Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Giro

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Quarq ShockWiz - pomocník ladiče

odpověď na aladin — #1 Čau, jen tak pro zasmání, máš na těch 99% nějakou studii nebo je to jen tvůj pocit? :-)

21.02.2017 14:48:53
Emil Hekele: Návrat na MS po osmnácti letech

Čau něco do diskuse, jeden můj trenér říkával: „ zkus mezi 18 a 22 do toho dát všechno a dělej to s maximálním nasazením, a když tě to potom neuživí (nezajistí na budoucnost)věnuj se sportu jen na hobby úrovni a buduj si normální profesní život.“ Např. v dávných letech, kdy běžci nebyli profi, Herb Elliot ukončil kariéru v necelých 25, jako světový rekordman a olympijský vítěz, protože dodělal vysokou školu a byl čas se zapojit do normálního života. Jinak je to samo každého svobodná volba!

03.02.2017 11:45:28
TEST: Giant XTC 29ER 2 LTD

odpověď na rotik — #1 Do určité míry máš pravdu, ale taky se to dá číst trochu jinak.

Tester je opravdu velmi zkušený a pozná i menší rozdíly, které by jiný nepostřehl a má vysoké nároky na funkčnost té vidle (vyšší než je tato cenová hladina). Cítí potřebu ti to říct. Mě se takto zpracovaný test líbí a mám pocit, že to je to, po čem se tu volá, objektivní, nezaujatý, profesionální test. To že je kolo na konci pochváleno, já vnímám, jako pochvalu v celém kontextu.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #3
22.12.2016 10:00:28
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #53 Čau smekám před tebou. Mluvíš mi z duše, ale já bych to už na tvém místě vzdal (a to kamarádi říkají, že rád a stále vyvolávám diskuse :-) ). Tu protistranu nepřesvědčíš, že volání po zákazech se nakonec obrátí proti nim. Určitě si, stejně jako já, již 25. narozeniny oslavil několikrát a tak víš, jak jsou tihle pravověrní nebezpeční. Dík za snahu jim otevřít oči (přestože je to asi marné :-( ).

25.11.2016 10:44:08
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na DavidCH — #16 Něco o tom kam to vyvolávané zakazování povede. Na Šumavě jezdím z Borová Lada na Knížecí pláně po lesní cestě, která je tam po PS (pro mladší Pohraniční stráž), ale na vjezdu té cesty je malá cedulka s přeškrtnutým cyklistou. Jednou jsem se tam vzpříčil s jedním ochranářem, já na kole on ve velkém teréňáku. Při poměrně klidné debatě, proč je ta cesta zakázaná, jsem se dozvěděl, „že proto, že jsme se tak rozhodli.“ Nic se tam nechrání, nikomu nepřekážíte a přesto tam na kole, bez řádného důvodu, nesmíte. Bacha na volání po zbytečných zákazech, aby vám taky nezakázali tu pravou horskou cyklistiku! Taky by vás mohli rozlišovat podle výkonu na pedál! :-)

  1. na tento komentář reaguje freebike33 — #22
23.11.2016 15:58:20
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Přesto že rozumím těm názorům: „vlastní silou..“ atd., musím říct, bacha, tyto argumenty se dají použít obecně a tudíž i pro ti horské cyklistice, jako takové. Máte na kolech převody (zlehčují váš výkon), dělají se z hliníku (neekologická výroba) atd. Taky byste se mohli dočkat zákazu všeho, co není pěší chůze. Jo říkejte, jsem proti budování speciálních stezek a vůbec speciální podpory, pak s vámi souhlasím. Jinak jakýkoliv fundamentalismus(… jen to a to je pravá horská cyklistika… ) je na ho…

  1. na tento komentář reaguje rotik — #19
23.11.2016 13:51:38
Favoritem ankety Král cyklistiky 2016 je Kulhavý

odpověď na K4m1k4z3 — #2 No deset řádů je trochu přehnané, ale ze sportovního hlediska je to bohužel blízko pravdě. To ale nijak nesnižuje výkon Jardy na Olympiádě. Tato vyhlašování jsou vždy sčítání hrušek s jablky. Daleko lepší by bylo udělat galavečer cyklistiky a poděkovat všem nominovaným, bez vyhlašování pořadí. To jen tak, aby řeč nestála. :-)

16.11.2016 13:38:56
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

Ale abych jen neprudil, ten grafický přehled je super, fakt!

31.10.2016 14:08:15
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

Možná to celé špatně čtu, nejdřív článek vypadá, jako že jedná o výrobce celých bicyklů, pak se převalí na výrobce komponent, vrátí se přes Meridu a Specialized k bicyklům. Jedná-li se o to, že výrobce různých komponent vlastní jeden majitel/investor, pak ok, nic překvapujícího. Jedná-li se ale o výrobce celých kol, pak článku moc nerozumím, kde je Cannyon, Giant, Colnago, KTM, Look …atd? Vlastní vývoj bicyklu také přeci nemusí znamenat, že vše vyvíjím. Správná geometrie ke správným komponentám je, a já bych řekl, že jo, též vývoj a výroba. Nekritizuji, nepracuji v oboru, ale trochu vy z článku vyznívá, že pořádný velký výrobce je snad jen ta Merida (Spešl) :-) Ale snad jen špatně čtu :-)

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #14
31.10.2016 12:22:55
Seriál The Hunt For Glory Nino Schurtera je v cíli. GloRIOus

odpověď na Raccek — #2 Pouze pro pořádek, prášky na astma samozřejmě nikoho nenakopnou, ty slouží na „překrývání“(maskování nedovolených podpůrných prostředků). Je fakt trochu podezřelé, co astmatiků šampiónů, se vyrojilo v druhé polovině 90.let, ve všech sportech. Bylo a je trochu srandovní, když pak sportovní komentátor glosuje, jaký to je chudák nemocný a jaký je to bojovník. Ale platí, koho chytli, ten má být potrestán, koho ne, je čistý, nic mezi tím.

12.10.2016 10:04:22

Počet komentářů celkem: 91

redakční systém | ISSN 1803-5744