nrc05_info_sumperk

Seriál Norco 4X Rookie Cup se dostal do své druhé poloviny a již v neděli 3.7. pokračuje v Šumperku! Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet si podstatně přepracovanou trať připravenou pro premiérové Mistrovství ČR Juniorů. Red Bull ČR navíc zajistí závodníkovi vedoucímu Norco 4X Rookie Cup po 5. závodě v Šumperku bezplatnou účast na Marosana DH & 4X Campu by Specialized! Průběžné výsledky a výsledky závodů můžete sledovat v naší rubrice NRC 2005

01.07.2005 - Závody - Jan Němec

web_scania_apache_team

Oranžový tým Scania Apache Kolín hlásí zprovoznění nových týmových stránek. Mrkněte se na  www.scania-apache-team.cz

meridabiking_brazil

Lukas Hanus, Jiri Friedl a Milan Spesny na  plazi v Balneario Camboriu. FOTO: Marek DolezalBikeři z Merida Biking Teamu se poprvé přihlásili z brazilského letoviska Balneário Camboriú, kde se o víkendu koná další závod světového poháru. Několik fotek a dosavadní zážitky z cest si můžete přečíst na Meridateam.cz

pellscup2005_kurim

V Kuřimi oslavili bikeři jubilejní desátý ročník VC města Kuřimi v rámci letošního Pell´s Cupu, jehož to byl třetí závod. Nejlépe se vedlo Pavlu Boudnému z Dream Bikes HP Promotion a mezi ženami pak exmistryni ČR Martině Němcové z Pell´s. Jak závod probíhal a několik fotografií ZDE

29.06.2005 - Závody - Jan Němec

janka_cappadocia05

Janka Števková v Turecku vyhrála etapový závod Cappadocia 2005, zajímá-li vás tento závod nebo bikerka Janka, koukněte na její nové stránky http://kotol.kotelna.sk/janka/

horak_bublina_ondrej

Náležitě hrdý, novopečený otec Martin Horák nám před malou chvílí zaslal čerstvou novinku: Ilona Bublová  porodila syna Ondřeje, pěkného cvalíka - 50cm a 3640g. Gratulujeme, ať vám to šlape!

28.06.2005 - Závody - Jan Němec

reprebulletin_032005

! ! UPRAVENO 28.6. ! ! V pořadí již třetí Informační bulletin české MTB reprezentace právě zveřejnil trenér Jiří Lutovský. Dozvíte se předběžnou nominaci na mistrovství Evropy XC nebo nominační kriteria na mistrovství světa v marathonu.

27.06.2005 - Závody - Jan Němec

me_marathon2005_info

Maratonský titul na ME v německém Frammersbachu získal domácí biker Hannes Genze, velmi těsně před Švýcarem Andreasem Kuglerem. Na 120 km trati se ztrátou 14min za vítězem skončil nejlepší z našich -  Jaroslav Kulhavý  23. místo. Jana Severová vybojovala 15. příčku, titul putuje do Finska zásluhou Pia Sundstedt. Kompletní výsledky MUŽI : : ŽENY REPORT úterý 10:00

26.06.2005 - Závody - Jan Němec

cpxc0405_televize

Dvacetiminutový záznam ze čtvrtého závodu českého poháru TOI TOI XC Cup v Teplicích vysílá zítra 23.6. ČT2 od 19:20 hod

22.06.2005 - Závody - Jan Němec

greenways_naborTAC

Program GREENWAYS hledá Tým akreditovaných certifikátorů, kteří budou pracovat na projektu "Cyklisté vítáni". Více informací se dočtete v přiloženém souboru nebo na stránkách www.nadacepartnerstvi.cz

chat_prokop_atlas

Chtěli jste se už dávno na něco zeptat lídra světového poháru ve 4X Michala Prokopa a zatím jste neměli příležitost? Dnes od 15:00 máte jedinečnou možnost na www.Pokec.Atlas.cz. Michal, který se právě vrátil z Kalifonie ze závodu King of the Mountain, bude hodinu živě odpovídat na dotazy fanoušků a fanynek....

sportcamp_zadov2005

Poslední volná místa na Zadově, kde se od 3.7. do 9.7. uskuteční tradiční Sportcamp Zadov 2005 za účasti juniorské mistryně světa v časovce Terezy Huříkové a dalších členů České spořitelny MTB II. Více informací naleznete ZDE

21.06.2005 - Závody - Jan Němec

tz_jestrebihory2005_final

Již v pátek odpoledne vypukne v podkrkonošské Úpici největší cyklistický festival u nás - Apache Jestřebí Hory 2005. Od silnice, sjezd, dual, trial až po Český pohár v marathonu, to vše na vás čeká od pátku 24.6. do neděle 26.6. Večery budou zpříjemňovat kapely Sto Zvířat a Blue Effect! Důležité informace ZDE nebo na www.festivalcyklistiky.cz

saalbach2005_info

Adidas Slopestyle 2005 v rakouském Saalbachu byl kořistí Kanaďana Darena Berreclothe. Mezi čtyřicítkou nejlepších freeride-bikerů byl i trojlístek našich - Kamil Tatarkovič, Michal Maroši a Richard Gasperotti. První dva jmenovaní se probojovali i do finálové "15", kde obsadili 10. respektive 12. pozici. Stay tuned, chystáme fotogalerii Robyna Trnky!

20.06.2005 - Závody - Jan Němec

ralsko2005_info

Šedesátikilometrový ČS Ralsko MTB Maraton 2005 byl za slunečného počasí triumfem týmu České spořitelny MTB. Závod vyhrál Tomáš Vokrouhlík před Ivanem Rybaříkem (Ravo Racing), bronz získal Jaromír Purmenský a pověstnou bramboru Kristián Hynek. Komletní výsledky ke stažení ZDE

vysledky_cpxcO405_teplice

Kompletní výsledky z teplického TOI TOI XC Cupu naleznete již nyní ZDE.

18.06.2005 - Závody - Petr Dědina

cpxc05_teplice

Milan Spěšný opět zvítězil! Jezdec stáje Merida Biking nenašel přemožitele ani ve 4. závodu letošního TOI TOI XC Cupu a připsal si na konto třetí vítězství v řadě. Na druhém místě dojel Tomáš Vokrouhlík (Česká spořitelna MTB) a na třetím domácí Václav Ježek (Top Ten Team). V kategorii žen vyhrála suverénní jízdou Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG), která tímto rovněž dosáhla třetího vítězství v řadě. Za ní skončily Janka Števková (Filip Polc Racing Team) a Barbora Bohatá (Scania Apache Team).

cs_sponzoring

Česká spořitelna se svými projekty Kolo pro život a Česká spořitelna MTB Team včera získala 2.místo v soutěži Sponzor roku v kategorii "Sponzoring sportovního týmu". Více info ZDE

17.06.2005 - Závody - Michal Pick

Stamberk2005_zruseno

OZNÁMENÍ: 6. ročník závodu Štamberský Král ve Lhotce u Telče, který je podporován MTBS.cz se tuto neděli, bohužel, z organizačních důvodů konat nebude!!! Závodu bude přidělen podzimní termín, o kterém Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

17.06.2005 - Závody - Jan Němec

cestinaonline_salzkammergut05

Čeština a slovenština na Salzkammergut koneně online! Nejdůležitější odkazy: Přihláška na Salzkammergut Trophy a Světový pohár : : Mapa - převýšení - GPS data