Biketime přichází s originálním konceptem závodů Team Velo Challenge

Dvojice závodů tvoří BIKETIME Team Velo Challenge 2015, která je určena pro firemní týmy a pojede se formou štafet...

Autor: Pressnews
Biketime přichází s originálním konceptem závodů Team Velo Challenge

Společnost BIKETIME pořádá první ročník originálního konceptu cyklistických závodů BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE. Tento rok jsou to hned dva závody

Závody BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE jsou jediné čistě firemní cyklistické závody v Čechách a na Slovensku. První závod se uskuteční 6. 6. 2015 u Písku v prostředí malebných píseckých hor a rybníků. Druhý závod je 5. 9. 2015 v Mikulově uprostřed inspirujících vinic.

Oba závody jsou postaveny jako týmové crosscountry štafety. Týmy jsou složené ze čtyř členů. Každý ujede trať dlouhou 10 km. Převýšení je minimální, tak, aby závod zvládl opravdu každý a aby překážkou v účasti nebyla fyzická kondice. Nemusíte mít vůbec natrénováno, a přesto si to můžete pořádně užít. 

Jaké jsou profesní kategorie?

Jednotlivé týmy se mohou registrovat v různých profesních kategoriích buď jako ženské, mužské nebo smíšené. Vítězové se určují v každé kategorii. O to je větší šance na krásné výhry. Tady je seznam kategorií, do kterých se týmy můžou hlásit. 

- Auto, Moto, Doprava 

- Energetika 

- Farmacie, Medicína 

- Finance 

- FMCG 

- Reklama, Média, Kultura 

- Sport 

- Strojírenství, Stavebnictví 

- Telco, IT, Elektronika

- Ostatní

V kategorii Reklama, Média, Kultura budou vytvořeny 2 týmy, jejichž kapitáni budou moderátoři hlavního zpravodajství TV Prima – Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Účast o členství v jejich týmu se bude dražit už brzo na Primě a na webech Primy. Tak to nepropásněte. Je těžké odolat přiležitosti soutěžit v týmu s oslňující Miss ČR 2013 nebo všestranně nadaným olympijským vítězem.

“Na našich závodech nejde o to překonat krpály a uštvat se na trati dlouhé minimálně 60 km a potom padnout z kola jako Bridget Jonesová, hrdinka z pověstného britského filmu Deník Bridget Jonesové. Ale naopak jde o to, užít si krátkou nenáročnou trať, zasoutěžit si s kolegy v týmu a posílit tak týmového ducha. Změřit si síly s kolegy z branže, setkat se s novými lidmi a užít si neotřelou společensko-sportovní akci,” říká Lucia Tarbajovská, ředitelka marketingu a komunikace BIKETIME.

 

Proč se zúčastnit? 

1/ Soutěží se o kolo BULLS. Každý přihlášený závodník s řádně zaplaceným startovným se automaticky dostává do slosování o kolo BULLS Sharptail 29 v hodnotě 22 000 Kč. Na každém závodě vylosujeme jednoho výherce kola.

2/ Pro závodníky máme občerstvení zdarma. Na závodech bude k dispozici kvalitní a zdravý catering. K dispozici bude stan pro závodníky, kde budou všechny nápoje a jídlo zdarma. Samozřejmě pro hosty a fanoušky bude k dispozici bohatý výběr jídla a pití, které si budou moci přímo na místě koupit.

3/ Závodníci se mohou těšit na perfektní služby - bezpečná zóna pro úschovu kol, mytí kol, servis kol, profesionální časomíra, SMS s výsledky závodu a mnoho dalších.

4/ Je připravený bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Aby si každý našel co ho baví, přichystali jsme například kulinářskou show Zdeňka Pohlreicha, kaskadérskou cyklistickou show, pro ty nejmenší dětský cyklistický závod Primáček, školu kola, ale i možnost otestovat si kola a elektrokola značky BULLS a mnoho dalších.

