Krkonossky_pohar_info

V neděli 2.5. startuje v Semilech sedmidílný seriál závodů Krkonošský pohár 2004. Propozice a rozpis poháru je možmo stáhnout ZDE. Více informací pak naleznete na oficiálních stránkách www.krkonosskypohar.cz

30.04.2004 - Závody - Jan Němec

naked_bike_ride

Nebyla by to Amerika, kdyby si nevymyslela protestní akci nazvanou World Naked Bike Ride....tomu, kdo umi anglicky je ihned jasné o co se jedná. Kdo anglicky nevládne, nechť si klikne na obrázek a bude v obraze! Organizátoři vybízejí co možná nejvíce zemí k připojení se.....takže i vy se můžete přidat 12.6. k "jídzdě na ostro". Více informací najdete ZDE

29.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

tvzaznam_brnoII

Tak včera to Čétédvojce s tím záznamem Budvar MTB Cupu nějak nevyšlo, ale dali nám druhou šanci a to dnes od 19:40! Držme si palce, ať nám do toho zase nevlezou nějací hokejisti nebo lidi, kteří doma chovají červy a v práci krmí tygry!

29.04.2004 - Závody - Jan Němec

tv_zaznam_CPXC_Brno

NEZAPOMEŇTE si dnes v 19:15 zapnout ČT2, kde bude dvacetiminutový záznam 1. závodu ČP Budvar MTB Cupu v Brně!!!

28.04.2004 - Závody - Jan Němec

odkaz_ceska_kamenice

Už nadcházející sobotu nás čeká další díl Budvar MTB Cupu na nové trati v České Kamenici, dle dostupných informací organizátoři pracovali na jejím zdokonalení téměř celý rok! Prý se můžeme těšit na velmi technický, 4700 m dlouhý okruh. Více informací najdete ZDE

26.04.2004 - Závody - Jan Němec

CP_Brno_shortnews1

Prvního a velmi důležitého vítězství v zahajovacím závodě českého poháru Budvar MTB Cup 2004 se dnes v Brně dočkal Pavel Boudný (Rocky Bikes HP Promotion). Druhý skončil Radim Kořínek a třetí Standa Hejduk (oba ČS MTB). O vítězství Norky Gunn Rity Dahle nikdo nepochyboval, druhou příčku ukořistila Slovenka Janka Števková a třetí Pavla Havlíková (KC Kooperativa). Kompletní výsledky a report již brzy na našich stránkách!

24.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

audio_spot_liotmerice_4x

Audiová pozvánka na první závod ČP 4X v Litoměřicích ZDE (.mpeg, vel 1,1 mb)

23.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

propozice_malevil_kilak

! ! Rubena Malevil Cup 2004 ! ! - na 100 km trasu ještě zbývá několik málo posledních startovních čísel a je možné se tedy stále ještě přihlásit k závodu za nezvýšené startovné. Víte co je Malevilský kilák? Ne, tak ZDE najdete propozice!

racebike_rewards

Včera spustila firma RaceBike novou akcičku - RaceBike Rewards. Program je určen pro všechny majitele rámu RB hodlajících se v letošním roce zúčastnit závodu v rámci RaceBike Rewards bodovaných. Pravidla a bližší informace jsou k dispozici na www.racebike.cz

21.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

CP_Brno_propozicice_dwnload

O víkendu startuje v Brně první závod českého poháru XC Budvar MTB Cup 2004. Propozice k závodu i s mapkou si můžete stáhnout ZDE (vel. 14kb)!!

