Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Broňa

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized Epic S-Works - what else

Nepletuli se, tak se kola Specialized vyrábí v továrnách Meridy. Nějakou takovou informaci jsem zaznamenal v minulosti, ale nevím, jestli je to ještě pravda.

11.05.2016 05:46:49
SMS.cz Adrenalin Cup 2015 bavil diváky – padák v síti i cílový sprint kajakářů

odpověď na panzdenda — #6 Můžeš mi, prosím, prozradit Tvou pracovní profesi? Docela by mně zajímalo, kde svůj "puntičkářský" styl uplatňuješ. thx

01.07.2015 04:59:08
SMS.cz Adrenalin Cup 2015 bavil diváky – padák v síti i cílový sprint kajakářů

odpověď na panzdenda — #1 Zajímalo by mně, jestli jsi takový puntičkář i k sobě samému, když už jsi schopen tady bazírovat na takové maličkosti.

Pochopitelně, by mohlo být zmíněno, že jde o nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Ovšem, všichni moc dobře víme, jak to je. I bez toho, aby to zde bylo uvedeno, nebo aby nás chytrolín, jako jsi ty, upozorňoval.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #6
30.06.2015 15:37:03
Čechům se v Heubachu nedařilo. Ale jedem dál, Nové Město se blíží, říkají

Ten Vogel jezdí opravdu neskutečně. Nikdo ze špičky na něj neměl, neuvěřitelné. Jsem zvědavý, co předvede v NMNM.

10.05.2015 12:49:24
Petra radí: Proč ve stravě omezit bílou mouku

odpověď na zirecek — #4 Žíre, rozumně smýšlející člověk si z článku vezme to, co jej zajímá a zbytek vypustí. Rozhodně tady nebude vypisovat takové žvásty jako ty ;)

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #9
02.06.2014 06:49:51

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744