Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Ticho

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
ČT Author Cup 2014 provázelo na říjen nezvykle teplé počasí

Proč tam všici jedou na bikách, je to dle fotek samej asfalt?

13.10.2014 13:39:36
TEST: Canyon Nerve AL 9.9

Vyloženě mě baví tyhle diskuze pod jakýmkoliv článkem o Canyonu, kde se pokaždé rozjaří někdo, kdo hledá správnou velikost pro sebe podle všech možných tělesných délek.

Soudruzi holt usoudili, že kola se prodávají podle obrázku a kromě jasně daných testovacích akcí a výstav si můžete kolo prohlédnout leda tak přes sklo monitoru. Kola jsou mi celkem sympatická, ale ten prodejní model je teda děs běs.

  1. na tento komentář reaguje Michal Tihlařík — #12
  2. na tento komentář reaguje xox — #13
12.06.2014 11:26:44
Cannondale představil superzávodní hardtail F-Si

To sem dostal čočku teda.. :) Každopádně je to tedy tak, jak jsem si myslel, náboj kola je posunut a pak je to kompenzováno "centrováním" mimo střed. Tzn. první neznalý servisák, který to dostane do ruky se na majiteli popase, jak to, že u velkého C neumí centrovat kola doprostřed.. :D

04.06.2014 16:57:08
Cannondale představil superzávodní hardtail F-Si

Teda, nevim, jestli jste měli v krvi ještě nějaké promile, když jste tohle psali, ale co je tohle za výtvor? "Ano, mohli by se zdát, že byta bude průchodnost kola, ale ta se naopak zvětšila". Hrubek a překlepů je v článku na můj vkus docela hodně, ale tahle věta mě teda dorazila.

Abych taky řekl něco k věci. Neprojeví se to vyosení zadního kola tím, že se z toho stane tzv. dvoustopé kolo? Stejně tak při centrování, budeme odteď kolo centrovat mimo střed? Možná se o všechno postará rám a kolo je klasicky na střed, nějak mi to ale není úplně jasné.

  1. na tento komentář reaguje lukas.burda — #2
  2. na tento komentář reaguje Tina — #8
02.06.2014 16:54:14
Sidi Drako Carbon Vernice

odpověď na rybička — #1 Struny bych se nebál, ta vydrží věčně. Ale náhradní podrážky za ty sešlapaný stojej pěknej majlant. :/

28.04.2014 15:21:52

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744