5/ Pro vítěze jsou nachystány bohaté věcné ceny. Mohou se těšit na krásné ceny od našich partnerů a sponzorů – například zapůjčení VW Caravelle od Jíša Rent Car na víkend s koly BULLS pro celý tým, cyklistické brýle značky NRC, cyklistické zámky od značky ABUS, kartony piva Birell, cyklistické oblečení značky Lawi a Silvini, dárkové poukazy na ubytování v luxusním zámku Chateau Herálec a mnoho dalších. Vítězů bude opravdu hodně, protože vítěze vyhlašujeme v různých profesních kategoriích a v mužských, ženských a smíšených týmech.

 

Více informací o závodech nájdete na www.velochallenge.cz

Registrace probíhají na www.velochallenge.cz/registrace

 

Přečteno - 6155x Tagy: maratony2015 biketime
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

 1. PozvánkyPrvní ročník Mercedes-Benz Kutnohorského Bike maratonu
  První ročník Mercedes-Benz Kutnohorského Bike maratonu
 2. PozvánkyPozvánka na Jezernické viadukty 2015
  Pozvánka na Jezernické viadukty 2015
 3. PozvánkyPremiérový MTB TOUR České středohoří provede krásami krajiny na severu Čech
  Premiérový MTB TOUR České středohoří provede krásami krajiny na severu Čech
 4. PozvánkySpecialized Rallye Sudety 2015: předzávodní informace
  Specialized Rallye Sudety 2015: předzávodní informace
 5. Pozvánky10. ročník Poháru města Bakova nad Jizerou se jede již tento víkend!
  10. ročník Poháru města Bakova nad Jizerou se jede již tento víkend!
 6. PozvánkyAuthor Valtické cyklobraní 2015 se nezadržitelně blíží
  Author Valtické cyklobraní 2015 se nezadržitelně blíží

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
 1. avatar
  #13 Pajan - vloženo: 26.02.2015 v 09:35:05

  odpověď na raptorak — #12 Ano, bohužel :-/

  odpověz na tento komentář
 2. avatar
  #12 raptorak - vloženo: 25.02.2015 v 08:41:52

  Jo, znám vaší bandu, vim, že nejste nazdárci. Ale právě tuhle akci bych dal na jednu rovinu s KPŽ. Je to v podstatě o tom přitáhnout lidi k bikingu.

  Jo, KPŽ je v tomto průšvih, jenže prizemoney.. Je jasný, že lidi jako Bouda a Matouch by se měli ukazovat spíš na maratonskym poháru. Jenže oni jsou placený líp za KPŽ, jenže za to taky můžou lidi ze svazu..

  Jasný, ale Expert, to je kategorie jen o zábavě, nikoho to nezajímá. Mladej kluk má větší šanci na KPŽ, že se někomu zalíbí. A licenci nepotřebuje taky. Takže pokud chce někdo budovat kariéru na maratony, KPŽ se v dnešní době bohužel nevyhne.

  1. na tento komentář reaguje Pajan — #13
  odpověz na tento komentář
 3. avatar
  #11 Pajan - vloženo: 24.02.2015 v 12:10:58

  odpověď na raptorak — #7 Víš co, tak když jseš tak chytrej najdi si výsledkovky KPŽ, Okolo, Genesisu atd, použij funkci ctrl+f a zadej jméno Pavel Šedivý. Voalá... Kde jsem? Nejsem.

  Fajn, jsem rád, že jsou závody např Okolo, dá se tam zajet, když nic jinýho není a hlavně to spoustu lidí přitáhne ke kolu, ale těch závodů už je prostě hrozně moc. Ty kvalitní mizí, protože se tam lidi bojí jezdit. Ale takový závody nejsou o 500 startujících.

  Např. JCP ve Vimperku nebo na Zadově, to samý Novosedly... musely se zlehčit, aby tam přijel někdo jinej než Elita atd. A to je hodně špatně.

  Mladý kluci nemaj motivaci nebo neví jak se dostat na ČP. Já jsem taky jezdil Okolo a další houna, než jsem přišel na to, že je pohár v poho a nemusim tam jezdit se stanem, licencí atp. A přišel jsem na to pozdě.

