Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Giro

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Quarq ShockWiz - pomocník ladiče

odpověď na aladin — #1 Čau, jen tak pro zasmání, máš na těch 99% nějakou studii nebo je to jen tvůj pocit? :-)

21.02.2017 14:48:53
Emil Hekele: Návrat na MS po osmnácti letech

Čau něco do diskuse, jeden můj trenér říkával: „ zkus mezi 18 a 22 do toho dát všechno a dělej to s maximálním nasazením, a když tě to potom neuživí (nezajistí na budoucnost)věnuj se sportu jen na hobby úrovni a buduj si normální profesní život.“ Např. v dávných letech, kdy běžci nebyli profi, Herb Elliot ukončil kariéru v necelých 25, jako světový rekordman a olympijský vítěz, protože dodělal vysokou školu a byl čas se zapojit do normálního života. Jinak je to samo každého svobodná volba!

03.02.2017 11:45:28
TEST: Giant XTC 29ER 2 LTD

odpověď na rotik — #1 Do určité míry máš pravdu, ale taky se to dá číst trochu jinak.

Tester je opravdu velmi zkušený a pozná i menší rozdíly, které by jiný nepostřehl a má vysoké nároky na funkčnost té vidle (vyšší než je tato cenová hladina). Cítí potřebu ti to říct. Mě se takto zpracovaný test líbí a mám pocit, že to je to, po čem se tu volá, objektivní, nezaujatý, profesionální test. To že je kolo na konci pochváleno, já vnímám, jako pochvalu v celém kontextu.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #3
22.12.2016 10:00:28
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #53 Čau smekám před tebou. Mluvíš mi z duše, ale já bych to už na tvém místě vzdal (a to kamarádi říkají, že rád a stále vyvolávám diskuse :-) ). Tu protistranu nepřesvědčíš, že volání po zákazech se nakonec obrátí proti nim. Určitě si, stejně jako já, již 25. narozeniny oslavil několikrát a tak víš, jak jsou tihle pravověrní nebezpeční. Dík za snahu jim otevřít oči (přestože je to asi marné :-( ).

25.11.2016 10:44:08
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na DavidCH — #16 Něco o tom kam to vyvolávané zakazování povede. Na Šumavě jezdím z Borová Lada na Knížecí pláně po lesní cestě, která je tam po PS (pro mladší Pohraniční stráž), ale na vjezdu té cesty je malá cedulka s přeškrtnutým cyklistou. Jednou jsem se tam vzpříčil s jedním ochranářem, já na kole on ve velkém teréňáku. Při poměrně klidné debatě, proč je ta cesta zakázaná, jsem se dozvěděl, „že proto, že jsme se tak rozhodli.“ Nic se tam nechrání, nikomu nepřekážíte a přesto tam na kole, bez řádného důvodu, nesmíte. Bacha na volání po zbytečných zákazech, aby vám taky nezakázali tu pravou horskou cyklistiku! Taky by vás mohli rozlišovat podle výkonu na pedál! :-)

  1. na tento komentář reaguje freebike33 — #22
23.11.2016 15:58:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744