouze on. Takže je to pouze o jeho svědomí. Za mě osobně to do závodu o titul nepatří, ale tým to prostě viděl jinak a nic s tím nikdo neudělá.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #3
14.01.2022 08:33:34
Specialized nachystal mistrovskou edici Epic rámů

odpověď na lukas.burda — #2 Za mě si klidně dokážu představit fanouška značky, který si to pořídí do kanceláře na zeď a nikdy z toho kompletní bike nebude. To "sběratelskou" hodnotu bylo v závorce uvedeno schválně ;)

13.01.2022 08:16:43
Specialized nachystal mistrovskou edici Epic rámů

Osobně bych řekl, že o to kdo získal titul v short tracku se nebude nikdo zajímat hned po titulu následujícím. Short track je jenom zpestření před hlavními závody a nikdy tak prestižní nebude. Proto za mě edice těchto rámu nebude mít nikdy žádnou "sběratelskou" hodnotu. Může to zajímat pouze pár jedinců, kteří budou ochotni vyhodit nesmyslné peníze za rám, který je vyroben v omezeném množství, ale spojitost s těmito tituly je celkem o ničem.

  1. na tento komentář reaguje lukas.burda — #2
12.01.2022 19:03:41
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na petan — #35 Máš pravdu, že v profi sportu je vztah zaměstnanec a zaměstnavatel potažmo sponzoři vždy podstatný, stejně jako v jakémkoliv jiném oboru i mimo sport. Ale pokud jde o tituly ať už národní či mezinárodní, mělo by jít tohle vše stranou aby opravdu zvítězil ten kdo byl ten den nejlepší, nejsilnější, případně měl nejvíce štěstí.

12.01.2022 18:28:29

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744