Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

LiborD

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Trek Supercaliber poprvé odmaskován na MS

odpověď na Jirka Stratil — #8 Jen opravdu vyjímečně vstupují do diskuzí, ale tady mi to nedá. Jezdím druhým rokem Exceed SL, vážím 85 kg a ve sjezdech na závodech mu fakt nakládám. A zatím úplně bez problémů a to jsem z těch subtilních vzpěr zadní stavby měl trochu strach. Jediná nevýhoda je, že když člověk potřebuje nějakou drobnost, jako patky, krytky a podobný věci, který jsou přímo pouze Canyon, tak to trvá a poštovný z Německa taky není úplně zadarmo.

06.09.2019 11:19:12
Dvacet pět let Drásala a návrat ke kořenům

No zatím nám tu docel kape, ale od zejtra začne vysychat. 😉

27.06.2018 22:31:58
Drásal letos dostál svému jménu

Taky jsem jel trasu A, závod těžký, ale velice pěkný. Občerstvení na trati dostatečně, navíc i lidé co s organizací nemají nic společného nabízeli vodu nebo politi.Příklad za všechny. Pán se mnou běžel do kopce lil mi vodu za krk. Celkově super zážitek. Kluci Fojtíkovi + zbytek organizace díky moc.

29.06.2016 15:31:36

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744