  Je málo dobrej závodníků, podívej se, kolik jezdí lidí na poháru v kategoriích (nepočítám kadety a žáky) - ale třeba experty, U23... Radši jedou na KPŽ, kde je to o sponzorech. S tím by měl ale něco udělat nejenom svaz, ale i pořadatelé.

  odpověz na tento komentář
 4. avatar
  #10 panzdenda - vloženo: 23.02.2015 v 09:18:29

  odpověď na raptorak — #9 Tohle nemá vůbec nic společného s MTB ani se sportem. Viděl bych to na novou aktivitu tzv. šmejdů (startovné 950 Kč by tomu odpovídalo).

  odpověz na tento komentář
 5. avatar
  #9 raptorak - vloženo: 23.02.2015 v 06:35:44

  odpověď na UmpaLumpa — #8 jenže tohle nemá společného naprosto nic s úrovní českého MTB.. Až se tam pojede Pohár, dobrý, ale tohle teambuilding akce pro firmy.. A ať mi teda slavný Pajan ukáže firmu, kde se najdou 4 lidi, který objedou trať v Peci..

  Takže ne, nemá pravdu.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #10
  odpověz na tento komentář
 6. avatar
  #8 UmpaLumpa - vloženo: 22.02.2015 v 22:33:25

  odpověď na raptorak — #7 Pajana znám, a můžu říct že má pravdu. Svěťák sice nejezdí, ale vybírat závody si umí. ČP, Pražský pohár atd.

  1. na tento komentář reaguje raptorak — #9
  odpověz na tento komentář
 7. avatar
  #7 raptorak - vloženo: 22.02.2015 v 07:28:24

  odpověď na Pajan — #6 hele, tohle je o tom, přitáhnout k tomu sportu lidi, kteří na kole normálně nejezdí.. Takže tu píšeš blbost.

  A btw, nevypadáš, že bys jezdil svěťák, takže se pí*ovin na polních cestách zúčastňuješ taky...

  1. na tento komentář reaguje UmpaLumpa — #8
  2. na tento komentář reaguje Pajan — #11
  odpověz na tento komentář
 8. avatar
  #6 Pajan - vloženo: 19.02.2015 v 20:12:47

  Už takhle je úroveň českýho MTB zoufala a voni budou vymejšlet další a další píčoviny po polních cestách. Bych blil.

  1. na tento komentář reaguje raptorak — #7
  odpověz na tento komentář
 9. avatar
  #5 RN - vloženo: 19.02.2015 v 19:38:02

  odpověď na panzdenda — #4 10 je nějak moc. Počkám až to zkrátí tak na 5 ... Jak se to vůbec jmenuje? Desetníkový maraton? :-)

  odpověz na tento komentář
 10. avatar
  #4 panzdenda - vloženo: 19.02.2015 v 16:23:37

  Bezva akce. 95 Kč/km, určitě se zúčastním :-)))).

  1. na tento komentář reaguje RN — #5
  odpověz na tento komentář
 11. avatar
  #3 Jirinak - vloženo: 19.02.2015 v 11:30:45

  Klasika jak z firem vytahnout nejaky prachy a dostat na zavody lidi, kteri by jinak nikdy nejeli :-)

  odpověz na tento komentář
 12. avatar
  #2 sofort - vloženo: 18.02.2015 v 21:15:49

  Tohlůe je fakt perla:-)

  “Na našich závodech nejde o to překonat krpály a uštvat sa na trati dlouhé minimálně 60 km a potom padnout z kola jako Bridget Jonesova, hrdinka z pověstného britského filmu Denník Bridget Jonesové."

  Kdo najde víc pravopisných chyb, vyhrává kolo Bulls v ceně 22 tisíc korun:-)

  Paní ředitelka marketingu asi chyběla na hodinách Čj.

  odpověz na tento komentář
 13. avatar
  #1 Dan1 - vloženo: 18.02.2015 v 20:48:30

  to fakt někdo zaplatí 950,-Kč, aby ujel 10km?

  odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744