Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jemen01

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kam zamíří po vydařené sezoně objev Filip Rydval?

diky za clanek,nectu ho kvuli tomu abych kontroloval redaktorum pravopis,ale kvuli tomu ze se chci neco dozvedet takze za me zadnej problem nevidim.

btw Germano,jak to je s tim slibovanym rozhovorem Jirky Friedla?

diky

  1. na tento komentář reaguje germano — #8
29.10.2018 10:03:16
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

odpověď na germano — #5 super germano!to je slovo do pranice 😁

20.11.2017 04:23:08
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

ja nejsem.zadnej Friedluv fanda,

ale prislo mi to skoda ze typek.kterej zajel ve svetaku i v cechach po kulhavym nejlepsi vysledky a psalo se hodne o nem i tady na mtbs skoncil z niceho nic s profi zavodenim a tady o nem.ani nenapsali rozhovor,oproti tomuhle klukoj,kterej je asi dobrej showman,ale oproti friedlovi toho.moc fakt nezajel....

18.11.2017 04:45:36
Je čas Kapitáne, odplouváme! Nová životní cesta Ondry „Lampíka“ Paura

super clanek a pocteni!

jen me trochu mrzi ze se neobjevil takovy rozhovor treba s Jirkou Friedlem ktery byl dlouhodobe jeden z nasich nejuspesnejsich zavodaku a skoncil ,urcite by to.bylo.zajimavy pocteni!

  1. na tento komentář reaguje Mira — #2
  2. na tento komentář reaguje germano — #5
17.11.2017 10:03:24
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

jaksi vetsina kritiku zapomnela jak byl JK v prumeru a jezdil kolem 30tejch 40mist ve SP,a sam se vypracoval postupne do 20tky ,10tky a pak na bednu....jako vetsina kritiku to.bere jako samozrejmost ale dostat se takhle z jeho vykonnosti 2005 az na stribro MS2010 v ceskejch podminkach a ceskym tymu ,to je klobouk dolu!

vypracoval se a posouval sam svou praci a nasazenim,a ne zadny haluze ze mu vysla sezona a pak dostal nabidku.....ale mistni.kritici znaj JK asi z doby kdy vyhral MS2011 a stal se celebritou....

14.09.2017 17:37:28

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744