Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Martin Bali-Jenčík

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Albstadt se zřekl pořádání MS, pojede se v NMnM?

K možnosti uspořádat na podzim SP či MS v NMNM cituji ze včerejší zprávy ČTK:

"Velké kulturní akce, hlavně hudební festivaly s tisíci účastníky se do 31. října v ČR kvůli koronaviru konat nebudou. Po jednání vlády to řekl ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). "

01.05.2020 09:38:42
Čechům fourcross chutná. Labounková má konečně titul!

Pokud jsem dobře pochopil výsledky, tak šampionátu žen se zúčastnilo 9 závodnic. Mužů 42. Proč UCI ještě pro tuto disciplínu vypisuje MS? Je to vůbec důstojné statusu MS?

  1. na tento komentář reaguje Petronius — #3
  2. na tento komentář reaguje Petronius — #4
08.07.2018 09:55:30
Cyklisté už svého prezidenta mají. Dnes se jím stal Petr Marek

Tak určitě je ta změna k lepšímu. Předchozí prezident byl volen díky tomu, že nikomu nepřekážel, a tak si mohli v klidu vládnout jiní. Jenže v posledních letech dělal tenhle ňouma tak akorát ostudu, měl dost negativní vliv na sponzory, a celkově dělal kroky, který poškozovali cyklistiku. Což si uvědomili i lidé, kteří svaz skutečně řídí včetně toho „nejdůležitějšího“, jehož jméno se mi nechce ani vyslovovat.

Paradoxní je, že nyní Petra Marka volili všichni volitelé, a přitom to byli prakticky ti samí lidé, kteří ještě nedávno a dlouhé roky předtím podporovali jeho předchůdce.

A co by se mohlo změnit? Tak Petr Marek už byl členem prezidia i dřív, jen se přesunul do jiné pozice, a jinak se lidi ve svazu nezměnili. Takže to je odpověď.

Sportovní svazy prostě fungují na podobném principu jako politické strany. Výhodou Petra Marka je, že je zkušený a úspěšný funkcionář, schopný podnikatel a chytrý a příjemný člověk, který není na cyklistice finančně závislý.

Hlavním úkolem v mých očích nyní je vrátit cyklistice její společenské postavení a prestiž, zvýšit základnu hlavně mládeže a v neposlední řadě nakopnout silnici, která je tou hlavní a královskou disciplínou cyklistiky a její výstavní síní, a to je hodně, hodně a hodně těžká mise.

P.S.: Jako příznivce cyklokrosu mě těší, že v souvislosti s články o novém prezidentovi ČSC je použita fotka z tiskovky ke krosovému mistráku v Mladé Boleslavi. :-)

27.01.2018 09:08:39
Krosový svěťák pokračuje, blíží se duny v Koksijde

Oba elitní závody bude sice možné sledovat na UCI kanálu YouTube, ale určitě ne v ČR, protože tady je to geo-restricted vzhledem k tomu, že vysílací práva má ČT. Ale zkuste to na webu ČT sport - www.ctsport.cz. Tady půjdou v přímém přenosu jak závod žen ve 13:30, tak od 15:00 závod mužů elite.

18.10.2017 19:13:00
Novoměští opět inovují, na SP na Vysočině se pojede Short Track

Kdo to bude jezdit a koho to bude zajímat?? Myslím, že je to další disciplína v řadě, která se nechytí a UCI si s ní nebude vědět rady, pokud už se teda UCI nepoučila a nebude se pouštět do zbytečných experimentů.

Problém NMNM je, že se tam zároveň nejezdí resp. nedá jezdit DH, popř. 4X, jako to bylo běžné za starých dobrých časů. Takovýto formát má dle mého názoru smysl a atraktivitu.

P.S.: V programu nejsou juniorské závody??

04.03.2017 20:06:18

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744