Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Šíny

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cape Epic 2021 ovládly týmy Specialized

odpověď na tntbiker — #6 Ne, problém máš rozhodně ty a ještě několik podobných pacientů. Vždyť to nemusíš číst. Nebo si udělej vlastní web a něco si tam piš. Jenže tebe tohle baví, viď? Bohužel s blbostí se bojovat nedá. Škoda ale je, že komentáře k článkům se na netu nedají číst vůbec nikde, protože dementů je všude spousta.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #9
27.10.2021 11:08:44
Ondra Cink, Nino Schurter a watty z Albstadtu

odpověď na Hazoš — #1 Nejsou, motorky to mají v kilowattech

26.05.2019 21:09:28
V Glasgow se připravuje elitní ME XCO, Česko reprezentuje 7 bikerů

odpověď na germano — #5 jeden by si myslel, že když ušetřili peníze a čas za fotbal, tak to investují do něčeho jiného

07.08.2018 13:29:45
TEST: Sram GX Eagle - dlouhodobě

odpověď na tamír — #5 Přidám jen jednu technickou. Posledních 15let, co jezdím na kole, používám 3x9. Posledních 6 let jsem jen sledoval přechod na 10,11,12. Zatím jsem neměl důvod měnit a nový kolo jsem nekupoval. Co se ale týká převodů, moje 3x9 jich nemá 27, jak psali v reklamní brožurce. Reálně jich je jenom 13. I ta slepá cestička 3x10 jich měla 14, a tady se opravdu schodneme, že to na bika nikdo nepotřeboval. Za ty roky jsem toho najel opravdu hodně a jediný závod, kde jsem opravdu potřeboval nejrychlejší převod na 3x9, je Salzka po šotolině z kopců dolů. Jasně, že ten převod používám, protože ho tam mám. Taky se často hodí na silnici, ale nepotřebuju ho. Tím se dostávám na převod 1-12, jak odstupňováním, tak rozsahem. Za mne tedy jednoznačná volba, víc převodů nepotřebuju, větší rozsah nepotřebuju. Koupím jen větší převodník, přeci jen někdy s tím potřebuju dojíždět i po silnici.

  1. na tento komentář reaguje tamír — #9
20.01.2018 06:42:11
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na gudy — #74 OK. Já rozhodně nepatřím k těm, kteří by chtěli obhajovat tento projekt. Nebudu ani reagovat na narážky o mém intelektu. Mě urazit nemůžete. Jen se nemohu dívat, jak tu pár nýmandů uraží lidi, kteří se snaží něco dělat. Stejně si myslim, že tohle téma je již plně vyčerpané. Takže pokud máte chuť někoho urážet, můžete něco napsat mně, jsem taky jenom nýmand.

15.03.2016 14:44:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744