Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jemen01

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

odpověď na germano — #5 super germano!to je slovo do pranice 😁

20.11.2017 04:23:08
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

ja nejsem.zadnej Friedluv fanda,

ale prislo mi to skoda ze typek.kterej zajel ve svetaku i v cechach po kulhavym nejlepsi vysledky a psalo se hodne o nem i tady na mtbs skoncil z niceho nic s profi zavodenim a tady o nem.ani nenapsali rozhovor,oproti tomuhle klukoj,kterej je asi dobrej showman,ale oproti friedlovi toho.moc fakt nezajel....

18.11.2017 04:45:36
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

super clanek a pocteni!

jen me trochu mrzi ze se neobjevil takovy rozhovor treba s Jirkou Friedlem ktery byl dlouhodobe jeden z nasich nejuspesnejsich zavodaku a skoncil ,urcite by to.bylo.zajimavy pocteni!

  1. na tento komentář reaguje Mira — #2
  2. na tento komentář reaguje germano — #5
17.11.2017 10:03:24
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

jaksi vetsina kritiku zapomnela jak byl JK v prumeru a jezdil kolem 30tejch 40mist ve SP,a sam se vypracoval postupne do 20tky ,10tky a pak na bednu....jako vetsina kritiku to.bere jako samozrejmost ale dostat se takhle z jeho vykonnosti 2005 az na stribro MS2010 v ceskejch podminkach a ceskym tymu ,to je klobouk dolu!

vypracoval se a posouval sam svou praci a nasazenim,a ne zadny haluze ze mu vysla sezona a pak dostal nabidku.....ale mistni.kritici znaj JK asi z doby kdy vyhral MS2011 a stal se celebritou....

14.09.2017 17:37:28
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

odpověď na leszczynski — #2 souhlas! JK ukazal ze je to makac a nic nevzdava!....

jinak.nechapu ty borce co.ho kritizuji stale...ja si pamatuju v roce 2003 jako posledni rok junior daval s prehledem nase nejlepsi elitaky na zavodech! nevim kdo jeste by mel takovou vykonnost a talent v jeho veku,uz to bylo jasny ze je nekde jinde.

11.09.2017 12:03:31

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744