Dne 30.4. 2011 bylo v rámci akce Velo Test Fest v Chrustenicích (Camp Valek) odcizenno na kradené doklady testovací kolo Specialized model Stumpjumper FSR Pro carbon, velikost XL, výrobní číslo: WSBC604000374F, barva carbon gold.
S případnými informacemi o výskytu tohoto biku se obracejte buď přímo na Policii ČR, nebo na tento email.
Jeden ze zakladatelů a majitelů MTBS.cz, guru technické části redakce, senior testrider, ale také velký fanda retro MTB a vůbec celé historie horské cyklistiky. Mezi jeho hlavní zaměření patří zejména testy, představování novinek, ale také ekonomické zprávy související s cyklo byznysem a obchodními cyklistickými akvizicemi. Kdysi závodil ve sjezdu i v maratonech, ale baví ho objevovat zajímavá místa i na gravelu nebo e-bicích.
Lidi jsou hovada, fakt. Snad se kolo najde a pachatel řádně potrestá!
#2 ozza01. 05. 2011, 11:32
urazit pracky, hajz.lovi.
#3 georgio01. 05. 2011, 11:51
Priste by mela byt soucasti registrace fotka na miste, at ty parchanty najdou...
#4 jonti01. 05. 2011, 17:29
Jeden pohled na fotku by stacil :(
Je to blby, u speslu a taky nekolika dalsich stanku meli moc kol a malo lidi. Vubec bych se nedivil, kdyby to kolo nekdo proste vzal a odjel, zjistili by to treba az vecer. Nerikam, ze je treba byt paranoidni jako byli lide u Cannondale, ale chtelo to vic poradku.
#5 Phantomas01. 05. 2011, 22:47
Jestli je to jak píší v popisu, tak je to ale trochu chyba spešlu...odcizeno na kradené doklady...to si ten týpek u spešlu nemohl podívat na fotku na OP?
A nebo jsem nepochopil kde je jádro pudla této krádeže ;)
#6 Petr Heinik02. 05. 2011, 10:37
Není to tak jednoduché, jak se může zdát. Pokud bych se na místě řídil dle fotek v OP, tak dobré polovině lidí by bylo problém kolo vůbec půjčit.
Diskuze k článku
Lidi jsou hovada, fakt. Snad se kolo najde a pachatel řádně potrestá!
urazit pracky, hajz.lovi.
Priste by mela byt soucasti registrace fotka na miste, at ty parchanty najdou...
Jeden pohled na fotku by stacil :(
Je to blby, u speslu a taky nekolika dalsich stanku meli moc kol a malo lidi. Vubec bych se nedivil, kdyby to kolo nekdo proste vzal a odjel, zjistili by to treba az vecer. Nerikam, ze je treba byt paranoidni jako byli lide u Cannondale, ale chtelo to vic poradku.
Jestli je to jak píší v popisu, tak je to ale trochu chyba spešlu...odcizeno na kradené doklady...to si ten týpek u spešlu nemohl podívat na fotku na OP?
A nebo jsem nepochopil kde je jádro pudla této krádeže ;)
Není to tak jednoduché, jak se může zdát. Pokud bych se na místě řídil dle fotek v OP, tak dobré polovině lidí by bylo problém kolo vůbec půjčit.
Vložit komentář