cpxc05_teplice

Milan Spěšný opět zvítězil! Jezdec stáje Merida Biking nenašel přemožitele ani ve 4. závodu letošního TOI TOI XC Cupu a připsal si na konto třetí vítězství v řadě. Na druhém místě dojel Tomáš Vokrouhlík (Česká spořitelna MTB) a na třetím domácí Václav Ježek (Top Ten Team). V kategorii žen vyhrála suverénní jízdou Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG), která tímto rovněž dosáhla třetího vítězství v řadě. Za ní skončily Janka Števková (Filip Polc Racing Team) a Barbora Bohatá (Scania Apache Team).

18.06.2005 - Závody - Petr Dědina

cs_sponzoring

Česká spořitelna se svými projekty Kolo pro život a Česká spořitelna MTB Team včera získala 2.místo v soutěži Sponzor roku v kategorii "Sponzoring sportovního týmu". Více info ZDE

17.06.2005 - Závody - Michal Pick

Stamberk2005_zruseno

OZNÁMENÍ: 6. ročník závodu Štamberský Král ve Lhotce u Telče, který je podporován MTBS.cz se tuto neděli, bohužel, z organizačních důvodů konat nebude!!! Závodu bude přidělen podzimní termín, o kterém Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

17.06.2005 - Závody - Jan Němec

cestinaonline_salzkammergut05

Čeština a slovenština na Salzkammergut koneně online! Nejdůležitější odkazy: Přihláška na Salzkammergut Trophy a Světový pohár : : Mapa - převýšení - GPS data

14.06.2005 - Závody - Jan Němec

cpxc3_info

Milan Spěšný (Merida Biking) svou parádní stíhací jízdou vyhrál třetí závod TOI TOI XC Cupu ve Velkých Losinách, závod žen byl v režii Pavly Havlíkové (KC Kooprativa). Kompletní výsledky najdete ZDE

11.06.2005 - Závody - Jan Němec

cyklostezka_opava

Včera byla slavnostně otevřena další cyklotrasa v projektu Radegast CykloTrack. Na startu v Hradci nad Moravicí, kde se v pořadí čtvrtá trasa otevírala, nechyběl ani Jaromír Purmenský nebo nejdelší kolo světě (10 osob, 190kg a 6,35m)! Devadesátikilometrová stezka vede zvlněnou krajinou okolo Opavy. Více informací naleznete na pěkně zpracovaných stránkách projektu www.cyklotrasy.radegast.cz

10.06.2005 - Závody - Jan Němec

pozvanka_ralsko2005

Víte kudy povede trať ČS Ralsko 2005? Víte, že přihlášky on-line jsou pro vás otevřeny pouze do konce tohoto týdne? Ne? Tak neváhejte a podívejte se na stránky www.paklisport.cz nebo do pozvánky od pořadatelů.

spindl_nove

Špindl nově - mnoho změn se objeví na trati druhého závodu Motorola DH Cupu ve Špindlerově Mlýně, viz fota na www.scottmtb.cz  Ty má na ,,svědomí,, osobně Michal MRSN Maroši. Apelujeme tak na všechny jezdce, kteří touží trénovat, aby zavítali do Krkonoš. Tím pomohli vyjet novou trať, aby na závody byla dostatečně protáhlá...

09.06.2005 - Závody - Jan Němec

nhc_2005_pozvanka

NORCO Hammertrail Camp, pohodová akce, která se koná tento víkend v Nových Hamrech u Nejdku. Kapacita kempu je sice již naplněna, ale možnost zabikování, testování kol Norco a zúčastnění se dalších taškařic je samozřejmě dovoleno všem....Více info na stránkách http://etbikez.com

08.06.2005 - Závody - Jan Němec

mtb_reprebulletin2

Druhé vydání Informačního bulletinu reprezentace MTB byl právě zveřejněn Jiřím Lutovským, čtěte ZDE

Merida_Biking_CT24

Závodníci Merida Biking Teamu Milan Spěšný a Ondřej Fojtík se objeví v zítřejším zpravodajství nového kanálu ČT24. Přímý přenos začíná v 8:50 a mluvit se bude o světových pohárech, horských kolech a Pražských schodech.

