TEST: Cannondale Scalpel 2 Lefty

TestyCannondaleMy2024Scalpel

Nejnovější generace závodního XC biku Scalpel prošla naším redakčním testem, tady jsou naše poznatky...

Závěrem

Pojďme si tedy ještě jednou shrnout nejzásadnější dojmy a vlastnosti nového Scalpelu. OprotI předchozí generaci je díky vyšším zdvihům výrazně schopnější v terénu. Zvládnete na něm snáz náročnější technické úseky, ale současně je za mě i o něco pohodlnější bez toho, aby ztratil čistě závodní geny.

Technicky je rám v moderním střihu, kterému nechybí kompletně ukrytá kabeláž, ani teleskopická sedlovka s více než dostatečným zdvihem a rám nemá samozřejmě problém ani s širokými plášti, které byste si na něj chtěli třeba dát, pokud byste neplánovali závodit, ale chtěli si jen více užít nějaký ten trailpark...

Málokdy mám po testu tak prázdný diktafon toho, co mi na kole vadí, jako tomu bylo v tomto případě. Nový Scalpel se podle mě blíží pomyslnému svatému grálu v rámci této kategorie kol, a ačkoli by šlo v rámci tohoto konkrétního modelu ještě zapracovat na hmotnosti a kvalitě některých komponentů, které jsou zde cenovým kompromisem, tak co se samotného rámu týká, musím Cannondalu vyseknout ještě jednou velkou poklonu nad tím, jak skvělým závodním, a přitom univerzálním bikem je.

Cannondale vyrábí aktuální Scalpel v celkem čtyřech velikostech S, M, L a XL. Testovaný model má stanovenou cenu 189 999 Kč. Kompletní informace o něm i o ostatních modelech najdete na stránkách českého zastoupení www.cannondalebikes.cz.

Petr Bureš

6702 článků

Jeden ze zakladatelů a majitelů MTBS.cz, guru technické části redakce, senior testrider, ale také velký fanda retro MTB a vůbec celé historie horské cyklistiky. Mezi jeho hlavní zaměření patří zejména testy, představování novinek, ale také ekonomické zprávy související s cyklo byznysem a obchodními cyklistickými akvizicemi. Kdysi závodil ve sjezdu i v maratonech, ale baví ho objevovat zajímavá místa i na gravelu nebo e-bicích.

Diskuze k článku

  • #1 radek3327. 08. 2024, 10:55

    Ahoj, přidám návod proti stesku na umístění páčky sedlovky: protože mám stejnou, taky na brzdách SRAM Level, řešil jsem to samý i bez griplocku: moc blízko. Mám ale klasickou páčku řazení (GX), která byla taky moc blízko, tak jsem prohodit ty mezikusy - hliníková "elka" levé za pravé. Plus mají obě páčky 2 závity, to jsou s otočením "elka" vlastně 4 horizontální pozice. Sice to není mikroposuv jak na AXS, ale já si vybral. Na testovaném kole není s čím prohodit (AXS má jiné uchycení), ale dá se to koupit samostatně. Třeba to někomu pomůže.

Vložit komentář

Před přidáním komentáře se musíte Přihlásit nebo Registrovat