Downtown Zlín 2006 pozvánka

Pokud to nemáte daleko do Zlína, nebo se tam o nadcházejícím víkendu chystáte, máme tu pro vás jednu pozvánku. Za podpory firem MEATFLY a OXYGEN se v sobotu 24. června pojede v centru Zlína city downhill a dirt jump se vším, co k tomu patří. Prizemoney 80 000,- hezké počasí zajištěno, takže jste všichni zváni. Více ZDE.

22.06.2006 - Závody - Petr Bureš

sablik_silnice

Biker Lukáš Sáblík (Kooperativa SG Jablonec n. Nisou) dnes překvapil celou silničářskou obec, když se s velkým náskokem stal Mistrem republiky v silniční časovce jednotlivců v kategorii U23. Na 40ti kilometrové, převážně rovinaté trati v okolí Bratislavy, ve které se tento víkend koná společné Mistrovství Slovenské a České republiky v silniční cyklistice, skončil celkově třetí za vítěznou dvojicí silničářů-specialistů, bratří Velitsů (SK).

#6 23.09. Šumperk
Propozice a další informace přineseme již brzy.

21.06.2006 - Závody - Jan Němec

krupka06_pozvanka

Krupka žije! Letošní Český pohár ve sjezdu nezařadil velmi oblíbenou trať z Komáří Horky a tak sjezdaři vzali organizaci do svých rukou a závod i se super cenami je na světě! Tuto neděli ve 12:00 startuje první kolo o celkové prize money 30.000Kč! Do not miss it! Kdo je dychtiv po informacích nechť je přesměrován sem

vikend_info_180606

Uplynulý víkend byl ve znamení mnoha úspěchů našich bikerů v zahraničí. Nejvýrazněji se prosadil Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) svým vítězstvím v závodě polského poháru Škoda Auto Grand Prix, když porazil oba domácí favority Galinského a Karcinskeho. Kompletní výsledky ZDE. Naopak jižně od našich hranic, tedy v Rakousku si skvěle počínali Tomáš Vokrouhlík (Česká spořitelna MTB) a Martin Horák (Rock Machine CykloMAX), když na prestižním etapáku Alpentour Trophy získali čtvrté a páté místo, společně s osmým Vénou Hornychem (Rock Machine CykloMAX) potom vyhráli týmovou klasifikaci! Výsledky naleznete ZDE

20.06.2006 - Závody - Jan Němec

mrsncamp06_info200606

Letošní Marosana Gravity Camp se koná od 12. do 19. srpna v rozrůstajícím se Bikeparku Dolní Morava a na okolních svazích, opět pod vedením vládců gravitace M. Marošiho, M. Prokopa, P. Heiníka a F. Matuše. Zájemci od 12 do 120 let kontaktujte POLIS Production na mailu camp@polis.cz. Pořadatelé hledají pro kemp šikovného a ochotného mechanika zběhlého v servisu DH/FR/4X biků. Případní zájemci pište na mail nebo volejte 602 492 306. Značka: Brilantní práce s wapkou výhodou;)

MS fotbal 2006

Připravili jsme pro vás novou anketu. Zajímá vás po prohraném zápase našich s Ghanou ještě Mistrovství světa ve fotbale ? Hlasujte níže - co vy a fotbal ?

20.06.2006 - Ostatní - Petr Bureš

me4x2006_podminky

Po roční pauze se letos koná Mistrovství Evropy 4X v německém Stollbergu nedaleko našich hranic. Česká republika může do závodu vyslat až deset jezdců v kategorii, pro které připravilo vedení reprezentace podmínky uvedené v tomto průběžně aktualizovaném článku

19.06.2006 - Závody - Jan Němec

spmx0206_vysledky

I na druhém závodě světového poháru marathonců v kanadském Mont St. Anne zanechali stopy čeští závodníci. 99km dlouhý závod v okolí Quebecu vyhrál Rakušan Lakata (Specialized) před Dánem Andersenem (Cannondale Vradestein), Ivan Rybařík (KHS/Cenytisku.cz) dojel na 13. místě, Zdeněk Kříž (Ravo Racing) na 14. místě a Petr Šimera na 30. Kompletní výsledky naleznete ZDE

Motorola DH Cup 2006 no. 1

Úvodní závod Motorola Downhill cupu v Liberci vyhrál Vlasta Hynčica (Remerx Manitou) před Petrem Hejníkem (RB) a Filipem Matušem (Twisterbikes). Podrobné info připravujeme ...

18.06.2006 - Závody - Petr Bureš

info bulletin MTB

Další informační bulletin české bikové reprezentace týkající se evropských šampionátů v cross country a marathonu v Itálii, dále mistrovství světa v marathonu ve Francii právě zveřejnil "head coach" Jiří Lutovský - čtěte ZDE

13.06.2006 - Závody - Jan Němec

cpmx1/2_zadov_vysledky

Výsledky čtvrtého závodu Českého poháru v půmarathonu - Unikov Trend MTB 1/2 maraton Cup jsou již k dispozici on-line. I když se nějací škodiči snažili opět zhatit průběh závodu zničením značení, vše skončilo dobře, závod vyhrál Ondřej Fojtík (Merida Biking) a mezi ženemi Barbora Radová (Profil KTM).

12.06.2006 - Závody - Jan Němec

Marzocchi 2007

Marzocchi 2007 jsou na světě. Žádná zásadní revoluce se sice nekoná, ale od předchozích modelů 2006 je poznáte. Průřez jejich novou nabídkou na příští rok, jsme zdokumentovali na právě skončené víkendové prezentaci Kony a společně s dalšími novinkami 2007 vám je co nevidět ukážeme. Můžete se těšit již brzy :-)

12.06.2006 - Technika - Petr Bureš

CP 4X No2. 2006

Po sobotním prvenství v Brně na bikrosu si zopakoval Michal Prokop (Author) vítězství i mezi elitními fourcrossaři v krkonošské Rokytnici nad Jizerou kde se jel letošní druhý pohárový Gel Activ 4X cup. Ve finálové jízdě porazil Prokop svého týmového kolegu, druhého Lukáše Tammeho i třetího Michala Přibyla (Haro Katmar) a bramborového Honzu Mačka (MiKo). Zlato z Expert kategorie si odváží na Moravu Jakub Koutný ("04").

11.06.2006 - Závody - Petr Bureš

cpxc0406_vysledky

Čtvrtý závod českého poháru CykloMAX Cup na šumavském Zadově byl ve znamení defektů, stejně jako před týdnem však vyhrál Tomáš Vokrouhlík (Česka spořitelna MTB) před Jaroslavem Kulhavým (Michelin MTB) a Filipem Eberlem (Scania Apache Kolín). Závod žen byl v režii Američanky Mary McConneloug (Kenda/Seven Cycles), která vyfoukla zlato domácí Tereze Huříkové (Česká spořitelna MTB), bronz brala Ilona Bublová (Rock Machine CykloMAX). Kompletní výsledky ZDE

10.06.2006 - Závody - Jan Němec

aktualizovane vysledky schody 2006

Aktualizované výsledky VC České spořitelny - Pražské schody všech závodníků i se ztrátami kol jsou na www.sportis.cz