Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tommy_25

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pidcock už řádí na Vysočině, do ČR opět přijel na kole

Pánové, vy jste ještě nevíte, že tntbiker ví sám vše nejlépe, co a jak ve skutečnosti bylo ? On má přece přehled úplně o všem a na vše má jasný názor. A pokud s ním někdo nesouhlasí, tak s ním vždy dokáže v klidu prodiskutovat různé názory na stejnou věc. To jste si opravdu ještě nevšimli ? : )

Jinak za mě osobně se mi driftující offroad na louce také nelíbí, ale pokud se tak stalo za souhlasu majitele pozemku, tak proti tomu nemůže nikdo nic moc namítat.

11.05.2023 07:01:34
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Anoodpověď na tntbiker — #7 Ano, už delší dobu si tu všímám jak nikoho zásadně neurážíš. Na tebe musí být rodiče a zbytek celé tvojí rodiny, včetně manželky (družky, nebo prostě raději obecně partnera) vysloveně hrdí.

27.03.2023 20:57:07
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Nezpochybnoval

27.03.2023 20:10:14
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

odpověď na tntbiker — #4 Nespochybňoval si její vykonnost, ale zároveň si psal, že je pomalá. Takže zase trochu kecám. Vidět ji na kole není moc estetického. To je co za debilní hlášku ? Ty jsi ale hodně omezenej chudák s takovými názory. Jako že sport by vrcholově měli dělat jenom holčiny do cca 25 let aby se ti na ně hezky koukalo ?

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #7
27.03.2023 20:09:30
Cape Epic 2023 vyvrcholil triumfem Blevinse a Beerse, Češi mají dva bronzy

Nedávno tady jeden místní "chytrák" označil Katku Nash za vyhaslou hvězdu a podivoval se že ještě jezdí. No a ona dokázala dojet s kolegyní na 3. místě. Asi na tom nebude pořád s výkonností až tak blbě co ; )

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #4
27.03.2023 08:57:25
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #231 Podle způsobu vaší komunikace usuzuji, že stejně moc nestojíte o názory dalších lidí, cyklistů, atd.Tak prosím ukončeme již tuto poněkud dlouhou diskuzi. Už dávno je to plácaní toho samého pořád dokola. Takže navrhuji to celé ukončit z obou stran Ditrich vs zbytek diskutujících ;) Děkuji.

11.01.2023 19:02:33
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Řekl bych Jakube Ditrichu, že už vážně nastal čas přiznat si, že PR reklamní článek na tomto portálu úplně nevyšel. Příznivce si tu už moc nenajdete. Takže Vám doporučuji sebrat své již pošramocené ego a jít o dům dál ;)

30.12.2022 22:35:16
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Přidal bych ještě jeden pohled na toto téma. Na začátek uvedu, že nejsem žádný radikální odpůrce ekol, ale ani jejich vyznavač. Kol vlastním několik, všechny ale bez motoru. Ze začátku jsem na ekola koukal s pohrdáním něčeho co je vhodné pouze do města jako přibližovadlo a nebo vhodné pro straší lidi, či lidi s nějakým zdravotním omezením. Když si ebiky před několika lety pořídili moji rodiče (aktivní cykloturisté) tak jsem pochopil že to má své kouzlo i pro mladší lidi. Vyzkoušel jsem si, že to není opravdu jenom jízda "zadarmo" a člověk se na ebiku dokáže "zničit" stejně jako na kole klasickém. Ale teď k tématu:

Trochu to "srovnám" stejně jako ladam niže a to ekola s automobily. Všichni vlastníme osobní vozidlo, které má konstrukční rychlost mnohem vyšší než jsou limity rychlostí v obci, mimo obec a na dálnicích. To znamená, že i když máme možnost jezdit všude mnohem rychleji než je povoleno, tak to automaticky neznamená, že tak všichni činíme. Všechno je to jenom o lidské slušnosti a ohleduplnosti, které je prostě ve světě čím dál tím méně.

Tak jako se čipují ekola, tak se čipují i auta a každý tak nečiní jenom z důvodu teoretické nižší spotřeby paliva, ale chce prostě větší výkon a točivý moment a důvody může mít každý jaký chce. Je to legální, zabývá se tím spousty firem a v některých případech tyto úpravy nabízejí i sami prodejci nových vozů, které jsou v souladu se zárukou samotných výrobců.

To, že se čipují ekola je celkem logické 25 km/h je prostě relativně nízká rychlost pokud se pohybuji po klasické silnici. Všichni víme, že s klasickými silničními koly mají slušně trénovaní jedinci průměrnou rychlost kolem 30 km/h. Pokud takový silničář pojede po rovině po cyklostezce mezi lidmi rychlostí 35 km/h tak je to v pořádku ? A nebo je to stejné hovado jako ekolař který pojede na stejné cyklostezce s načipovaným ebikem 27 km/h ? Tak a kdo se z nich provinil více ? Kde je větší hovado, když pomineme úplně jiné hmotnosti a manévrovací možnosti obou kol v této rychlosti ? Když poletím po lesní asfaltce z kopce v lese 50km/h a z lesa vyhoupne na cestu houbař a já ho sejmu, tak jsem debil ať mám kolo jakékoliv.

Netvrdím, že je čipování ekol v pořádku, ale uvědomme si, že je to vše jenom o lidech.

Jestli v tomto má legislativa mezery, tak se vždy najdou skupiny lidí, které je budou obcházet. To, že spousta lidí na to nemá žaludek a nesouhlasí s tím, je v pořádku.

To, že se ebiking rozrůstá do prostředí hor je logické, samotnému se mi taky více líbí když je někde minimum lidí, ale bohužel moc s tím asi neuděláme. Tleskám tomu, že na Rychlebských stezkách nejsou ebikeři vítáni, ale jak dlouho to vydrží ? Dávám tomu tak cca 5 let.

Takže za mě, více ohleduplnosti. Když jedu po cyklostezce plné lidí, tak prostě přizpůsobím svojí rychlost situaci. Když jedu sám v lese z kopce jako magor a rozsekám se o strom, moje chyba. Bylo by dobré jezdit tak abych neohrožoval ostatní účastníky stejného prostoru ať už na silnicích, cyklostezkách, ve městech, na trailech, na lesních cestách atd.

  1. na tento komentář reaguje JakubDitrich — #139
  2. na tento komentář reaguje Martin_St — #165
30.12.2022 19:50:23
Tom Pidcock: Až do OH chci dál závodit i v MTB a v cyklokrosu

odpověď na ladam — #12 Po delší době by mě zajímalo, jak toto bude pokračovat :D

15.11.2022 11:29:13
Paprstka končí profesionální kariéru cyklisty, pokračovat bude jako hasič

odpověď na tntbiker — #19 Ano vrátil jsem se, protože mě zajímalo jak zareaguješ na svou vlastní lež. No a opravdu si opět nezklamal. Použiji trochu tvá slova. Ty jsi opravdu hodně stupidní jedinec a už by tady nikdy a nikdo na tebe neměl reagovat, protože hrozí, že se tu díky tvému syndromu "posledního slova" z toho tady stane trapná "one man show". Takže mějte se tu krásně a přeji všem pevné nervy ;)

12.03.2022 11:54:12

Počet komentářů celkem: 182

redakční systém | ISSN 1803-5744