Toi Toi Cup #4 - Pavla Havlíková porazila Annu Terpstra


Seriál Toi Toi Cup má za sebou už čtvrtý závod, ten se odehrál ve sváteční den ve Slaném a jednalo se o kategorii C1. Díky tomu zavítalo na nejvyšší českou soutěž mnoho zahraničních jezdců, kteří také byli hodně vidět. V závodě žen v samém závěru porazila Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) nejvýše postavenou bikerku světových tabulek Annu Terpstra (NED, Ghost Factory). Česká šampionka tak triumfálně završila veleúspěšný víkend, v sobotu i v neděli totiž vyhrála dva závody C1 na Slovensku. 

Mezi muži měl zase v závěru více sil zástupce cyklokrosové velmoci Belgie Vincent Baestaens (Group Hens - Maes) před Michaelem Borošem (ČEZ Cykloteam Tábor), třetí dojel Švýcar Marcel Wildhaber (Velo Wildhaber/ VC Eschenbach). "Vincent byl v závěru silnější, mně už chyběly po včerejším závodě v Mnichově síly. S druhým místem jsem spokojený. Třeba už to bude lepší v Táboře, kde se budu doma snažit předvést co nejlepší výkon," uvedl Bory pro server Cyklokros.cz.

Junior Jan Zatloukal (Nutrend Specialized) už potřetí v řadě zvítězil a je suverénně v čele průběžného hodnocení.


Skalp Anny Terpstra je hodně cenný


Nejlepší trojice mužů: 1. Baestaens, 2. Boroš, 3. Wildhaber


Ženy Elite:

1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:42:40.9 0:00:00.0
2.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 0:42:41.2 0:00:00.2
3.
VAN ALPHEN Aniek
cyclingteam BNSTechnics ConcreteHouse
NED 0:42:41.7 0:00:00.7
4.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:42.7 0:00:01.7
5.
MOTTUS Mari-Liis
Haanja Rattaklubi
EST 0:42:54.7 0:00:13.7
6.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:43:07.2 0:00:26.2
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:43:26.2 0:00:45.2
8.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:43:45.9 0:01:04.9
9.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:54.4 0:01:13.5
10.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:44:00.4 0:01:19.4


Muži Elite:

1.
BAESTAENS Vincent
GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL 0:59:05.1 0:00:00.0
2.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:06.6 0:00:01.5
3.
WILDHABER Marcel
Velo Wildhaber/ VC Eschenbach
SUI 0:59:12.1 0:00:07.0
4.
CHAINEL Steve
CHAZAL CANYON
FRA 0:59:16.1 0:00:11.0
5.
LOOCKX Lander
Groep Hens - Containers Maes
BEL 0:59:17.6 0:00:12.5
6.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:17.8 0:00:12.7
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:59.3 0:00:54.2
8.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz Cyklostar Trek
CZE 1:00:04.3 0:00:59.2
9.
GODRIE Stan
WV Uden
NED 1:00:06.6 0:01:01.5
10.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 1:00:14.3 0:01:09.2

 


Kompletní výsledky zde

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Toi Toi Cup #4 - Slaný
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #4 - Slaný
  2. ZávodyFotogalerie: Toi Toi Cup #3 - Holé Vrchy 2019
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #3 - Holé Vrchy 2019
  3. ZávodyFotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Hlinsko 2019
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Hlinsko 2019
  4. ZávodyFotogalerie: Toi Toi Cup #1 - Mladá Boleslav 2019
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #1 - Mladá Boleslav 2019
  5. Týmy a klubyMichael Boroš se po čtyřech letech vrátil do Tábora
    Michael Boroš se po čtyřech letech vrátil do Tábora
  6. Týmy a klubyExpres CZ Tufo Team Kolín mění biky za krosky a míří vysoko
    Expres CZ Tufo Team Kolín mění biky za krosky a míří vysoko

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744