Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Šíny

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cape Epic 2021 ovládly týmy Specialized

odpověď na tntbiker — #6 Ne, problém máš rozhodně ty a ještě několik podobných pacientů. Vždyť to nemusíš číst. Nebo si udělej vlastní web a něco si tam piš. Jenže tebe tohle baví, viď? Bohužel s blbostí se bojovat nedá. Škoda ale je, že komentáře k článkům se na netu nedají číst vůbec nikde, protože dementů je všude spousta.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #9
27.10.2021 11:08:44
Ondra Cink, Nino Schurter a watty z Albstadtu

odpověď na Hazoš — #1 Nejsou, motorky to mají v kilowattech

26.05.2019 21:09:28
V Glasgow se připravuje elitní ME XCO, Česko reprezentuje 7 bikerů

odpověď na germano — #5 jeden by si myslel, že když ušetřili peníze a čas za fotbal, tak to investují do něčeho jiného

07.08.2018 13:29:45
TEST: Sram GX Eagle - dlouhodobě

odpověď na tamír — #5 Přidám jen jednu technickou. Posledních 15let, co jezdím na kole, používám 3x9. Posledních 6 let jsem jen sledoval přechod na 10,11,12. Zatím jsem neměl důvod měnit a nový kolo jsem nekupoval. Co se ale týká převodů, moje 3x9 jich nemá 27, jak psali v reklamní brožurce. Reálně jich je jenom 13. I ta slepá cestička 3x10 jich měla 14, a tady se opravdu schodneme, že to na bika nikdo nepotřeboval. Za ty roky jsem toho najel opravdu hodně a jediný závod, kde jsem opravdu potřeboval nejrychlejší převod na 3x9, je Salzka po šotolině z kopců dolů. Jasně, že ten převod používám, protože ho tam mám. Taky se často hodí na silnici, ale nepotřebuju ho. Tím se dostávám na převod 1-12, jak odstupňováním, tak rozsahem. Za mne tedy jednoznačná volba, víc převodů nepotřebuju, větší rozsah nepotřebuju. Koupím jen větší převodník, přeci jen někdy s tím potřebuju dojíždět i po silnici.

  1. na tento komentář reaguje tamír — #9
20.01.2018 06:42:11
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na gudy — #74 OK. Já rozhodně nepatřím k těm, kteří by chtěli obhajovat tento projekt. Nebudu ani reagovat na narážky o mém intelektu. Mě urazit nemůžete. Jen se nemohu dívat, jak tu pár nýmandů uraží lidi, kteří se snaží něco dělat. Stejně si myslim, že tohle téma je již plně vyčerpané. Takže pokud máte chuť někoho urážet, můžete něco napsat mně, jsem taky jenom nýmand.

15.03.2016 14:44:04
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na hibiker — #69 Tenhle tvůj komentář jen ukazuje na tvojí úroveň. Pan Procházka že si tady na diskusi propaguje svoje akce? To on opravdu nemusí. Tu jeho akci totiž každej biker zná, stejně jako jméno Aleš Procházka. Dle mého patří mezi top deset lidí, kteří toho v týhle zemi dělají pro biking nejvíce. A kdo seš ty? Koupil sis kolo a teď si myslíš, že můžeš do všecho kecat? Co jsi kdy udělal ty, jen se pochlub? Jak si můžeš vůbec dovolit, nazvat ho tlučhubou!!! Za to by sis zasloužil dostat nos na úroveň uší. Buď rád, že se tady můžeš schovat za hezkou přezdívku.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #71
  2. na tento komentář reaguje gudy — #72
15.03.2016 11:27:02
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na antony — #35 Ne, tohle jsem neřekl, ani tak nemyslel. Ale jak jsem již napsal, nečtu, co mě nezajímá, nesleduju, co mě nebaví. Stejně tak se nebudu hádat s každým blbem, na kterýho v životě narazim. Takže si tu vesele pokračuj, já jdu dělat něco užitečnýho.

16.02.2016 20:05:23
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na rostanetek — #33 Protože smyslem života některých lidí je prostě prudit. Taky bych mohl volat řediteli, že se mi nelíbí, jaký seroše a bůchvíco ještě na Nově vysílají. Mně je to ale jedno, nekoukám se na to. Jediné instituce, které máme právo všcihni krtizovat, jsou ČT a rozhlas. Ty si musíme platit dobrovolně všichni. Takže až tu bude další web o kolech, budu rád za možnost volby. Zatím jsem rád za MTBS.

  1. na tento komentář reaguje antony — #35
16.02.2016 11:13:19
Cycling Media zvažuje zpoplatnění obsahu MTBS

odpověď na Aleš Procházka — #13 Naprostej souhlas s Alešem. Za současnej formát jsem ochotnej dávat kačku denně. I když ke spoustě článku mám výhrady a míst na zlepšení je spoustu. Pokud by se to ale posunulo někam dál, klidně bych dával i víc. Za velo taky platím kačky dvě, a to mě na rozdíl od Aleše novej formát nebaví. Na rozdíl od ostatních kolegů si myslím, že i placený formát může na netu fungovat, i když ani já na něj nejsem zatím moc zvyklej. Taky jsem si posledních patnáct let nekoupil CD už by mě ani nenapadlo, že za hudbu budu ještě někdy platit, ale teď jsem si zaplatil přístup na Spotify a až sem přijde netflix, tak asi dopadnu stejně. Ale samozřejmě pokud budu za MTBS platit, budu od toho očekávat určitou kvalitu.

25.02.2015 11:41:53
Rubena mění značku na Mitas. Na Cape Epic představí nový model

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mitas

10.02.2015 15:46:08

Počet komentářů celkem: 15

redakční systém | ISSN 1803-5744