Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

vlastik22

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kulhavý vítězstvím přivedl Nové Město k varu

Ahoj, krásný závod a jak píše Tommy_25, J.K. umí nejen maratony. Velká Gratulace.

...kdepak jsou ti dva chytrolíni, kteří všemu ruzumí a píšou kdo je za zenitem a kdo ne...

25.05.2015 14:02:05
Petra radí: Které potraviny jíst a kterých se vyvarovat?

odpověď na xtrail — #23 Ahoj, váha se ustálila a již 3 měsíce je, na zmiňovaných 68kg...při mé výšce 170cm se mi to zdá akorát...takže nic zastavovat nemusím.

05.05.2014 12:37:13
Petra radí: Které potraviny jíst a kterých se vyvarovat?

Dobrý večer, nikdy jsem nechtěl psát do diskuzí jakéhokoliv druhu, protože to považuji za zbytečné, ale do této, svůj příspěvek vložit chci, a to ze dvou důvodů. Petru Ježkovou i Vendu znám osobně a druhý důvod je ten, že jsem osobně vyzkoušel a stále dodržuji jídelníček doporučený Petrou.

První důvod samozřejmě není tak zajímavý, spousta lidí zná osobně Járu Kulhavého a taky se s tím nechlubí. Druhý důvod proto, podívat se jídelníček očima toho kdo to vyzkoušel.

Důvody, proč jsem se rozhodl kontaktovat Petru, aby mi poradila s výživou byly tři. 1. Vadilo mi jak jím. Ráno k snídani 3 koláče k obědu jídlo v hospodě (ikdyž chuťově dobré) večeře skoro žádná, to abych nejedl na noc a nepřibral. Výsledek byl, že večer jsem byl unavený a váha spíš rostla. 2. Shodit nějaké to kilo 3. Chtěl jsem se zlepšit v závodech.

První konzultace trvala cca 1,5 a byla o tom co chci zlepšit, ale hlavně o tom, jak jím a kdy jím. Na základě této schůzky mi byl Petrou sestaven jídelníček. Ten by měl sloužit ne jako dogma, ale jakýsi mustr pro vaření a co jíst. Položky pro vaření z tohoto seznamu jsem vůbec neznal ; nevěděl co je Bulgur, natož jak se to vaří, že existuje rýže basmati atd...

Tak jsem si tyto informace našel a byl jsem překvapený, že to není náročné uvařit, ale hlavně sehnat. Vůbec se nemusí lítat, přes celé město a shánět to. Teď mi to zabírá naprosto stejně času jako zajít do klasického obchodu. Co se týká obědů, uznávám, že je to obtížnější. Jídelna co vaří z těchto potravin není na každém rohu. Je jasné, že si občas dám něco co bych neměl, ale dodržuji to cca z 80%. Nebudu rozepisovat celý můj jídelníček, neboť je takřka přesně napsán v článku od Petry.

Výsledek tohoto stravovaní je, že nejsem večer unavený, že se těším na jídlo, které mi chutná a že si ho dokážu uvařit sám. Váha mi klesla za měsíc o 4 kila ze 72kg na 68kg a v závodech mi to jezdí...co víc si přát.

Ještě doplním, že jsem, jak někdo v nějakém komentáři napsal, obyčejný člověk co v 6 ráno vstává, na 7 odváží děti do školy a školky. Z práce chodí v 16 a svoje tréninky řeší až po práci a o víkendu. Pokud to jde.

....to, že tady ještě někdo, ani nebudu hledat kdo, napsal, že Venda by nebyl schopen při tomto jídelníčku závodit na úrovni co závodí, nebudu vůbec komentovat.

  1. na tento komentář reaguje xtrail — #23
04.05.2014 00:38:14

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744