Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Martin S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Eurobike 2015 zaznamenal víc Čechoslováků

Ahoj Rouro! Myslím, že tntbiker své poznámky nemyslel vážně, určitě ne zle:-). Jaký by to musel být člověk, který by hloupě hledal nepodstatné chybičky u jiných, a sám se jich dopouští (např. "To pohoří se jmenu Himálaj." - takhle nezodpovědně nedokončit slovo!; nebo "...pod hradbou Himálají", když správně je "pod hradbou Himálaje"). Určitě se jen domnívá, že označení "truhlík" je roztomilá přezdívka, kterou sám často dostával a dostává, a proto ji používá i u jiných. Pochop, tntbiker určitě původně vznikl ze spojení slov "truhlík nebo trotl bajker":-). Omg, já sám jsem ale truhlík! Bajker je gramaticky nesprávně a budu muset vyhledat jazykovou poradnu:-). Náš tnt by měl ale vyhledat, přinejmenším, poradnu psychologickou, neboť jeho reakce jasně naznačují, že je dlouhodobě frustrovaný jedinec. Jak jinak si vysvětlit, že má čas a odhodlání útočit na lidi kvůli takovým blbinám. Nikdy neslyšel o asertivitě (rozhodně neví co znamená), zanáší permanentně blbou náladu na naše oblíbené, serotoninovo-endorfinové stránky, objevuje znovu Ameriku a hlavně nezná nadsázku. Já osobně ho tedy za jeho příspěvek omlouvám a přeji mu brzké zlepšení mezilidských vztahů. To se rychle daří například tak, že si najde práci nebo například babu. Mimochodem, NDR už opravdu neexistuje? Nedávno jsem na někom viděl tričko s nápisem DDR. Já osobně se považuji za čechoslováka s malým "č" (abych neurážel Slováky:-)). Téenťáku, piš dál, ať udržujeme spisovnou češtinu a vědomosti ze základní školy. Ale prosím tě, své příspěvky piš poctivě ke každému článku zvlášť, neboť autoři, na které si níže stěžuješ, jsou odlišní, a pokud nebudeš důsledný, tvé připomínky se k nim nemusí dostat:-). ...Tak takhle vypadají příspěvky truhlíků, ke kterým se ode dneška řadím taky.

  1. na tento komentář reaguje Giro — #5
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #6
01.09.2015 12:15:23
Sram se přestěhoval do nového

Omlouvám se za překlep, resp. za T9, kterého jsem si nevšiml. "Šrámů" na Českém poháru jistě u závodníků bylo nemálo, ale Sram snad šrámy žádné nemá :-) Je to má oblíbená značka.

22.06.2015 13:46:26
Sram se přestěhoval do nového

Malá chybička! Víc než 4.patro sedí 4 patra :-) Platí možná i to první, ještě jsem tam nebyl (uvnitř), ale už podle fotografie není nutné nikoho přesvědčovat, že jedno podlaží má něco přes 1600m2. Jinak by byli naši milí namačkáni víc, než ve stánku Šrámů v dešti v Bedřichově na čp :-)

22.06.2015 12:16:59
TEST: Sram Guide RS

No,já jsem navážil u předního XXY a u zadního XYZ. Snad ti to pomůže při finálním výběru :-)

13.06.2015 20:29:42
Česká reprezentace na MS MTB 2014 - Hafjell

Srabi-redakce! "Potichu", bez komentáře či omluvy, a s takovým odstupem doplnit jména našich asi nejsledovanějších reprezentantů. Vážně mě zajímalo, jak na to zareagujete. To už jste rovnou mohli smazat můj příspěvek, který teď vypadá scestně. Díky za nápravu.

01.09.2014 22:49:38

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744