20.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

sea_otter04_news

Katka Hanušová zářila na Sea Otter Classic konaném od 15. do 18.4. v kalifornském Monterey. Celkově skončila na třetím místě za vítěznou týmovou kolegyní Alison Dunlap (USA) a Kiaro Bisaro (CAN, Gearsracing). Ze čtyř "etap" dokázala Katka získat ve sprintu bronz a v závěrečném XC dokonce vyhrát! Filip Meirhaeghe nakonec po prvních dvou nezdařených dnech vybojoval zlato. 4X patřil Taře Llanes a bikrosaři Donny Robinsonovi, dual vyhráli Sabrina Jonnier a Mick Hannah, který byl nejrychleší i ve sjezdu. Ženské zlato v DH patří Marle Streb

19.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

Sprint4X_Viden

Ve Vídni se o uplynulém víkendu konal Rakouský mistrák ve 4X sprintu. Jelo se na náměstí uprostřed města a start byl z radnice. Výsledky našich : junioři - 2. Patrik Kotrla, 4. Michal Kotrla, Elite- 1. Vlasťa Hynčica, 2. Michal Červenka, 5. Petr Chytil.

18.04.2004 - Ostatní - Jan Němec

nejde pto

Pokus zprávy ve které se má zobrazovat obrázek, protože v ní je zadán. Pokud se tu nezobrazí, pak je to chyba !!!

08.04.2004 - Ostatní - Petr Bureš

deto

Pokus zprávy ve které se nemá zobrazovat žádný obrázek, protože v ní není zadán. Pokud se tu zobrazí, pak je to chyba !!!

czech 4X DVD

Konečně je tady!!! Co? No přeci dlouho avizované DVD českého poháru ve fourcrossu. 14ti minutový záznam Davida Jozi i s výsledky můžete nyní objednávat na info@polis.cz

30.03.2004 - Ostatní - Jan Němec

hanusova2_norba04

Kateřina Hanušová (Luna Women) dokázala i v závodě XC zajet třetí místo! Získala tak už druhý bronz během víkendu na prvním závodě   NORBA v texaském Wacu. Závod vyhrála její stájová kolegyně Alison Dunlap. Nejrychlejším mužem se stal Američan Jeremiah Bishop (Trek VW).

16.03.2004 - Ostatní - Jan Němec

hanusova_norba1

Kateřina Hanušová (Luna Women) zářila na prvním závodě americké série NORBA v texaském Wacu. V časovce na 3 míle skončila čtvrtá a v závodě XC short track získala bronz. Oba závody vyhrála Kanďanka Alison Sydor (Rocky Mountains), v mužích byl nejrychlejším časovkářem Kanaďan Seamus McGrath (Haro), XC short track vyhrál jeho krajan Ryder Hesjedal (Subaru Gary Fisher). Foto: Mike Gladu, www.velodrom.com

14.03.2004 - Ostatní - Jan Němec

germánova první bleskovka

Automobilka Peugeot si pro seriál mistrovství světa najala sjezdového exmistra světa Francouze Nicolase Vouilloze. Nico zatím absolvoval pouze 8 závodů 206 Rallye Cup ve Francii. Nikdy nestartoval v závodě MS ani mimo Francii. Jeho první prověrka bude na Rallye Monte Carlo a spolu s Portugalcem Miguelem Camposem budou sedlat Peugot 206 WRC

22.12.2003 - Ostatní - Michal Pick

Táborské okruhy se pojedou i letos, startují za měsíc

Město Tábor a Agentura Cyklistika pořádá v letošním roce již třetí ročník čtyřdílné série cyklistických kritérií Táborské okruhy -Velká cena ČEZ, které se opět budou jezdit v areálu Komora.

Závody se uskuteční vždy v úterý - 23. dubna, 14. května, 21. května a 4. června, start závodu hlavní kategorie je vždy v 17:30 hodin. Závod se pojede za účasti předních českých cyklistů a start přislíbil i dvojnásobný celkový vítěz Táborských okruhů Zdeněk Mlynář.

Kateřina Nash přišla o světový bronz těsně před cílem

Už svůj šestý titul mistryně světa - a pátý v řadě - v cyklokrosu si dnes v Louisville vybojovala pětadvacetiletá Marianne Vos z Nizozemska. Podobně jako její mladší krajánek van der Poel rozhodlo o svém triumfu hned v prvním okruhu, šestiokruhový závod pak absolvovala osamoceně na špici.

Vicemitryní světa se stala domácí favoritka Katie Compton, která si nepovedeném začátku klestila cestu k medaili.