polis_rampa_schladming

Po problémech s rampou ve Willingenu, viz článek, je velmi pravděpodobné, že do Schladmingu pojede startovní rampa POLIS Production! UCI se cítí vinna za katastrofální průběh závodu o uplynulém víkendu a rozhodla se dát hlavnímu komisaři volné ruce v tom, jak předejít opakování trapasu ve Willingenu. Držte  pěsti, ať naše rampa nezklame...

07.06.2005 - Závody - Jan Němec

memx2005_nominace

Reprezentační nominace na Mistrovství Evropy v maratónu je hotová! Podle nejčerstvějších informací od repre trenéra pojedou na konci června do německého Bad Wilbadu  Ivan Rybařík (Ravo Racing), který si vyjel nominaci díky umístění ve SP, dále potom Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) a Ondřej Fojtík (Merida Biking). Mezi ženami nás bude reprezentovat Barbora Radová (KTM Profil), která si účast vyjela umístěním v nominačním závodě na Gardě.

06.06.2005 - Závody - Petr Dědina

cpmx2005_hradec

4. podnik Českého poháru maratónu zná svého vítěze. V cílovém spurtu zhruba desetičleného balíku měl nejvíce sil Ivan Rybařík (Ravo Racing), v odstupu setin za ním dojeli Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) a Martin Horák (RockMachine-Cyklomax). V ženské kategorii potvrdila prvním místem aktuální dobrou formu Jana Severová (Hermann Lucky Bike), druhá skončila Bára Radová (KTM Profil), třetí Bára Bohatá (Scania Apache Kolín).

05.06.2005 - Závody - Petr Dědina

spxc4_2005_info

Milan Spěšný (Merida Biking) se skvěle popral o vysněnou dvacítku na čtvrtém závodě SP v německém Willingenu, sedmnácté místo je jeho "osobním rekordem". Gunn Rita Dahle (Multivan Merida) si připsala třetí letošní vítězství, nejlepší z našich byla Pavla Havlíková (KC Kooperativa)...komplet výsledky. Skalp ze závodů mužů tentokrát patří Švýcaru Christophu Sauserovi (Siemens Cannondale)...komplet výsledky

04.06.2005 - Závody - Jan Němec

TV_pozvanka

Máme tu pozvánku k televizi. A to hned na dva pořady. Tím prvním bude dnes na stanici Óčko v pořadu Host Óčka záznam Snickers Author Bike Session 2005, která vznikla na podporu Freestyle bmx a mtb v Čechách a na Slovensku za pomoci Snickers, Author, Etnies a Dirt Bikeru. Můžete těšit na triky jako barspin to wallride, backflip, front flip, 360 tailwhip, 720 a neskutečnou záležitost v podání 15 letého Michala „Beryho“ Berana a to Backflip tailwhip alias Flip whip! Takže dnes večer 18:00. Dalším pořadem bude záznam z Motorola DH Cupu na Krupce, 20 min sjezdování bude vysílat ČT2 v pátek 3.6. od 19:20 hod.

01.06.2005 - Závody - Jan Němec

vysledky_cpdh1_2005

PŘIDÁNY VÝSLEDKY do reportu z 1. závodu Motorola DH Cup na Krupce...

30.05.2005 - Závody - Jan Němec

ravoracing_madarsko2005

O víkendu zaznamenali úspěch na mezinárodním mistrovství Maďarska v marathonu borci z Ravo Racing Teamu, když Jiří Vávra závod vyhrál a Ivan Rybařík skončil druhý. Okruh vedl národním parkem Büky se startem a cílem ve městečku Szilvasvarad. Gratulujeme

kral_sumavy_05

Vítězství v již 12. ročníku legendárního Krále Šumavy vybojoval Véna Hornych (RockMachine-Cyklomax) před Ondrou Fojtíkem (Merida biking). Třetí dojel s odstupem Martin Horák (RockMachine-Cyklomax) a převahu modrožluté skvadry potvrdil čtvrtým místem Radek Dítě. Královnou se pro letošní rok stala Jana Severová (Hermann Lucky bike), druhá skončila Bára Radová (Profil KTM) a třetí Alena Dymlová (Spinfit)

29.05.2005 - Závody - Petr Dědina

houffalize2005_info

Houffalize hostilo třetí závod světového poháru XC, v tropickém vedru zvítězili Gunn Rita Dahle (Multivan Merida) a Marco Bui (ITA, Full Dynamix), pro kterého to byla zlatá premiéra v SP.  Kromě třetí juniorky Terezy Huříkové a osmého Aleše Brože se našim opět nedařilo: 40. Havlíková, 50. Chmurová, 63. Jansová :: 54. Boudný, 94. Novák, 99. Videcký, 102. Jamnicz, 129. Zelený, 140. Obruča, 152. Vlach, ostatní nedokončili. Kompletní výsledky ŽENY :: MUŽI Report a fotky zítra dopoledne.

