cpmx0306_blesk

Olda Hakl (Merida biking) zvítězil ve třetím závodě Českého poháru Budvar Marathon Cupu v Úpici. Druhé místo patří jeho týmovému kolegovi Ondřeji Fojtíkovi, třetí příčku obsadil Tomáš Doležal (Apollo Doldy Náchod). Kategorii žen vyhrála s náskokem Barbora Radová (Profil KTM) před Janou Severovou (Hermann Lucky Bike) a Petrou Kottovou (Rock Machine Cyklomax). Kompletní výsledky jsou k dispozici ZDE

25.06.2006 - Závody - Petr Dědina

sp4x_vysledky

Michal Prokop získal třetí zlato v letošním svěťáku! Až na malé zaváhání ve finálové jízdě, kdy se před něj dostal Švýcar Rinderknecht (nakonec 3.), prošel celým závodem velmi hladce. Výsledky naleznete ZDE

25.06.2006 - Závody - Jan Němec

spdh0406_vysledky

Australan Chris Kovarik (Intense) se po dlouhé době opět dočkal vítězství ve světovém poháru! Trať v Mont St. Anne sedla dnes odpoledne osmadvacetiletému Kovarikovi ze všech nejvíce, o půl vteřiny porazil Grega Minaara (JAR, Honda). Našim se příliš nedařilo, Kamil Tatarkovič (Kona Les Gets) obsadil 53. příčku a Michal Maroši (Arbö RSP DH Racing) skončil svoje boje v semifinále. Růžový Intense dovezl Francouzku Sabrinu Jonier do cíle v nejrychlejším čase závodu žen. Výsledky k dispozici ZDE

sp4X0406_kvalda

Prokop opět nejrychlejší! Kvalifikace fourcrossařů odstartovala víkend závodů světového poháru v kanadském Mont - Sainte - Anne. Michal Prokop (Author) v ní byl jednoznačně nejrychlejší, Michal Maroši (Arbö RSP DH Racing) skončil čtrnáctý a Kamil Tatarkovič (Kona Les Gets) na 15. místě. Tara Llanes (USA, Giant) postupuje do zítřejších finalových bojů jako nejrychlejší žena. Výsledky kvalifikace ZDE

24.06.2006 - Závody - Jan Němec

Downtown Zlín 2006 pozvánka

Pokud to nemáte daleko do Zlína, nebo se tam o nadcházejícím víkendu chystáte, máme tu pro vás jednu pozvánku. Za podpory firem MEATFLY a OXYGEN se v sobotu 24. června pojede v centru Zlína city downhill a dirt jump se vším, co k tomu patří. Prizemoney 80 000,- hezké počasí zajištěno, takže jste všichni zváni. Více ZDE.

22.06.2006 - Závody - Petr Bureš

sablik_silnice

Biker Lukáš Sáblík (Kooperativa SG Jablonec n. Nisou) dnes překvapil celou silničářskou obec, když se s velkým náskokem stal Mistrem republiky v silniční časovce jednotlivců v kategorii U23. Na 40ti kilometrové, převážně rovinaté trati v okolí Bratislavy, ve které se tento víkend koná společné Mistrovství Slovenské a České republiky v silniční cyklistice, skončil celkově třetí za vítěznou dvojicí silničářů-specialistů, bratří Velitsů (SK).

#6 23.09. Šumperk
Propozice a další informace přineseme již brzy.

21.06.2006 - Závody - Jan Němec

krupka06_pozvanka

Krupka žije! Letošní Český pohár ve sjezdu nezařadil velmi oblíbenou trať z Komáří Horky a tak sjezdaři vzali organizaci do svých rukou a závod i se super cenami je na světě! Tuto neděli ve 12:00 startuje první kolo o celkové prize money 30.000Kč! Do not miss it! Kdo je dychtiv po informacích nechť je přesměrován sem

vikend_info_180606

Uplynulý víkend byl ve znamení mnoha úspěchů našich bikerů v zahraničí. Nejvýrazněji se prosadil Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) svým vítězstvím v závodě polského poháru Škoda Auto Grand Prix, když porazil oba domácí favority Galinského a Karcinskeho. Kompletní výsledky ZDE. Naopak jižně od našich hranic, tedy v Rakousku si skvěle počínali Tomáš Vokrouhlík (Česká spořitelna MTB) a Martin Horák (Rock Machine CykloMAX), když na prestižním etapáku Alpentour Trophy získali čtvrté a páté místo, společně s osmým Vénou Hornychem (Rock Machine CykloMAX) potom vyhráli týmovou klasifikaci! Výsledky naleznete ZDE

20.06.2006 - Závody - Jan Němec

mrsncamp06_info200606

Letošní Marosana Gravity Camp se koná od 12. do 19. srpna v rozrůstajícím se Bikeparku Dolní Morava a na okolních svazích, opět pod vedením vládců gravitace M. Marošiho, M. Prokopa, P. Heiníka a F. Matuše. Zájemci od 12 do 120 let kontaktujte POLIS Production na mailu camp@polis.cz. Pořadatelé hledají pro kemp šikovného a ochotného mechanika zběhlého v servisu DH/FR/4X biků. Případní zájemci pište na mail nebo volejte 602 492 306. Značka: Brilantní práce s wapkou výhodou;)

MS fotbal 2006

Připravili jsme pro vás novou anketu. Zajímá vás po prohraném zápase našich s Ghanou ještě Mistrovství světa ve fotbale ? Hlasujte níže - co vy a fotbal ?

20.06.2006 - Ostatní - Petr Bureš

me4x2006_podminky

Po roční pauze se letos koná Mistrovství Evropy 4X v německém Stollbergu nedaleko našich hranic. Česká republika může do závodu vyslat až deset jezdců v kategorii, pro které připravilo vedení reprezentace podmínky uvedené v tomto průběžně aktualizovaném článku

19.06.2006 - Závody - Jan Němec

spmx0206_vysledky

I na druhém závodě světového poháru marathonců v kanadském Mont St. Anne zanechali stopy čeští závodníci. 99km dlouhý závod v okolí Quebecu vyhrál Rakušan Lakata (Specialized) před Dánem Andersenem (Cannondale Vradestein), Ivan Rybařík (KHS/Cenytisku.cz) dojel na 13. místě, Zdeněk Kříž (Ravo Racing) na 14. místě a Petr Šimera na 30. Kompletní výsledky naleznete ZDE

Motorola DH Cup 2006 no. 1

Úvodní závod Motorola Downhill cupu v Liberci vyhrál Vlasta Hynčica (Remerx Manitou) před Petrem Hejníkem (RB) a Filipem Matušem (Twisterbikes). Podrobné info připravujeme ...

18.06.2006 - Závody - Petr Bureš

info bulletin MTB

Další informační bulletin české bikové reprezentace týkající se evropských šampionátů v cross country a marathonu v Itálii, dále mistrovství světa v marathonu ve Francii právě zveřejnil "head coach" Jiří Lutovský - čtěte ZDE

13.06.2006 - Závody - Jan Němec

cpmx1/2_zadov_vysledky

Výsledky čtvrtého závodu Českého poháru v půmarathonu - Unikov Trend MTB 1/2 maraton Cup jsou již k dispozici on-line. I když se nějací škodiči snažili opět zhatit průběh závodu zničením značení, vše skončilo dobře, závod vyhrál Ondřej Fojtík (Merida Biking) a mezi ženemi Barbora Radová (Profil KTM).