Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

aston

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mladíci z Brna vyvinuli inteligentní ochranu kol - Protect6

Autor článku je názorově nevyzrálý. Nejdříve napíše blog, kde se směje registraci kol http://mtbs.cz/clanek/opozdeny-april-centralni-registr-kol/kategorie/redakcni-blogy a potom sem vysekne článek o podobné hovadině, která je to samé akorát pracuje s nálepkama:-) A co slavný CEREK? Kde mu je konec?

02.05.2015 19:21:42
Trail Park Petzen – rakouská jednička mezi MTB areály

Ono nesoudí, oni jen zveřejnili placené komerční sdělení

01.05.2015 11:45:24
Mladíci z Brna vyvinuli inteligentní ochranu kol - Protect6

Mladíci z Brna jsou lehce hloupoučtí. Jak tu uvedl kdosi dole, stačí nálepku strhnout, seškrábnout a systém je v pr...li! Nebo existuje nějaká nálepka, kterou nelze zlikvidovat? Proboha, když se mi kolo rozbije, proč mám posílat svému prodejci dotaz i s fotkou? :-) A je tu někdo, kdo v podobných systémech sleduje ukradená kola a nedělá nic jiného než jezdí po městě a kola hledá? Už se probuďte, tyhle všemožné nálepky, evidence a podobný hovadiny jsou dobré akorát pro ty co je prodávají. A nálepku přirovnávají k dálniční známce. Komu se někdy rozbilo okno u auta ví, že sunadat starou trvá asi dvě vteřiny a nalepit na jiné sklo asi také dvě vteřiny. ...Kolik vlastně tu už máme nálepek, mikroteček a podobných blbostí, které nám zaručeně najdou ukradené kolo? :-)

29.04.2015 20:38:27
Rozhodněte o konání premiérového Helf Bike Testu

Jsme svědky historického zvratu, kdy redakce MTBS tvoří nová vyjmenovaná slova po "z". Já vým, že se nemám ozívat, zvláště tehdy, když se mi chce zývat, ale jak to vše mám nazívat? :-)

09.04.2015 12:09:40
Ghost AMR LT 5 - dlouhodobý TEST #1

odpověď na BikerX — #5 Jakýkoliv test, čehokoliv, má jediný účel. Má říci spotřebiteli, jaké má výrobek užitné vlastnosti. Jiný důvod pro testy není. A dalo by se očekávat, že testovat bude někdo, kdo tomu opravdu rozumí, kdo je fundovaný. Pokud výrobek testuje někdo, kdo tyto zkušenosti nemá, tak to není test ale jen takové povídání. Mám obavy, že to je případ tohoto článku, který si bude říkat test. Nechápu také, co komu napoví, že se po 5000 kilometrech někdo podívá na ložiska. Každý ví, že dvě naprosto stejná ložiska mohou mít rozdílnou životnost, klidně i o 200% a více. A také je potřeba brát na zřetel, že až se toto kolo "dotestuje", tak už budou na trhu nové modely a toto kolo třeba už nebude k prodeji:-) Ale budiž, když se chce někdo psaním bavit:-)

08.04.2015 13:37:31

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744