Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

aladin

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pon Holdings chce koupit Accell Group

Jo sledujte to, nás to všechny strašně zajímá a nemůžeme usnout kdo koho koupí:-) Nás zajímá produkt - kolo - a ne nějaké hry lidí co mají peníze!

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
12.04.2017 07:42:15
Quarq ShockWiz - pomocník ladiče

Vzhledem k tomu, že 99% lidem je srdečně jedno, jak mají vidlici nastavenou a ani ani ve snu netuší, jak má vidle fungovat a zřejmě rozdíl ani nepoznají, je to nesmysl.

  1. na tento komentář reaguje Giro — #2
20.02.2017 14:38:24
Pells XAM - větší univerzál nenajdeš

Ono je jedno kdo ten rám vyrobil, ale předpokládám, že redakce MTBS má o tom informace a sdělí nám to. Nebo se o to MTBS nezajímá? To by bylo hodně divné.

19.12.2016 08:14:48
EET spuštěna, od března 2017 bude i v cykloshopech

odpověď na BikerX — #7 I když dostaneš doklad, neznamená to, že tržba musí skončit v účetnictví. Ale to ať si každý řeší sám se sebou.

07.12.2016 09:18:47
EET spuštěna, od března 2017 bude i v cykloshopech

Mám dojem, že autor článku vůbec netuší, o čem píše. Výrazy, jako polostátní apod. mě opravdu dostaly. Ale nejzajímavější je, že se kadí do vlastního hnízda. Podle článku, kde se píše, že malí prodejci budou mít problémy to zřejmě máme chápat tak, že kradou a krátí tržby? Jinak se to vyložit nedá. Ti vám opravdu poděkují. To abych se teď při vstupu do malého krámku díval na majitele jako na loupežníka. Ale ani ty hlášky že někomu stoupnou hodně tržby po zavední EET není příliš loajální k těm stovlám obchodů. nebylo by férovější ty obchody jmenovat a neházet je do jednoho pytle? Nebo o tom vůbec nepsat, když už nevíte, kdo to je. A rozhodně, když někdo někomu prodá kolo ze skladu, tak ta snížená cena není o DPH, jak píšete, ale o snížení obchodního rozpětí. DPH z takového kola obchodník zaplatí vždy. Nastudujte si pojmy, než se příště pustíte do podobného finančního dobrodružství, jako v případě tohoto paskvilu, co jste vyplodili a zveřejnili. Článkem poukazujete na všechny cykloobchody a i velkoobchody jako na nepoctivce. Jako by si měl sám čtenář vybrat kdo je ten poctivý.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #5
06.12.2016 10:56:38

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744