greenways_naborTAC

Program GREENWAYS hledá Tým akreditovaných certifikátorů, kteří budou pracovat na projektu "Cyklisté vítáni". Více informací se dočtete v přiloženém souboru nebo na stránkách www.nadacepartnerstvi.cz

22.06.2005 - Závody - Jan Němec

chat_prokop_atlas

Chtěli jste se už dávno na něco zeptat lídra světového poháru ve 4X Michala Prokopa a zatím jste neměli příležitost? Dnes od 15:00 máte jedinečnou možnost na www.Pokec.Atlas.cz. Michal, který se právě vrátil z Kalifonie ze závodu King of the Mountain, bude hodinu živě odpovídat na dotazy fanoušků a fanynek....

sportcamp_zadov2005

Poslední volná místa na Zadově, kde se od 3.7. do 9.7. uskuteční tradiční Sportcamp Zadov 2005 za účasti juniorské mistryně světa v časovce Terezy Huříkové a dalších členů České spořitelny MTB II. Více informací naleznete ZDE

21.06.2005 - Závody - Jan Němec

tz_jestrebihory2005_final

Již v pátek odpoledne vypukne v podkrkonošské Úpici největší cyklistický festival u nás - Apache Jestřebí Hory 2005. Od silnice, sjezd, dual, trial až po Český pohár v marathonu, to vše na vás čeká od pátku 24.6. do neděle 26.6. Večery budou zpříjemňovat kapely Sto Zvířat a Blue Effect! Důležité informace ZDE nebo na www.festivalcyklistiky.cz

saalbach2005_info

Adidas Slopestyle 2005 v rakouském Saalbachu byl kořistí Kanaďana Darena Berreclothe. Mezi čtyřicítkou nejlepších freeride-bikerů byl i trojlístek našich - Kamil Tatarkovič, Michal Maroši a Richard Gasperotti. První dva jmenovaní se probojovali i do finálové "15", kde obsadili 10. respektive 12. pozici. Stay tuned, chystáme fotogalerii Robyna Trnky!

20.06.2005 - Závody - Jan Němec

ralsko2005_info

Šedesátikilometrový ČS Ralsko MTB Maraton 2005 byl za slunečného počasí triumfem týmu České spořitelny MTB. Závod vyhrál Tomáš Vokrouhlík před Ivanem Rybaříkem (Ravo Racing), bronz získal Jaromír Purmenský a pověstnou bramboru Kristián Hynek. Komletní výsledky ke stažení ZDE

vysledky_cpxcO405_teplice

Kompletní výsledky z teplického TOI TOI XC Cupu naleznete již nyní ZDE.

18.06.2005 - Závody - Petr Dědina

cpxc05_teplice

Milan Spěšný opět zvítězil! Jezdec stáje Merida Biking nenašel přemožitele ani ve 4. závodu letošního TOI TOI XC Cupu a připsal si na konto třetí vítězství v řadě. Na druhém místě dojel Tomáš Vokrouhlík (Česká spořitelna MTB) a na třetím domácí Václav Ježek (Top Ten Team). V kategorii žen vyhrála suverénní jízdou Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG), která tímto rovněž dosáhla třetího vítězství v řadě. Za ní skončily Janka Števková (Filip Polc Racing Team) a Barbora Bohatá (Scania Apache Team).

cs_sponzoring

Česká spořitelna se svými projekty Kolo pro život a Česká spořitelna MTB Team včera získala 2.místo v soutěži Sponzor roku v kategorii "Sponzoring sportovního týmu". Více info ZDE

17.06.2005 - Závody - Michal Pick

Stamberk2005_zruseno

OZNÁMENÍ: 6. ročník závodu Štamberský Král ve Lhotce u Telče, který je podporován MTBS.cz se tuto neděli, bohužel, z organizačních důvodů konat nebude!!! Závodu bude přidělen podzimní termín, o kterém Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

17.06.2005 - Závody - Jan Němec

cestinaonline_salzkammergut05

Čeština a slovenština na Salzkammergut koneně online! Nejdůležitější odkazy: Přihláška na Salzkammergut Trophy a Světový pohár : : Mapa - převýšení - GPS data

14.06.2005 - Závody - Jan Němec

cpxc3_info

Milan Spěšný (Merida Biking) svou parádní stíhací jízdou vyhrál třetí závod TOI TOI XC Cupu ve Velkých Losinách, závod žen byl v režii Pavly Havlíkové (KC Kooprativa). Kompletní výsledky najdete ZDE

11.06.2005 - Závody - Jan Němec

cyklostezka_opava

Včera byla slavnostně otevřena další cyklotrasa v projektu Radegast CykloTrack. Na startu v Hradci nad Moravicí, kde se v pořadí čtvrtá trasa otevírala, nechyběl ani Jaromír Purmenský nebo nejdelší kolo světě (10 osob, 190kg a 6,35m)! Devadesátikilometrová stezka vede zvlněnou krajinou okolo Opavy. Více informací naleznete na pěkně zpracovaných stránkách projektu www.cyklotrasy.radegast.cz

10.06.2005 - Závody - Jan Němec

pozvanka_ralsko2005

Víte kudy povede trať ČS Ralsko 2005? Víte, že přihlášky on-line jsou pro vás otevřeny pouze do konce tohoto týdne? Ne? Tak neváhejte a podívejte se na stránky www.paklisport.cz nebo do pozvánky od pořadatelů.

spindl_nove

Špindl nově - mnoho změn se objeví na trati druhého závodu Motorola DH Cupu ve Špindlerově Mlýně, viz fota na www.scottmtb.cz  Ty má na ,,svědomí,, osobně Michal MRSN Maroši. Apelujeme tak na všechny jezdce, kteří touží trénovat, aby zavítali do Krkonoš. Tím pomohli vyjet novou trať, aby na závody byla dostatečně protáhlá...

09.06.2005 - Závody - Jan Němec

nhc_2005_pozvanka

NORCO Hammertrail Camp, pohodová akce, která se koná tento víkend v Nových Hamrech u Nejdku. Kapacita kempu je sice již naplněna, ale možnost zabikování, testování kol Norco a zúčastnění se dalších taškařic je samozřejmě dovoleno všem....Více info na stránkách http://etbikez.com

08.06.2005 - Závody - Jan Němec

mtb_reprebulletin2

Druhé vydání Informačního bulletinu reprezentace MTB byl právě zveřejněn Jiřím Lutovským, čtěte ZDE

Merida_Biking_CT24

Závodníci Merida Biking Teamu Milan Spěšný a Ondřej Fojtík se objeví v zítřejším zpravodajství nového kanálu ČT24. Přímý přenos začíná v 8:50 a mluvit se bude o světových pohárech, horských kolech a Pražských schodech.

07.06.2005 - Závody - Jan Němec

prazske_schody2005_pozvanka

Miguel Martinez (FRA, Commencal Owbow), Jose Antonio Hermida (ESP) a Ralph Nåf (SUI, oba Mulitvan Merida) jsou již v Praze a chystají svůj útok na zítřejší Pražské schody. Ano, už po dvanácté se zítra v 18:00 sejdou elitní bikeři na Hradčanech, aby se utkali v exhibičním závodě čítajícím 1 hodinu a 189 schodů. Program začíná již v 15:30 závodem VIP