07.06.2005 - Závody - Jan Němec

prazske_schody2005_pozvanka

Miguel Martinez (FRA, Commencal Owbow), Jose Antonio Hermida (ESP) a Ralph Nåf (SUI, oba Mulitvan Merida) jsou již v Praze a chystají svůj útok na zítřejší Pražské schody. Ano, už po dvanácté se zítra v 18:00 sejdou elitní bikeři na Hradčanech, aby se utkali v exhibičním závodě čítajícím 1 hodinu a 189 schodů. Program začíná již v 15:30 závodem VIP

policie2005

! ! POZOR POLICIE ! ! Dle letáku, který koluje internetem, za jehož únik si může dotyčný rvát vlasy, bude zítřek zaměřen na kontrolu alkoholu v cyklistově dechu. Zapomeňte tedy na pivko na vaší vyjížďce. Leták ZDE (.pdf, 270kb)

polis_rampa_schladming

Po problémech s rampou ve Willingenu, viz článek, je velmi pravděpodobné, že do Schladmingu pojede startovní rampa POLIS Production! UCI se cítí vinna za katastrofální průběh závodu o uplynulém víkendu a rozhodla se dát hlavnímu komisaři volné ruce v tom, jak předejít opakování trapasu ve Willingenu. Držte  pěsti, ať naše rampa nezklame...

memx2005_nominace

Reprezentační nominace na Mistrovství Evropy v maratónu je hotová! Podle nejčerstvějších informací od repre trenéra pojedou na konci června do německého Bad Wilbadu  Ivan Rybařík (Ravo Racing), který si vyjel nominaci díky umístění ve SP, dále potom Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) a Ondřej Fojtík (Merida Biking). Mezi ženami nás bude reprezentovat Barbora Radová (KTM Profil), která si účast vyjela umístěním v nominačním závodě na Gardě.

06.06.2005 - Závody - Petr Dědina

cpmx2005_hradec

4. podnik Českého poháru maratónu zná svého vítěze. V cílovém spurtu zhruba desetičleného balíku měl nejvíce sil Ivan Rybařík (Ravo Racing), v odstupu setin za ním dojeli Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB) a Martin Horák (RockMachine-Cyklomax). V ženské kategorii potvrdila prvním místem aktuální dobrou formu Jana Severová (Hermann Lucky Bike), druhá skončila Bára Radová (KTM Profil), třetí Bára Bohatá (Scania Apache Kolín).

05.06.2005 - Závody - Petr Dědina

spxc4_2005_info

Milan Spěšný (Merida Biking) se skvěle popral o vysněnou dvacítku na čtvrtém závodě SP v německém Willingenu, sedmnácté místo je jeho "osobním rekordem". Gunn Rita Dahle (Multivan Merida) si připsala třetí letošní vítězství, nejlepší z našich byla Pavla Havlíková (KC Kooperativa)...komplet výsledky. Skalp ze závodů mužů tentokrát patří Švýcaru Christophu Sauserovi (Siemens Cannondale)...komplet výsledky

04.06.2005 - Závody - Jan Němec

TV_pozvanka

Máme tu pozvánku k televizi. A to hned na dva pořady. Tím prvním bude dnes na stanici Óčko v pořadu Host Óčka záznam Snickers Author Bike Session 2005, která vznikla na podporu Freestyle bmx a mtb v Čechách a na Slovensku za pomoci Snickers, Author, Etnies a Dirt Bikeru. Můžete těšit na triky jako barspin to wallride, backflip, front flip, 360 tailwhip, 720 a neskutečnou záležitost v podání 15 letého Michala „Beryho“ Berana a to Backflip tailwhip alias Flip whip! Takže dnes večer 18:00. Dalším pořadem bude záznam z Motorola DH Cupu na Krupce, 20 min sjezdování bude vysílat ČT2 v pátek 3.6. od 19:20 hod.

01.06.2005 - Závody - Jan Němec

vysledky_cpdh1_2005

PŘIDÁNY VÝSLEDKY do reportu z 1. závodu Motorola DH Cup na Krupce...

30.05.2005 - Závody - Jan Němec

ravoracing_madarsko2005

O víkendu zaznamenali úspěch na mezinárodním mistrovství Maďarska v marathonu borci z Ravo Racing Teamu, když Jiří Vávra závod vyhrál a Ivan Rybařík skončil druhý. Okruh vedl národním parkem Büky se startem a cílem ve městečku Szilvasvarad. Gratulujeme