29.05.2005 - Závody - Jan Němec

propozicedh_krupka2005

Jednoduché propozice z loňského závodu českého poháru DH v Krupce jsou k dispozici ZDE. Dle informací "shora" jsou totožné s letošními na Motorola DH CUP!

26.05.2005 - Závody - Jan Němec

foto_4Xtrat_willingen

Jestliže je mezi vámi někdo, kdo byť jen kouskem své mysli zachytil o myšlenku návštěvy světového poháru v německém Willingenu (4.-5.6.), máme pro něj další lákadlo. Michalu Prokopovi dorazily fotky neuvěřitelně macaté fourcrossové tratě! Check it out!

25.05.2005 - Závody - Jan Němec

hlasovani2_4X_rozsireni

POLIS Production jako promotér GelActiv 4X Cupu uvažuje o rozšíření postupového klíče kategorie Hobby o jedno kolo (1/32 finále) při minimálním počtu 96 jezdců. Tuto podmínku by se podařilo splnit v Přerově i v Rokytnici. Časový plán by se nezměnil, závod by se prodloužil o cca 45 minut a jezdci Elite by měli delší prodlevu mezi kvalifikací a prvním kolem. Jste pro zavedení této novinky?  Hlasujte na www.4X.cz

krkonossky_pohar05_lomnice

V plném proudu je i seriál závodů Havex Krkonošský pohár, který měl svoje druhé pokračování v neděli v Lomnici nad Popelkou. Jaký byl průběh závodu, výsledky, fotogalerii a další informace najdete ZDE

24.05.2005 - Závody - Jan Němec

dubnicky_maraton2005_info

V Dubnici nad Váhom se o víkendu jel Kelly´s Dubnický maratón, který byl zároveň vypsán i jako mistrovství Slovenska. Domácí roli bikerské jedničky potvrdil Milan Barényi (Kelly´s), mistryní SR se stala Zuzana Vojtášová (CK Červený Rak). Ovšem, že naši kolegové bikeři na Slovensku nemají situaci rovněž nijak jednoduchou, se můžete dočíst a dokonce i reagovat ZDE

24.05.2005 - Závody - Michal Pick

vysledky_cpmx3_2005

Výsledky a průběžné pořadí 3.závodu ČP maratonu ZDE

23.05.2005 - Závody - Jan Němec

cpmt_03_2005

Milan Spěšný (Merida Biking) se stal překvapivým vítězem třetího podniku Českého poháru MT. Druhý dojel do cíle Jarda Kulhavý (Michelin MTB), třetí Olda Hakl (KHS Sportful). Mezi ženami byla nejrychlejší Jana Severová (Hermann Lucky Bike), před Alenou Dymlovou (Spinfit) a Pavlou Novákovou (Merida Biking).

21.05.2005 - Závody - Petr Dědina

hurikova_playboy

"Huříková se fotila s Topolánkem pro Playboy" - takový je název článku v denníku Právo. Ano, opravdu je to tak, ale vlastně trochu jinak než by si vaše fantazie mohla přát. O focení nastupujících nebo před krátkou dobou nastoupivších, bikerských hvězdách v časopisech chystáme na příští týden článek...

20.05.2005 - Závody - Jan Němec

festival_cyklistiky05_TZ1

Šest závodů - přes silniční časovku až po dual, budete moci zažít na Festivalu cyklistiky - Apache Jestřebí Hory od 24. do 26. června 2005. Vyvrcholením festivalu bude závod českého poháru v maratonu. Více informací naleznete ZDE

cpxc2_2005_Ctv

Nezapomeňte si dnes v podvečer - 19:25 zapnout Českou televizi, kde na druhém programu startuje patnáctiminutový záznam druhého závodu TOI TOI XC Cupu v Plzni!