Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Geronimo

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Shimano představuje nové XT a SLX 2020

Dobrý článek plný faktů a informací pro nás bikery. Plkání o nějaké čárce navíc na tom nic nezmění. Založte si nějakou jazykovou diskusi, třeba to bude někoho zajímat. A Panzdenda by mohl být hlavní korektor.

  1. na tento komentář reaguje fiasco — #6
  2. na tento komentář reaguje panzdenda — #7
  3. na tento komentář reaguje tmax — #8
31.05.2019 12:53:20
SP v Novém Městě bez Jaroslava Kulhavého

Myslím že nebude trvat dlouho a Jára se připojí k Fontanovi, Absalonovi a dalším, kterým v XCO už ujel vlak a začne nás přesvědčovat jak skvělé je závodění na ebikách.

23.05.2019 08:31:58

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744