Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pidcock už řádí na Vysočině, do ČR opět přijel na kole

Pánové, vy jste ještě nevíte, že tntbiker ví sám vše nejlépe, co a jak ve skutečnosti bylo ? On má přece přehled úplně o všem a na vše má jasný názor. A pokud s ním někdo nesouhlasí, tak s ním vždy dokáže v klidu prodiskutovat různé názory na stejnou věc. To jste si opravdu ještě nevšimli ? : )

Jinak za mě osobně se mi driftující offroad na louce také nelíbí, ale pokud se tak stalo za souhlasu majitele pozemku, tak proti tomu nemůže nikdo nic moc namítat.

11.05.2023 07:01:34
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Anoodpověď na tntbiker — #7 Ano, už delší dobu si tu všímám jak nikoho zásadně neurážíš. Na tebe musí být rodiče a zbytek celé tvojí rodiny, včetně manželky (družky, nebo prostě raději obecně partnera) vysloveně hrdí.

27.03.2023 20:57:07
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Nezpochybnoval

27.03.2023 20:10:14
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

odpověď na tntbiker — #4 Nespochybňoval si její vykonnost, ale zároveň si psal, že je pomalá. Takže zase trochu kecám. Vidět ji na kole není moc estetického. To je co za debilní hlášku ? Ty jsi ale hodně omezenej chudák s takovými názory. Jako že sport by vrcholově měli dělat jenom holčiny do cca 25 let aby se ti na ně hezky koukalo ?

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #7
27.03.2023 20:09:30
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Nedávno tady jeden místní "chytrák" označil Katku Nash za vyhaslou hvězdu a podivoval se že ještě jezdí. No a ona dokázala dojet s kolegyní na 3. místě. Asi na tom nebude pořád s výkonností až tak blbě co ; )

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #4
27.03.2023 08:57:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744