Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

BikerX

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Schurter má pátý titul v řadě, výborný Cink šestý

Nechci vířit další emoce, ale autor článku v závěrečném odstavci poněkud zapomněl na Jaroslava Kulhavého, který letos jako člen XC reprezentace veze domů 5. místo z ebiků, takže bych to s trochou ironie příště napsal jako že XC reprezentaci zachránil Kulhavého úpěch na ebikách.

  1. na tento komentář reaguje G23 — #2
02.09.2019 19:44:19
Specialized Stumpjumper 2019

Co mi to jenom připomíná? Už vím Orbea Rallon.

23.04.2018 10:18:48
Niner utíká konkurenci gravel fullem MCR 9 RDO

No já teda nevím, dvoupřevodník mi k tomu kolu moc nesedí a Di2 už vůbec, ale jinak to vypadá dost dobře.

23.04.2018 10:02:00
EET spuštěna, od března 2017 bude i v cykloshopech

Já teda musím říct, alespoň za sebe, že jezdím běžně s autem i s kolem do servisů kde nechávám tisíce za práci a nikdy jsem na to doklad nechtěl. Předpokládám proto logicky, že DPH stát nikdy z těchto prací neviděl. Nevím jak to bude od března, ale souhlasím naprosto s tím, že kdo byl dotěď poctivej a nešulil, tak se ničeho bát nemusí. Ti kdo kradli se můžou rozhodnout jestli buď podvádění omezí a risknou meziroční navýšení svých obratů, a nebo to raději zabalí a vykašlou se na to. Je mi jasný, že se najdou i dál nepoctivci, kteří budou mít jako zdroj svých nákupů subjekty, který jim do dají bez papírů, ale bude to zřejmě složitější než dosud.

  1. na tento komentář reaguje aladin — #8
07.12.2016 07:48:13
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

odpověď na Aleš Procházka — #14 Jak se dnes situace má s výrobci, montážníky a objednávači je jasné. Minimum samotných rámů se vyrábí jinde než na dálném východě. To, že má značka vlastní vývoj, ještě neznamená, že musí mít i svou vlastní továrnu. Ani Santa Cruz už dávno nevyrábí v USA a přitom mají vlastní patentovaný systém odpružení. Paradoxem je, že zmiňovaná Tajwanská Merida má své vlastní továrny na východě, ale vývoj sídlí v Německu. A dalo by se takhle pokračovat dál. Já jsem pochopil tenhle článek tak, jako že informaci o tom v jakých skupinách jsou některé značky seskupeny. Rozebírat tady rovinu kde jednotlivé značky vyrábějí a které z nich mají svůj vývoj a které ne by bylo zřejmě také zajímavé, třeba se toho časem od Peťana také dočkáme.

01.11.2016 14:41:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744