Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Šíny

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ondra Cink, Nino Schurter a watty z Albstadtu

odpověď na Hazoš — #1 Nejsou, motorky to mají v kilowattech

26.05.2019 21:09:28
V Glasgow se připravuje elitní ME XCO, Česko reprezentuje 7 bikerů

odpověď na germano — #5 jeden by si myslel, že když ušetřili peníze a čas za fotbal, tak to investují do něčeho jiného

07.08.2018 13:29:45
TEST: Sram GX Eagle - dlouhodobě

odpověď na tamír — #5 Přidám jen jednu technickou. Posledních 15let, co jezdím na kole, používám 3x9. Posledních 6 let jsem jen sledoval přechod na 10,11,12. Zatím jsem neměl důvod měnit a nový kolo jsem nekupoval. Co se ale týká převodů, moje 3x9 jich nemá 27, jak psali v reklamní brožurce. Reálně jich je jenom 13. I ta slepá cestička 3x10 jich měla 14, a tady se opravdu schodneme, že to na bika nikdo nepotřeboval. Za ty roky jsem toho najel opravdu hodně a jediný závod, kde jsem opravdu potřeboval nejrychlejší převod na 3x9, je Salzka po šotolině z kopců dolů. Jasně, že ten převod používám, protože ho tam mám. Taky se často hodí na silnici, ale nepotřebuju ho. Tím se dostávám na převod 1-12, jak odstupňováním, tak rozsahem. Za mne tedy jednoznačná volba, víc převodů nepotřebuju, větší rozsah nepotřebuju. Koupím jen větší převodník, přeci jen někdy s tím potřebuju dojíždět i po silnici.

  1. na tento komentář reaguje tamír — #9
20.01.2018 06:42:11
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na gudy — #74 OK. Já rozhodně nepatřím k těm, kteří by chtěli obhajovat tento projekt. Nebudu ani reagovat na narážky o mém intelektu. Mě urazit nemůžete. Jen se nemohu dívat, jak tu pár nýmandů uraží lidi, kteří se snaží něco dělat. Stejně si myslim, že tohle téma je již plně vyčerpané. Takže pokud máte chuť někoho urážet, můžete něco napsat mně, jsem taky jenom nýmand.

15.03.2016 14:44:04
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na hibiker — #69 Tenhle tvůj komentář jen ukazuje na tvojí úroveň. Pan Procházka že si tady na diskusi propaguje svoje akce? To on opravdu nemusí. Tu jeho akci totiž každej biker zná, stejně jako jméno Aleš Procházka. Dle mého patří mezi top deset lidí, kteří toho v týhle zemi dělají pro biking nejvíce. A kdo seš ty? Koupil sis kolo a teď si myslíš, že můžeš do všecho kecat? Co jsi kdy udělal ty, jen se pochlub? Jak si můžeš vůbec dovolit, nazvat ho tlučhubou!!! Za to by sis zasloužil dostat nos na úroveň uší. Buď rád, že se tady můžeš schovat za hezkou přezdívku.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #71
  2. na tento komentář reaguje gudy — #72
15.03.2016 11:27:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744